Jsou teď lékárny otevřené, i když jsou uvnitř Kauflandu?

51
9.5.20 11:26

Jsou teď lékárny otevřené i když jsou uvnitř Kauflandu?

Dobrý dne mám celkem důležitý dotaz. Jsou lékárny otevřené i když jsou uvnitř Kauflandu a nemají vnitřní vchod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
626
9.5.20 11:31

Byla jsem v Albertu, kde mají též lékárnu uvnitř.. Byla normálně otevřená.. Co já vím, tak na lékárny se uzavření nikdy nevztahovalo :zed: Stejně jako tak, že nikdy nezavřeli trafiky v Albertu, Kauflandu atd… a stačí založit jedna diskuze a nééé 3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33143
9.5.20 11:32
@Marta_Kres píše:
Dobrý dne mám celkem důležitý dotaz. Jsou lékárny otevřené i když jsou uvnitř Kauflandu a nemají vnitřní vchod?

Ano, u nás je normálně otevřená i když je uvnitř obch. centra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
9.5.20 11:33

@free333 Děkuji moc. Hádám že to bude všude takhle. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22374
9.5.20 11:34

A ty nemáš telefon a pusu, aby jsi tam zavolala? Internet používat evidentně umíš, třeba dr.Max má online i to, jaké léky jsou dostupné na dané prodejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33143
9.5.20 11:37
@Marta_Kres píše:
@free333 Děkuji moc. Hádám že to bude všude takhle. Díky

Určitě.
I když někdy jdu do Albertu, tam je taky uvnitř a všechno kolem lékárny pozavírané, lékarna otevřená, nemusíš mít obavy, na lékárny se zákaz nevztahoval, pak ještě zůstaly otevřené drogerie.
Tak at to dobře dopadne… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102207
9.5.20 12:28
@Janli píše:
A ty nemáš telefon a pusu, aby jsi tam zavolala? Internet používat evidentně umíš, třeba dr.Max má online i to, jaké léky jsou dostupné na dané prodejně.

a tobě tak hodně vadí, že se zeptala? ty z toho snad budeš mít asi infarkt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102207
9.5.20 12:30
@Marta_Kres píše:
Dobrý dne mám celkem důležitý dotaz. Jsou lékárny otevřené i když jsou uvnitř Kauflandu a nemají vnitřní vchod?

jo, jsou otevřené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22374
9.5.20 12:52
@mojmira píše:
a tobě tak hodně vadí, že se zeptala? ty z toho snad budeš mít asi infarkt

Nehrotíš to poněkud? Jen mi uniká logika postupu. Za polovinu času věnovanýho založení tří diskuzí mohla najít kontakt na nejbližší lékárnu, zavolat tam a okamžitě vědět nejen to, jestli mají otevřeno, ale i skladový zásoby postinoru. A zatímco vy tady věštíte, jestli zrovna jejich lékárna má otevřeno a hádáte, že by tam ten lék mít mohli, já jediná jí napsala, ať si tam zavolá. Ale chápu, že pro spoustu lidí jsou logická a jednoduchá řešení vyšší dívčí… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102207
9.5.20 15:37
@Janli píše:
Nehrotíš to poněkud? Jen mi uniká logika postupu. Za polovinu času věnovanýho založení tří diskuzí mohla najít kontakt na nejbližší lékárnu, zavolat tam a okamžitě vědět nejen to, jestli mají otevřeno, ale i skladový zásoby postinoru. A zatímco vy tady věštíte, jestli zrovna jejich lékárna má otevřeno a hádáte, že by tam ten lék mít mohli, já jediná jí napsala, ať si tam zavolá. Ale chápu, že pro spoustu lidí jsou logická a jednoduchá řešení vyšší dívčí… ;)

tak se zeptala, co je na tom? někdo odpověděl, že mají a někdo a proč tam nezavoláš a bla, bla, bla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22374
9.5.20 20:08
@mojmira píše:
tak se zeptala, co je na tom? někdo odpověděl, že mají a někdo a proč tam nezavoláš a bla, bla, bla…

No, kovbojku z toho děláš ty… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat