Jsme oba zdraví a nemůžu být těhotná

27.10.19 16:20

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli mi někdo poradi.. byli jsme s přítelem na spermii je plodný já jsem byla taky jsem plodna vše je tak jak má být 3krat jsem byla na operaci na cyste hned jsem se zeptala doktora jestli můžu otěhotnět řekli mi že jo, už 3 roky se snažíme o miminko a nejde to chvíli jsme chtěli oba mysleli jsme na to ale pak když se nedařilo tak jsme na to už nemysleli… Ale pak třeba kamarádka atd jsme slyšeli ze je někdo od nich těhotná tak jsme pak zas chtěli… chvíli jsem brala kyselinu listovou a pořád nic…:( nechápu pořád proč nic se nevede, mesicky dostávám pravidelně. Poradi mi někdo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22823
27.10.19 16:24

Tak běžte do CARu :nevim: tam vám pomůžou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 16:31

@Katty1215 Přesně tak, jděte do Caru jinak to asi nepůjde. Můžeš mít protilátky vůči partnerovým spermiím. V Caru ti udělají všechna potřebná vyšetření

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1351
27.10.19 16:33

Urcite jdete na kliniku. Muzes mit treba problemy s imunitou. My se taky snazili x let a az v Gennetu zjistili, ze mam zvysene NK bunky(takova alergie na oplodnene vajicko, takze kdyz se chce zavrtat, tak ho moje telo zabije)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 16:37

Na internetu jsem našla jednu jak kdyby nemocnici v Olomouci Fertimed jeli jsme tam řekla jsem jim vše… udělali nám vše, oba jsme zdraví plodný… A řekli že máme vydržet… Byla jsem trošku zklamaná že víc nám nepomohli… Někdo chce miminko snaží se a podaří se… A zase někdo nechce má to a chová se k miminku hnusně… A někdo chce moc že proto by udělali cokoliv a nedaří se:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 16:40
@Simonkaa01 píše:
@Katty1215 Přesně tak, jděte do Caru jinak to asi nepůjde. Můžeš mít protilátky vůči partnerovým spermiím. V Caru ti udělají všechna potřebná vyšetření

Je mi to hloupé…co to je a kde to je? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 17:01

@Katty1215 car = centrum asistovane reprodukce, v každém větším městě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
27.10.19 17:06

Psychika může dělat hrozně moc, sama vím, že i když nechci, tak to mám v hlavě.. Tu listovku musíš brát pořád a začněte se pohlížet po nějaké klinice :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 17:10

@Katty1215 Záleží odkuď jsi. Musíte někam do IVF centra. Dělali vám imunologii? Tam by ti právě zjistili jestli náhodou tvoje vajíčko neodmítá partnerovi spermie a dá se to v pohodě léčit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 17:15

@Katty1215
Podívej se na cvičení Ludmila Mojžíšová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
27.10.19 18:39

Fertimed je centrum asistovane reprodukce…to se divim, ze vas tak vyprovodili.. 3 roky je docela dost.. my jsme s manzelem take oba zdravi, ale miminko mame az z umeleho oplodneni, proste nam to neslo…a rikali nam, ze 20% paru, co je navstevuje jsou zdravi, resp. ze u nich nenasli nic, co branilo prirozenemu poceti…mela byses poradit se svym gynekologem..a kdyz nepomuze, tak ho vymenit, jestli to jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
501
27.10.19 20:59

Znám případ páru, který se také takto dlouho snažil.
Zjistilo se, ze žena téměř neměla ovulaci. Dali ji nějakou injekci a hele zadarilo se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 22:01

Máte vyšetřenou štítnou žlázu?? Taky se snažíme a nic.. příští týden jdu na vyšetření štítné žlázy a tak uvidím.. jinak pak jdu na laparo, zda je vše ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama