Jsou bolestivější poslíčci nebo pravé kontrakce ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:24
Jsou bolestivejsi poslicci nebo prave kontrakce ?

Zdravim, proc jsou poslicci tak bolestive? mam je uz 24 hodin a je to neskutecna otrava :( jsem z toho uz vystavena protoze nemuzu ani spat. Furt si rikam kdyz jdou tak bolestive jenom poslicci co budu delat potom pri pravych kontrakcich? a to jsem si myslela jakej mam vysokej práh bolesti :/ Meli jste to taky tak? Jak jste si ulevovali pri poslickach to tvrdnuti je uz nesnesitelne :( strasne me to psychicky i fyzicky vycerpava :,(

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reakce:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 01.07.19 21:28
@Anonymní píše:
Zdravim, proc jsou poslicci tak bolestive? mam je uz 24 hodin a je to neskutecna otrava :( jsem z toho uz vystavena protoze nemuzu ani spat. Furt si rikam kdyz jdou tak bolestive jenom poslicci co budu delat potom pri pravych kontrakcich? a to jsem si myslela jakej mam vysokej práh bolesti :/ Meli jste to taky tak? Jak jste si ulevovali pri poslickach to tvrdnuti je uz nesnesitelne :( strasne me to psychicky i fyzicky vycerpava :,(

Ulevovala jsem si sprchou nebo teplou vanou a pokud se bolesti nezmirni nejsou to poslicci

mamina89
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 01.07.19 21:28

A víš, že to jsou poslíčci jistě? 24h mít poslíčky??? No nevím, nevím. Nejsou to spíše kontrakce? Jaky je interval?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 01.07.19 21:30
@Ravedd píše:
Ulevovala jsem si sprchou nebo teplou vanou a pokud se bolesti nezmirni nejsou to poslicci

Naopak, ne? Pokud se nezmírní, je to porod :)
A ulevit si tak, že rozkročit nohy, předklonit se a opřít předloktí a hlavu o stůl a hluboký nádech a při výdechu mírně zatlačit do břicha a do pánve. Pokud jsou kontrakce pravidelné, raději bych vyrazila do porodnice.

mamina89
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 01.07.19 21:31
@Tiger-lily píše:
Naopak, ne? Pokud se nezmírní, je to porod :)
A ulevit si tak, že rozkročit nohy, předklonit se a opřít předloktí a hlavu o stůl a hluboký nádech a při výdechu mírně zatlačit do břicha a do pánve. Pokud jsou kontrakce pravidelné, raději bych vyrazila do porodnice.

Správně to napsala. Pokud se bolesti nezmirni, nejsou to poslíčci, ale kontrakce :nevim:

unuděná
Echt Kelišová 8134 příspěvků 01.07.19 21:32

No takhle, jasne, ze jsou prave kontrakce bolestivejsi, nez poslicci, ale ono je to spis cele uplne jine.Ja mela poslicky nekolik tydnu!!nez se dcera po 10ti dnech prenaseni uracila. Dokonce jsme meli planej vyjezd a to jsem nebyla prvorodicka.Ty prave kontrakce pak jsou mnohem vetsi ficak, otazkou je, zda na ne cekat doma, nebo radeji v porodnici. Jestli to mas ale 24h v kuse, nezaspis je, nepomuze tepla sprcha, tak spis rodis :nevim:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34744 příspěvků 01.07.19 21:32
@mamina89 píše:
Správně to napsala. Pokud se bolesti nezmirni, nejsou to poslíčci, ale kontrakce :nevim:

jo, ano, pardon, psala, že to nejsou poslíčci, takže souhlas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 21:41

@mamina89
porodni asistenka me delala vag. vysetreni a byla jsem i na ozvach takze bohuzel to jsou jen poslicci, odtekla mi hlenova zatka a od te doby mam ty nepravidelne poslicky :( a jsou uz nesnesitelne :( nic me nepomaha :( nemuzu kvuli tomu ani spat nekdy jsou po 15 minutach nekdy po 5 nekdy po 10 jsou proste nepravidelne

annasmyc
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 01.07.19 22:17

Takhle se mi rozjížděl porod (pokud už odešla zátka, tak bych spíš řekla, že to bude k porodu). Otvírala jsem se odpoledne a celou noc a dopoledne porodila. Při kontrakci mi pomáhalo pomalé vydechování (vyfukování) a zároveň mít povolené všechny svaly (nezatínat zuby, ruce, břišní svaly)…abych miminko „nedržela“ v sobě. Hodně jsem chodila a při kontrakci se někde opřela v předklonu…Tak ať ti to brzo dobře dopadne.

Yopii
Kecalka 398 příspěvků 01.07.19 22:19
@Anonymní píše:
@mamina89
porodni asistenka me delala vag. vysetreni a byla jsem i na ozvach takze bohuzel to jsou jen poslicci, odtekla mi hlenova zatka a od te doby mam ty nepravidelne poslicky :( a jsou uz nesnesitelne :( nic me nepomaha :( nemuzu kvuli tomu ani spat nekdy jsou po 15 minutach nekdy po 5 nekdy po 10 jsou proste nepravidelne

No ja byla pred porodem rano na vysetreni, uz jsem mela bolesti a nepoznali nic… rikali ze do vecera se to mozna rozjede a poslali me domu… mala se narodila v 11 vecer… kontrakce jsem mela nepravidelne (co 10 min, co 8, co 5 a pak treba 20 minut klid)… ja bych si radsi zajela, tohle mi moc jako poslicci nezni - ja volala vsem kolem a ti poznali ze uz rodim jen podle toho jak jsem sklapla a rozdychavala :D

Ravedd
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 01.07.19 22:24
@Anonymní píše:
@mamina89

ségře takhle začínal porod, v porodnici si jí pak nechali a další den že prý to jsou pravidelný poslíčci :roll: a že jí asi pustí, no pravidelný poslíčky jsem nikdy neměla, nakonec jim tam porodila než jí stihli pustit

Ravedd
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 01.07.19 22:31

@Yopii mě se taky nezdá že by to byli poslíčky

mě u druhý dcery na ozvách řekli že porod se ani nechystá a budu přenášet, řekla jsem si o hamiltona a ona to nic nezmění.22:00 první bolesti to jsem si nebyla jistá,22:25 jsem šla do porodnice a oni že to porod není ale asi si mě tam nechají, ani se nestihli rozhodnout protože dcera se narodila 22:42 a to mi tvrdili že to porod není. ještě že mě nestihli vypakovat domu :roll:

zakladatelko a držím palce at máš prcka brzo u sebe :kytka:

unuděná
Echt Kelišová 8134 příspěvků 01.07.19 23:18

Me zase jako druhorodicce s poslicky v porodnici rekli, ze by si me tam radi nechali, ze porodim do par hodin a nakonec jsem rodila az za 3 tydny :nevim: Z vysetreni zisti fakt prd.Dej na svuj instinkt. Pokud bys mela. pocit, ze uz se doma. necitis bezpecne, tak jed do porodnice.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 02.07.19 09:54

Já si myslím, že takhle dlouhý „poslicci“ jsou už počátek porodu. Kor kdyz uz i odesla zatka. V jakém jsi týdnu? Mě se takhle začal rozjíždět porod 30. V 5h ráno a porodila jsem 31. V 10 večer. A v počátku by taky vyšetření nic neukázalo, ale uz nam vsem bylo jasne, ze to je pocatek porodu, jelikoz jsem byla 41+6. Tak hodně stesti :hug:

Váš příspěvek
Reklama