Reklama

Jsou to ovulační bolesti nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 16.03.18 15:07
Jsou to ovulační bolesti nebo ne?

Ahoj. Holky můžu mít asi 10 dní po ukončení ms ovulační bolesti? včera mě to pobolívalo trochu a jen občas a dnes od rána a bolí to dost. Zobla jsem 2 paraleny a účinek skoro žádný. Nebo radši vyrazit na gyndu? po porodu mám ovulační bolesti silné celkem, ale že by na to ani 2 prášky nezabraly?

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 16.03.18 15:21

@GabinkaCh no me také začínají ovulační bolesti asi 11 den cyklu. To pak pár dnů trvá a bolest je intenzivnější. Pak najednou ihned ustoupí. Osobně si myslím že to ovulace je.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 16.03.18 15:35

Mne na ovulaci taky prášky nefunguji. Řekla bych, ze je to ono. I casove - To jsi tak 15dc? U mne by to sedelo

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 16.03.18 17:56

Bolí to pořád. V kuse od rána :( a hodně

Nekoukej!
Kelišová 6098 příspěvků 17.03.18 14:26

@GabinkaCh ovulaci mam bolestivou, prasky nezabiraji boli me jedna strana podbrisek a jde mi to do nohy boli me to cca5 dni dost intenzivne, nahrivam si to a nadavam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama