Jsou audioknihy přesně podle tištěné knihy?

21.1.16 16:07

Jsou audioknihy přesně podle tištěné knihy?

Ahoj,

nevíte, zda jsou audioknihy namluvené přesně podle tištěné knihy?

Babi ráda čte, ale už špatně vidí, chtěla bych ji nějaké koupit. Je/byla to velká čtenářka a vím, že by ji vadilo, kdyby to bylo ošizené :-)

Ceny jsou jak za papírovou knihu, tak to nechci riskovat a kupovat naslepo.

Děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1235
21.1.16 16:10

Mela jsem nekolik audio knih a byly podle predlohy. Jinak temer v kazde knihovne je oddeleni audioknih. Pro starsi a nemocne (treba s horsima ocima, tresem rukou atd.), staci potvrzeni od lekare a muzete si zacit pujcovat. U nas vam je privezou az domu, takze ani nikam nemusite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13621
21.1.16 16:13

@Milka1982 - dají se i stáhnout na uložto..Třeba divadelní hry jsou krásně namluvené, kdysi pro rozhlas..Co tvou babičku baví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.16 16:14

@Elephantka Díky moc! Mě to napadlo až včera v noci, tak jsem to ještě moc neprobádala. Nevím proč jsem si doteď myslela, že audioknih není moc výběr. Díky za tip s knihovnou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13621
21.1.16 16:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.16 16:20

@Králičice Povinná četba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.16 16:21

@Králičice Díky za odkaz! Nejradši má „povinnou četbu“ :D Hlavně ruské autory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13621
21.1.16 16:24

@Milka1982 - tak to určitě najdeš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13670
21.1.16 17:13

Podle me urcite, daji se stahniut na ulozto ;) Staci ji to dat ma flashku, naucit ji jak a kam s flashkou a bude. Nase babi taky posloucha :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
21.1.16 17:27

Skvělým zdrojem audioknížek, her atd. je web Království mluveného slova.

Editováno adminem 22.1.2016 - odstranění odkazu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.16 18:00

Já mám tedy zkušenost, že jak v knihovnách, tak na uložtu bývají některé knihy zkrácené. Ke studiu - český jazyk - jsem potřebovala hodně knížek, takže jsem často poslouchala. A třeba z dětské literatury byly zkrácené snad všechny audioknihy, pak i nějaké povídky pro dospělé. Ale pokud budeš půjčovat třeba nějaké romány a podobně, tak tam by se to asi stát nemělo :mrgreen:
Jinak zkus tyto stránky: http://www.rozhlas.cz/…ydenik/dila/ tam je toho dost…a zrovna taková ta klasická povinná četba :)

Anonym - moje studium.

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.16 18:24

Anonymní - Já jsem koukala audioteka.cz, tam se to sice platí, ale ten výběr je úžasnej! I já jsem si tam vybrala. Doufám, že tomu nepropadnu :-) Jenom si právě říkám, jestli jsou ty knížky celé. Třeba Steve Jobs. Viděla jsem to v knihkupectví a byla to fakt tlustá kniha. Jako audio má 26 hodin, tak přemýšlím jestli to odpovídá. Těžko se mi to soudí podle sebe, čtu hodně pomalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.16 07:31

Audiotéka je určitě boží rešení. Na výběr přes 2500 tisíce audioknih.
Ulož to a taky Království jsou dost nelegální věci :-/
A nebo ta knihovna, tam se audioknihy dají vypůjčt.
Jo a audioknihy jsu podle knižních předloh. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama