Jsme v pořádku?

25.11.15 12:16

Jsme v pořádku?

Ahoj, jsem po SP v 6tt. a strašně dlouho už se nám nedaří teda, nedaří se 7měsíců ale mě to připadne jak věčnost. Myslíte, že by jsme se s přítelem měly nechat vyšetřit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28857
25.11.15 12:19

@IrenaKřížová tak přítel asi nutně nemusí, když už jedno těhotenství proběhlo. Možná ty by ses měla nechat zkontolovat, ono upřímně-i těhotnění je v hlavě, čím víc to chceš, tím mín´to jde. Chyby může být už tady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9432
25.11.15 12:21

Rozhodovala bych se podle Vašeho věku. Jestli už Tě tlačí čas, tak bych to začala řešit. Pokud ne, dala bych tomu rok snažení. Zase je dobré znamení, že už jsi jednou přirozeně otěhotněla, tak by snad neměl být nějaký zásadní problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657

Vím, že je to dlouhé, ale ještě bych počkala. Nevím teda kolik je Ti let, ale aspoň ještě 3-4 měsíce bych tomu dala a hlavně fakt netlačte na pilu! Já vím, že se to kecá, ale vážně je to ve většině případů jen v hlavě!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9432
@berry4 píše:
@IrenaKřížová tak přítel asi nutně nemusí, když už jedno těhotenství proběhlo. Možná ty by ses měla nechat zkontolovat, ono upřímně-i těhotnění je v hlavě, čím víc to chceš, tím mín´to jde. Chyby může být už tady…

Taky mě to napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.15 12:31

Presne, je to v hlave, telo musi byt i psychicky v poradku, je to tak nastavene od prirody, jinak si jen pritizis. Jeste par mesicu to nech a delejte si to jak a kdy chcete:) ja dite nechtela a i pres telisko a informaci ze budu s ditetem mit problem ze zdravotnich duvodu… Najednou ejhle.. Kamoska resi od zacatku vse jen pres doktory, ovulace, vitaminy, injekce a nic uz 2roky nemluvi o nicem jinem, lituju ji, ale ona tim uz je posedla a trochu hrabla chudak holka, nedari se. Nenechala to telo odpocinout, tomu bych se vyvarovala prave.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
25.11.15 12:34

@Makronka222 My se taky úmorně snažili několik měsíců, pak jsem rezignovala, vrátila se do práce a hned první měsíc v práci jsem otěhotněla. A to byl sex ten měsíc asi 1× max.2× a to ještě nemám tušení kdy byla ovulace :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
25.11.15 12:38

Pokud ti to uz prijde jako vecnost, tak se vysetrit dej - to zakladni - zkontrolovat ovulaci atd. proste proto, at jsi vic v klidu, ze je to v poradku.
pokud jsi po SP, tak problem muze byt i v tom, ze se tehotenstvi treba podvedome bojis?
je mi jasne, ze rada „nemysli na to“ je na strelu. takze ja bych na to vysetreni sla, treba te to uklidni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
25.11.15 13:20

@IrenaKřížová SP v 6tt je pomerne casta zalezitost.
hovori sa, ze po takom potrate byva telo pohnojene.
takze tento cyklus chodte do toho naplno a uvidis, ze rychlo otehotnies a bude vsetko v poriadku az do konca :srdce:

mam dost skusenosti na to, aby som nieco take mohla napisat keby si nahodou chcela pochybovat o mojich slovach :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57061
25.11.15 14:24

@IrenaKřížová jeden sp? pak bych to vůbec neřešila. Ten prožije téměř každá žena :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama