Jsou to drobnosti, ale...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 17:33
Jsou to drobnosti, ale...

Asi drobnosti, ale už nějak nemůžu - s přítelem zatím nebydlíme. Třeba dnes jsme byli domluveni, že půjdeme do bazénu, podle toho, jak to nakonec dopadne s mým jednáním - jestli v jednom nebo druhém městě. už jsem si zvykla, že mu přes den zavolat až tak nemůžu, sice to zvedne, ale - pracuju. Tak mu nevolám. Má dělat do tří, ale trochu mu ta práce utíká pod rukama, tak tam běžně bývá do šesti, sedmi. třeba tam i kouká na Tv. Prostě klídek, pohoda. No a dneska teda zavolal až kolem páté a prý - no ještě jsem se musel vrátit do práce (už byl doma - proč nezavolal dřív tedy???) a kam teda půjdem? Tak jsme se domluvili a zase - já nevím, jak to budu stíhat, má dojet řidič na pátou, ale třebu tu budu muset být do sedmi… Uff, jzvykám si. A pak řekne, ale nemám nic s sebou - takže mu musím všechno nabalit, plavky nevím, jak budeme řešit. Není to poprvé. Já se nechci starat o děcko :cert:

Ale možná jsem jen už dnes unavená, že to vidím tak černě.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kruel
Kecalka 312 příspěvků 16.11.18 17:37

Evidentně není moc odvareny z tebe a ani že společně traveneho času… Jestli jsi mladá, našla bych si někoho jiného. Za mě to moc nemá cenu :nevim:

arinecka
Kelišová 5234 příspěvků 16.11.18 17:37

No tak jestli chceš do bazénu, tak mu vezmi doma plavky a jedťe, v čem je problém? Pokud nechceš tak nic neber a jděte jinam :nevim:

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 16.11.18 17:38
@Anonymní píše:
Asi drobnosti, ale už nějak nemůžu - s přítelem zatím nebydlíme. Třeba dnes jsme byli domluveni, že půjdeme do bazénu, podle toho, jak to nakonec dopadne s mým jednáním - jestli v jednom nebo druhém městě. už jsem si zvykla, že mu přes den zavolat až tak nemůžu, sice to zvedne, ale - pracuju. Tak mu nevolám. Má dělat do tří, ale trochu mu ta práce utíká pod rukama, tak tam běžně bývá do šesti, sedmi. třeba tam i kouká na Tv. Prostě klídek, pohoda. No a dneska teda zavolal až kolem páté a prý - no ještě jsem se musel vrátit do práce (už byl doma - proč nezavolal dřív tedy???) a kam teda půjdem? Tak jsme se domluvili a zase - já nevím, jak to budu stíhat, má dojet řidič na pátou, ale třebu tu budu muset být do sedmi… Uff, jzvykám si. A pak řekne, ale nemám nic s sebou - takže mu musím všechno nabalit, plavky nevím, jak budeme řešit. Není to poprvé. Já se nechci starat o děcko :cert:Ale možná jsem jen už dnes unavená, že to vidím tak černě.

Tak vidíš to tak černě, nebo ti nevyhovuje se starat o dítě které nemá žádnou pracovní pevnou dobu a je ke všemu laxní?
Jak dlouho spolu jste a kolik Vám je?

Beckyttine5
Kecalka 316 příspěvků 16.11.18 17:40

Na mě je to moc zmatene a nechápu… nebydlite spolu a máš mu na balit plavky? A vadí, že se hned doma z práce nehlásí?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 17:40
@kruel píše:
Evidentně není moc odvareny z tebe a ani že společně traveneho času… Jestli jsi mladá, našla bych si někoho jiného. Za mě to moc nemá cenu :nevim:

Seznámili jsme se na i nzerát, tam že má zájmy, že se ženě přizpůsobí s jejími zájmy - to asi všechno jo, ale jen v rámci JEHO volného času - zpočátku na mě zkoušel, jak chodí do práce na pátou a je tam do desíti. Včetně víkendů. Jsem nechápala, to normální člověk nevydrží. Jeho pozic je ve firmě víc. Tak jsem se ho ptala, co ženatí s dětma. Tak ti o víkendu v práci nejsou, ale já jsem. Pak zas, že je pomalý a tak. Tak nevím. Začínám být alergiká na to, když si voláme - většinou až kolem deváté večer - jsem ještě v práci.

Beckyttine5
Kecalka 316 příspěvků 16.11.18 17:41
@arinecka píše:
No tak jestli chceš do bazénu, tak mu vezmi doma plavky a jedťe, v čem je problém? Pokud nechceš tak nic neber a jděte jinam :nevim:

Jojo, Mega velký problém :zed:

Příspěvek upraven 16.11.18 v 17:42

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 17:41
@Jannys píše:
Tak vidíš to tak černě, nebo ti nevyhovuje se starat o dítě které nemá žádnou pracovní pevnou dobu a je ke všemu laxní?
Jak dlouho spolu jste a kolik Vám je?

rok a půl, 38 a 45

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 16.11.18 17:44
@Anonymní píše:
rok a půl, 38 a 45

Ahoj.

Tak to chce ten Tvůj milý žít nejspíš styl tzv. mingles. :)

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 16.11.18 17:44
@Anonymní píše:
rok a půl, 38 a 45

Nikdo za Tebe nerozhodne.
Já bych to ukončila.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 16.11.18 17:45
@Anonymní píše:
rok a půl, 38 a 45

Aha, a čekáš, že skoro padesátiletý chlap změní své (nejspíš celoživotní) pracovní zvyky…

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 999 příspěvků 16.11.18 17:45

No rozhodne mi nepřijde, ze by to myslel nějak vážně, protože kdyby do toho bazénu chtěl, tak si čas udělá. Můj muž kdyz se mnou chtěl být, tak byl schopny preorganizovat cely svůj program. Těžko říct, možná to jsou výmluvy, možná má ještě jiný vztah a s tebou si chce užívat. Taky jsem měla takového amanta, co byl furt v práci včetně víkendu a jezdil furt někam pracovně a byl tam do noci… jednoho dne mi zavolala jeho manželka, o které jsem neměla ani páru a najednou byla záhada vyřešena. Připadala jsem si jak matrace, ale na druhou stranu jsem rada i za tuhle zkušenost… i když to bylo teda strašný.

vokishka
Extra třída :D 12896 příspěvků 16.11.18 17:47

nebylo tu už jedno tohle téma? Že se chodí přítel do práce zašívat?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1683 příspěvků 16.11.18 17:48

No, hele, je ti 38.. Ani jeden nemáte dítě? Třeba by chtěl, aby o něj někdo pečoval :D

No ale musím říct, když ti vadí už jen tohle, tak se máš na co těšit, až spolu budete bydlet :D Jestli.. :D :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 17:49
@Verurizeckova píše:
No rozhodne mi nepřijde, ze by to myslel nějak vážně, protože kdyby do toho bazénu chtěl, tak si čas udělá. Můj muž kdyz se mnou chtěl být, tak byl schopny preorganizovat cely svůj program. Těžko říct, možná to jsou výmluvy, možná má ještě jiný vztah a s tebou si chce užívat. Taky jsem měla takového amanta, co byl furt v práci včetně víkendu a jezdil furt někam pracovně a byl tam do noci… jednoho dne mi zavolala jeho manželka, o které jsem neměla ani páru a najednou byla záhada vyřešena. Připadala jsem si jak matrace, ale na druhou stranu jsem rada i za tuhle zkušenost… i když to bylo teda strašný.

Tady vím vpodstatě jistě, že nikoho nemá.

trochu závislák na TV, jak se mi už podařilo zjistit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >