Porod v Novém Jičíně

276
2.2.21 15:48

Jsou tady holky které rodili v Novém Jičíně?

Ahojky holky a maminky. :kytka:
Chci se zeptat, jsou tady nějaké maminky které rodili v nemocnici v Novém Jičíně?
A byli jste tam spokojené?
Děkuji za odpovědi :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
248
2.2.21 16:15

Já jsem tam rodila ☺️ S porodním sálem jsem byla spokojená, ale těžko říct jestli to je nebo není někde lepší. Původně jsem měla rodit ve Frýdku Místku, protože jsem slyšela, že je to tam lepší, ale rodila jsem o 2 týdny dříve a zrovna ten den jsem neměla odvoz do Frýdku. Tím, že jsem se tam nestihla zaregistrovat jsem to neřešila a jela do Jičína (bylo to blíž).
Na šestinedělí to pro mě bylo ale hrozné. Měla jsem hodně spavé miminko a vzbudit ho bylo docela nemožné. Sestřičky byly ale docela protivné s tím, že miminko prostě vzbudit musím. Nedalo se jim vysvětlit, že syn u prsa hned usne, taky mi ho bylo docela líto, že ho nemůžu nechat v klidu spát. Doma jsem ale už kojila na požádáni až se miminko vzbudilo.
Taky mě tam hodně štvalo, že jsem neměla, žádné soukromí, alespoň u toho kojení. Neustále tam chodily uklízečky pomalu bez zaklepání a u toho kojení mi to nebylo příjemné. Nevím jak je to jinde, ale být tam týden pro mě bylo něco hrozného. Příště bych chtěla rodit ve Frýdku.

Edit: ještě chci dodat, že tam na můj vkus bylo docela hlučno a nebylo mi to příjemné u uspávání, protože syn byl i docela lekavý. Klepání sestřiček nebo uklizeček bylo takové, že jsem se vždy strašně lekla i já a i když třeba uklizecky viděly, že miminko spinká, tak stejně dělaly hrozný hluk a při odchodu bouchly dveřmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
2.2.21 17:34

Rodila jsem v Novém Jičíně rok a půl zpět a naprostá spokojenost. Všichni byli příjemní a ochotní poradit když bylo třeba. Celou dobu jsem měla pokoj jen pro sebe asi se málo rodilo. Za mě spokojenost klidně bych zde rodila znova :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5209
2.2.21 17:37

Já tam rodila první dceru. S paní doktorkou Bielikovou jsem byla spokojená, i se vším ostatním :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat