Reklama

Jsou chlapi, co málo píšou, i když mají zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Carollinka.white
Povídálka 14 příspěvků 03.03.18 17:06
Jsou chlapi, co málo píšou, i když mají zájem ?

Zdravím. Mám dotaz, který si pokládám neustále. Spousta ženských mi říká, ze když chlap chce, píše pořád a snaží se a je jak blázen. Já tedy takového měla, byli jsme spolu 2 roky, psali jsme si každý den, viděli se jak to šlo. Jenže láska vysumela a také se z nej stal hrozny,,hlídač " jak jsem neodepsala tak hned závěry ze určitě s někým jsem apod. Byl to despota a dost dlouho mi trvalo se vrátit do ty psych. Pohody jako jsem byla dřív..
Co spolu nejsme, poznala jsem par novych známosti. Ale jak to bývá, každý je jiný a mě děla problém reagovat na ně. Mám teď nový objev, první dny sem tam psal.. ale když se vidíme, je úplně jiný.. pozorný, je sranda, sama pusa. Ale když si píšeme tak odepise 1-2 denně (píšeme si tedy nepřetržitě ) a já se musím sakra držet abych mu nenapsala vždycky další zprávy ????.. je to normální? Jakoby bývalý psal pořad a on.. i když je on-line, napíše později.. ???? Chápu ze nemá čas hned.. ale kdykoliv si myslím.. ze nemá zájem, tak se vidíme a je úplně úžasný. Když mi jednou zrušil schůzku tak jsem mu napsala ze jestli nemá zájem ze to muže říct, ale To proste nechám to na něm kdy se uvidíme. A hned navrhl další schůzku, ze jen neměl čas. Potom mi jednou naznačil ze by se rad posunul dal, jakoby chtěl už brát nás dva jako vztah ale bal se na přímo zeptat. Tak jsem premyslela jak se mám zeptat, abych ho je vyděsila. Tak jsem napsala, jak myslel to co mi ráno říkal.. ze jestli už to máme brát jako něco víc mezi námi.. a dodala jsem ze jestli je to brzy ať se nezlobí, ze mi jde jen o to jak to myslel. Načež mi napsal ze na to je ještě brzy (více to rozvedl ) a ujasnilo se to.. řekla jsem, ze to cítím stejně a ze jsem rada ze tomu necháváme volný průběh a poděkovala jsem mu za upřímnost.. a v pohodě píšeme si dal, teď je pracovně pryč na víkend takže skoro nepíše, dnes třeba ještě vůbec neodepsal ale nejspíš pracuje. Máme se domluvit pak kdy se uvidíme. Ale další zprávy mu nepíšu.. proč to píšu.. měli jste to s chlapem někdy podobně? Myslím to ze málo psal ale osobně byl proste hodně komunikativní? Ze třeba zprávy bere jen jako prostředek k domlouvani se ale já vykecavani není? Já na to nejsem vůbec zvykla a je to pro mě těžké vydržet a čekat ???????? :D :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 03.03.18 17:11

Jo, měla. Chlap na psaní že začátku moc nebyl, napsal tak 1× za týden ( první měsíc, vídali jsme se 1× týdně ), tak jsme si o tom promluvili a pak jsme si teda psali většinou 1× denně. No a už jsme spolu 10 let ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.03.18 17:18

@Carollinka.white
jo zažila jsem s jedním, ten než by napsal byť jen zprávu tak raději zavolal.. podle mě prostě jsou muž ale i ženy co holt to jako komunikační prostředek neberou, ale jako domlouvací…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16292 příspěvků 03.03.18 17:33
@Carollinka.white píše:
Zdravím. Mám dotaz, který si pokládám neustále. Spousta ženských mi říká, ze když chlap chce, píše pořád a snaží se a je jak blázen. Já tedy takového měla, byli jsme spolu 2 roky, psali jsme si každý den, viděli se jak to šlo. Jenže láska vysumela a také se z nej stal hrozny,,hlídač " jak jsem neodepsala tak hned závěry ze určitě s někým jsem apod. Byl to despota a dost dlouho mi trvalo se vrátit do ty psych. Pohody jako jsem byla dřív..
Co spolu nejsme, poznala jsem par novych známosti. Ale jak to bývá, každý je jiný a mě děla problém reagovat na ně. Mám teď nový objev, první dny sem tam psal.. ale když se vidíme, je úplně jiný.. pozorný, je sranda, sama pusa. Ale když si píšeme tak odepise 1-2 denně (píšeme si tedy nepřetržitě ) a já se musím sakra držet abych mu nenapsala vždycky další zprávy ????.. je to normální? Jakoby bývalý psal pořad a on.. i když je on-line, napíše později.. ???? Chápu ze nemá čas hned.. ale kdykoliv si myslím.. ze nemá zájem, tak se vidíme a je úplně úžasný. Když mi jednou zrušil schůzku tak jsem mu napsala ze jestli nemá zájem ze to muže říct, ale To proste nechám to na něm kdy se uvidíme. A hned navrhl další schůzku, ze jen neměl čas. Potom mi jednou naznačil ze by se rad posunul dal, jakoby chtěl už brát nás dva jako vztah ale bal se na přímo zeptat. Tak jsem premyslela jak se mám zeptat, abych ho je vyděsila. Tak jsem napsala, jak myslel to co mi ráno říkal.. ze jestli už to máme brát jako něco víc mezi námi.. a dodala jsem ze jestli je to brzy ať se nezlobí, ze mi jde jen o to jak to myslel. Načež mi napsal ze na to je ještě brzy (více to rozvedl ) a ujasnilo se to.. řekla jsem, ze to cítím stejně a ze jsem rada ze tomu necháváme volný průběh a poděkovala jsem mu za upřímnost.. a v pohodě píšeme si dal, teď je pracovně pryč na víkend takže skoro nepíše, dnes třeba ještě vůbec neodepsal ale nejspíš pracuje. Máme se domluvit pak kdy se uvidíme. Ale další zprávy mu nepíšu.. proč to píšu.. měli jste to s chlapem někdy podobně? Myslím to ze málo psal ale osobně byl proste hodně komunikativní? Ze třeba zprávy bere jen jako prostředek k domlouvani se ale já vykecavani není? Já na to nejsem vůbec zvykla a je to pro mě těžké vydržet a čekat ???????? :D :nevim:

Mě, kdyby někdo pořád psal, tak skočím z okna. Každý na to vypisování kravin není. Ber to tak a neotravuj ho.

Carollinka.white
Povídálka 14 příspěvků 03.03.18 17:35

Děkuji za odpověď, ale je to sakra těžké to čekání A nenapsat něco dal.. ale ze zkušenosti vím ze tím se to akorát zkazi.. takže si říkám ze poprvé v životě to proste vydrzim a radši se kousnu do zadku ????

Carollinka.white
Povídálka 14 příspěvků 03.03.18 17:36
@Kobliha51 píše:
Mě, kdyby někdo pořád psal, tak skočím z okna. Každý na to vypisování kravin není. Ber to tak a neotravuj ho.

Já to ani nedělám, na jednu stranu je to příjemná změna ze mě nikdo nestíhá a mám i já takový ten svůj klid.. a žádné nervy.. ale ta nejistota ????????

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16292 příspěvků 03.03.18 17:40
@Carollinka.white píše:
Já to ani nedělám, na jednu stranu je to příjemná změna ze mě nikdo nestíhá a mám i já takový ten svůj klid.. a žádné nervy.. ale ta nejistota ????????

Jistotu tím, že někdo bude psát každou chvíli, stejně nikdo nemá. To zvládne i ve vhodné pozici při sexu s milenkou nebo při hraní automatů. :D :D

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.03.18 17:41
@Carollinka.white píše:
Děkuji za odpověď, ale je to sakra těžké to čekání A nenapsat něco dal.. ale ze zkušenosti vím ze tím se to akorát zkazi.. takže si říkám ze poprvé v životě to proste vydrzim a radši se kousnu do zadku ????

hlavně nesed nehypnotizuj mobil… prostě se zabav a ži abys - až se sejdete a nebo si zavoláte máš co povídat co se dělo nedělo cos prožila..tím mu budeš imponovat víc než dopisováním

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 03.03.18 17:42
@Carollinka.white píše:

nejistota? 8o 8o 8o nechápu… přece počet sms ti nedá žádnou jistotu.. důležitý je aby skutek neutek ;)

4ware
Nováček 2 příspěvky 03.03.18 17:47

Ano, jsou chlapi, co málo píší, i když mají zájem. Zprávy mají velkou nevýhodu v tom, že do nich nejde vložit sarkasmus a nevidíš reakci druhého. Já bych chtěl zažít dobu seznamování o desetiletí zpátky, kdy mobily a internet neexistovali.

AnastazieB
Echt Kelišová 8298 příspěvků 03.03.18 17:48

Určitě jsou takoví muži, já třeba sama takové neustálé vypisování nesnáším. Mám radši osobní kontakt. Jako ano, když se třeba den, dva, lidé nevidí, že si něco napíšou, třeba večer, pár zpráv, ale neustálé vypisování a psaní kravin mě otravuje. Nehledě na to, že psaný text se dá různě vyložit, pak jsou z toho nedorozumění atd.

Carollinka.white
Povídálka 14 příspěvků 03.03.18 17:52
@Kobliha51 píše:
Jistotu tím, že někdo bude psát každou chvíli, stejně nikdo nemá. To zvládne i ve vhodné pozici při sexu s milenkou nebo při hraní automatů. :D :D

To je pravda ???? Ale jak nejsem zvykla rak když vidím ze je on-line a nepíše tak hned plasim ???????? ale naštěstí jdu hned za kamarádkou třeba a jdeme něco podniknout a pak přijdu a většinou už od nej zprávu mám ???? A pak jsem rada ze jsem to vydržela.. musím se ještě hodně učit.. ????

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28503 příspěvků 03.03.18 17:53

Časté psaní xkrát denně je dětinské, brzy se začne plácat prázdná sláma. A zákonitě ubývá. Z mého pohledu méně je více.

Carollinka.white
Povídálka 14 příspěvků 03.03.18 17:54
@AnastazieB píše:
Určitě jsou takoví muži, já třeba sama takové neustálé vypisování nesnáším. Mám radši osobní kontakt. Jako ano, když se třeba den, dva, lidé nevidí, že si něco napíšou, třeba večer, pár zpráv, ale neustálé vypisování a psaní kravin mě otravuje. Nehledě na to, že psaný text se dá různě vyložit, pak jsou z toho nedorozumění atd.

Ani nedorozumění.. to jsem taky zažila.. vážne věci radši řeším osobně tak jako tak

Emimin7
Echt Kelišová 8037 příspěvků 03.03.18 17:54
@Carollinka.white píše:

Kdyz bude nejistota opravdu nesnesitelna, musis se o to pevneji kousnout do zadku. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama