Jsou to kontrakce ? Poradíte ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 18:28
Jsou to kontrakce ? Poradíte ?

Dobrý den dnes v noci a přes den mi odchází hlenová Zátka. A od včera mám křížové bolesti. Něco jako při menstruaci vždy to trvá jen chvíli není to ani pravidelné. Můžou to byt kontrakce?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LůcaSmith
Kecalka 232 příspěvků 29.12.18 18:30

To budou spíš poslíčci. Kontrakce by byly postupem času pravidelné a troufnu si říct, ze po tolika hodinách už nesnesitelně bolestivé.

lampicka11
Závislačka 3512 příspěvků 4 inzeráty 29.12.18 18:35

Poslicky zmizí teplou vodou…kontrakce ne. Do porodky vyjed až se to zpravidelni

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 7 inzerátů 29.12.18 18:35

Asi spis poslicci,ja je mela uz hooodne dlouho pred porodem a kdyz prisly opravdu kontrakce,tak jsem si rikala,ze chvilku pockam a pujdu zase spat (byly tri rano),ale uz to nepreslo :) kontrakce bys uz touhle dobou prodychavala a ta bolest by Te vyhnala do porodnice ;) kdyztak zkus vanu,pokud by to byly uz poslicci tesne pred porodem,tak Ti to pomuze rozjet kontrakce,pokud ne,tak se to uklidni :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 18:50

Mockrát všem děkuji . Ještě doplním ty bolesti “ zad “ jsou třeba po hodině pak po 10 minutách a pak zase až po půlhodině a trvají max 3 minuty .

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 29.12.18 18:50

Poslicci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 19:00

To jsou poslicci :) Me zatka odesla v 31.tydnu, poslicci dodneska zadne a uz jsem 37.tyden a jeste nerodim ;)

vbu
Kecalka 104 příspěvků 29.12.18 19:02

Podle me poslicci, ale za par hod se rozjedou oteviraci kontrakce. Takxe, za me porod. Ja mela obcas bolesti po10 min, pul hod, 20 min, atd cca 18 hod, odchazela zatka a pak se rozjely ty ofeviraci a dite za 3 hod venku. Celkem bolesti 24 hod, ale ty opravdu otviraci jen 3

lll14
Kecalka 147 příspěvků 29.12.18 19:14

Poslíčci, měla jsem dva dny před porodem, po 3 až 15 minutách, nemohla jsem ani spát, sprcha to nezesílila ani nerozehnala. Den před porodem jsem byla na vyšetření, otevřená na dva prsty těsně a odcházela jsem s tím, že můžu rodit klidně až za týden. Dostala jsem tabletky na spaní a jela domů. Druhý den odtekla voda, za hodinu začaly pravé kontrakce po pár minutách a za dvě a půl hodiny byl malý na světě. Takže podle mě to porod zatím není, ale brzy se rozjede. Hodně štěstí. :hug:

lampicka11
Závislačka 3512 příspěvků 4 inzeráty 29.12.18 19:16

I když já byla na 7cm a pořád jsem myslela že to jsou poslicky a nevěřila že rodím… A to už jsem byla na porodním boxu…chodilo to po 4-8 atd :lol: :lol: :lol: . Tak že klidně rodis. Dej vanu a uvidis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:28

Ahoj maminky já děkuji za všechny příspěvky :srdce: tak je ohlašuji že to byl začínající porod praskla nam ten večer voda a ležím v porodnici :srdce: mějte se pěkně

vbu
Kecalka 104 příspěvků 30.12.18 19:46

Drzim pesti, at vse jde jak ma :) :srdce:

VeruDol
Stálice 62 příspěvků 30.12.18 20:09

Já se pro změnu bojím, že nepoznám když mi praskne voda, nebo celkově ten začátek :think: poslíčky už jsem měla, tak zhruba vím co si představit ale odtok plodové vody? I tak mám výtok, nějaká rada? Zkušenost?

vbu
Kecalka 104 příspěvků 31.12.18 00:04

@VeruDol Tak odtok plodove vody je pokazde jiny. Nekterym zenam muze pomalu unikat, jinym zase vylozene vytece naraz - popisuji to zeny jako takove lupnuti a tece voda tece :) Mne treba nepraskla vubec, poprve jsem si ji nechala rupnout v porodnici - chyba chyba, podruhe uz jsme to nechali na prirode a praskla az pri prorezavani hlavy a to jsem nevnimala, protoze slo ven vse naraz :D Zacatek porodu muze byt nejasny, ale vetsina zen ho pozna. Spis pak odhadnout kdy jet do porodnice je trochu orisek a zase zalezi na kazde zene, kdy ji bude pohodlnejsi tam jet - pokud tedy je v poradku. Zda ji je lip doma a chce jet co nejpozdeji, nebo ji bude lip pod dohledem v porodnici.

lll14
Kecalka 147 příspěvků 31.12.18 00:38

@VeruDol
U mě to bylo to lupnutí, dva dny jsem měla nepříjemné poslíčky a občas jsem si pomáhala úlevovou polohou na všech čtyřech a najednou lup a vyteklo to na gauč. :D Pak jsem šla na záchod a pořad trochu teklo, vážně to nešlo s ničím zaměnit. Počítat s tím, že porod častěji začne kontrakcemi a voda může prasknout až na sále, takže rozhodně na to nečekat. Všeobecně se doporučuje jet do porodnici, když máš alespoň dvě hodiny kontrakce po pěti minutách, pokud to máš daleko, tak jet raději dříve. Když praskne voda, tak se nemusí spěchat, ale rozhodně dorazit ještě ten den. Jinak každý porod je jiný, u sestry to začalo kontrakcemi, jeli skutečně, když byly několik hodin po pěti minutách a dalších 12 hodin prožila v porodnici, než se malý narodil, u mě to začalo prasklou vodou, partner byl v práci, ještě jsem mu říkala, že nemusí spěchat a když za hodinu dorazil, tak už jsem myslela, že snad porodím cestou, jak se mi rozjely kontrakce.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >