Jsou chlapi natvrdlí nebo pohodlní?

203
26.5.20 16:15

Jsou chlapi natvrdlí nebo pohodlní?

Zdravím všechny, asi to stejně nevyřešíme, tak si aspoň postěžujeme :lol: Kazda z nás zažila typickou situaci, vstanu, udělám všem snídani, vymyslím co budu vařit, zapnu pračku, myčku, skočím si nakoupit co je třeba, vypleju zahradu, uvařím, chlap si kutá v garáži, pošmákne si na obědě, chválí do nebes. Říkám, honí mne mlsná, on nic (máme vedle domu cukrárnu) a jde si zase po svém. Vrátí se, uvaří si kafíčko, já na něj s úsměvem.. a pro mě by nebylo?? On, jezis miláčku, promiň, proč neřekneš??.?Dělá si třeba svačinu do práce, pro sebe. Já si dělám svačinu, automaticky pro oba. Stejně jako to kafe, aspoň se zeptám. Už jsem mu to i vysvětlovala konkrétně, nevěřím, že je natvrdlý natož vyčůraný, je to hodný, inteligentní, pracovitý, zábavný chlap… Vůbec nepochopil, co že to řeším, že to tak chlapi mají, že si žena musí holt přesně říct. Nechci z toho dělat vědu, jen to někdy docela mrzí. Co Vaše poklady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11115
26.5.20 16:20

@Hanyžka1 shrnu to… O co si vyloženě neřeknu, to nemám :oops: a taky nevěřím, že je to jen jeho nepozornost, že mu to nedochází. Určitě ne úplně. Že vidí nepořádek jinak, než já, tomu věřím, ale jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
26.5.20 16:39

No nevím, to bude zvyklostmi z rodiny, já bych třeba nesnesla, aby mi někdo dělal kafe, nedejbože svačinu, aniž by se mne zeptal. Stejně tak nemám ráda, když mi chce někdo nandavat jídlo na talíř, vyloženě mi to vadí. Chci si sama rozhodnou kolik a co budu mít na talíři a kdy si udělám kafe.
Takže na kafe se zeptám, svačinu bych si připadala, že s ním jednám jako s batoletem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22895
26.5.20 16:43

Návod na chlapa: Zadej jasný pokyn a bude splněn :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19124
26.5.20 16:44

Vidíš, já bych třeba nechtěla, aby mi někdo chystal svačinu, stejně tak nedělám manželovi, jen dětem. Stejně tak kafe si vaříme ve chvíli, kdy na něj máme chuť a není nic jednoduššího, než zavolat na manžela ať mi udělá taky, když vidím, že stojí u kávovaru. Je pravda, že jsou věci, které bych ráda, aby dělal sám od sebe a nedělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15779
26.5.20 16:46

Sám od sebe nic nedělám. Až na požádání, to pak ale velmi rád a ochotně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
26.5.20 16:49

Jednoduchý návod na spokojený vztah: Jemné náznaky nefungují. Drsné náznaky nefungují. Pokud něco chceš, tak to řekni na rovinu.

Nedomýšlej si kraviny, pokud si nejseš něčím jistá, prostě se zeptej.

:mavam: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
26.5.20 17:00

Zrovinka dnes jsem četla jedno moudro pro ženy, pry : „řekněte rovnou co chcete, muž ma sice koule ale ani jedna neni křišťálová“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4528
26.5.20 17:06

Sám od sebe mi donese sklenku prosecca nebo vína. :mrgreen: Když zapíná kávovar, automaticky se ptá, zda si dám taky. Je to normální, ne? Ale pokud to některý muž nedělá, nepovažuju to za tragédii. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10140
26.5.20 17:09

Když něco chci, řeknu si. Pokud něco chci pravidelně, řeknu, že to má vždy udělat pro oba.
Nemám ráda, aby mi automaticky dělal snídaně nebo svačiny bez toho, aby se zeptal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
26.5.20 17:18

Po hlasce “honi me mlsna” by me vubec nenapadlo, ze se tim mysli “skoc vedle do cukrarny pro zakusky”. Vubec nechapu, jaka je vyhoda takove komunikace, nez primo rict, co chci 8o

jinak kdyz si delam nespresso, tak se zeny ptam, jestli nechce taky. Svaciny ji nedelam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4310
26.5.20 17:28

@Hanyžka1 oni na to maji specialni predmet. Nikdy nic nenajit i kdyz to maji pred ocima, kdyz neco delat tak s asistenci cele rodiny a zasadne nereagovat na naznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
26.5.20 17:31
@Fukitol píše:
Po hlasce “honi me mlsna” by me vubec nenapadlo, ze se tim mysli “skoc vedle do cukrarny pro zakusky”. Vubec nechapu, jaka je vyhoda takove komunikace, nez primo rict, co chci 8ojinak kdyz si delam nespresso, tak se zeny ptam, jestli nechce taky. Svaciny ji nedelam

Přesně tak. A když si náhodou budu dělat svačinu a holka bude chtít taky, tak ocením spíš „jé, to vypadá dobře, udělej mi prosím taky“, než „a pro mě svačinu neděláš?“

Což se nejspíš snaží zakladatelce vysvětlit i její muž. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit to jeho: „Ježíš miláčku, proč si neřekneš?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Diagnozaotec
26.5.20 17:51
@Hanyžka1 píše:
Zdravím všechny, asi to stejně nevyřešíme, tak si aspoň postěžujeme :lol: Kazda z nás zažila typickou situaci, vstanu, udělám všem snídani, vymyslím co budu vařit, zapnu pračku, myčku, skočím si nakoupit co je třeba, vypleju zahradu, uvařím, chlap si kutá v garáži, pošmákne si na obědě, chválí do nebes. Říkám, honí mne mlsná, on nic (máme vedle domu cukrárnu) a jde si zase po svém. Vrátí se, uvaří si kafíčko, já na něj s úsměvem.. a pro mě by nebylo?? On, jezis miláčku, promiň, proč neřekneš??.?Dělá si třeba svačinu do práce, pro sebe. Já si dělám svačinu, automaticky pro oba. Stejně jako to kafe, aspoň se zeptám. Už jsem mu to i vysvětlovala konkrétně, nevěřím, že je natvrdlý natož vyčůraný, je to hodný, inteligentní, pracovitý, zábavný chlap… Vůbec nepochopil, co že to řeším, že to tak chlapi mají, že si žena musí holt přesně říct. Nechci z toho dělat vědu, jen to někdy docela mrzí. Co Vaše poklady?

Zakladatelko, mate asi rada zevseobecnovani a predpokladate, ze jak to.mate doma vy, to musi mit kazda.
Ja v tom ctu, ze vam vadi, ze delate vsem snidani, perete, varite a provadite nakladku a vykladku mycky nadobi. Pokud tomu tak je, nedelejte to, pripadne si reknete o pomoc. Pokud stojite o nevyzadanou peci od partnera, reknete mu to. Sice by vas mohl uz znat, ale jak uz nekdo psal, sice mame dve koule ale ani jednu kristalovou. Rozhodne to u vaseho partnera neni natvrdlost anj vycuranost, sama pisete ze je zabavny a inteligentni. Ostatni muze prosim nenalepkujete podle vasi subjektivni zkusenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
6490
26.5.20 17:56

Často si o něco musím říkat a nevidím v tom problém. Manžel mi neumí číst myšlenky, telepatii totiž ani jeden z nás neovládá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat