Jsou to čepy na mandlích? (foto)

Anonymní
4.1.21 09:56

jsou to čepy na mandlích? (foto)

Dobrý den. Včera jsem se podívala do krku a mám tam takové bílé flíčky. Můžou to být čepy na mandlích? Zkoušela jsem to vytáhnout, ale nešlo to.
Angina to není, protože jiné příznaky nemám, akorát už půl roku mám občas kašel, hlavně v noci. Nechce se mi s tím k doktorovi, abych nebyla považována za hypochondra. Omlouvám se za nechutnou fotografii.
Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29309
4.1.21 10:13

To jsi zase ty? Vždyť je to tu pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5324
4.1.21 10:14

Nějak takhle vypadala moje streptokoková angína, před pár dny jsem dobrala antibiotika :lol:. Jestli máš to stejné, fakt netuším, ale k doktorovi si s tímhle zajdi. Za hypochondra nebudeš, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 10:34

Zajděte si k lékaři, neváhala bych - za hypochondra nebudete, je to přeci Vaše zdraví. Osobně na fotografii vidím oteklé mandle a bílé plošky vypadající jako čepy.

• Citovat
  • Nahlásit
4583
4.1.21 10:51
@vokishka píše:
To jsi zase ty? Vždyť je to tu pořád dokola.

To nebude ona :lol: tahle tam fakt ty čepy má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
4.1.21 12:33

Ježíš ženský, to fakt někomu přijde normální si fotit a pak vystavovat mandle? :zed: Tohle je po podělané plínce druhý největší hnus co sem tu viděla :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5975
4.1.21 12:45
@PeBa12 píše:
Ježíš ženský, to fakt někomu přijde normální si fotit a pak vystavovat mandle? :zed: Tohle je po podělané plínce druhý největší hnus co sem tu viděla :poblion:

Hele ale diskuze se jmenuje Jsou to cepy na mandlich foto, takze jsi mohla nejaky hnus s fotem ocekavat a neklikat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat