Jsou podle vás ovulační testy pozitivní?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 10:45
Jsou podle vas ovulacni testy pozitivni?

Zdravim, mala otazka. Jsou podle vas tyto ovulacni testy z dneska pozitivni? Diky moc.

Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 07.12.18 10:51

Ten v pravo..tomu v levo kousíček chybí, dělaný zřejmě těsně před nebo po vrcholu hladiny lh ;) Každopádně ovulace za dveřmi.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 07.12.18 12:31

Kdyz jsem mela takhle silne carky, tak jsme na to vlitli a povedlo se. Delali jsme to 2-3 dny po sobe. Chlap teda o tomhle nic nevedel, ja chtela hlavne vedet, jak testy funguji a jestli mam ovu… pak jsem se 2 tydny nestacila divit. Drzim palce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >