Jsou to ovulační bolesti nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 16.03.18 15:07
Jsou to ovulační bolesti nebo ne?

Ahoj. Holky můžu mít asi 10 dní po ukončení ms ovulační bolesti? včera mě to pobolívalo trochu a jen občas a dnes od rána a bolí to dost. Zobla jsem 2 paraleny a účinek skoro žádný. Nebo radši vyrazit na gyndu? po porodu mám ovulační bolesti silné celkem, ale že by na to ani 2 prášky nezabraly?

Reklama

Reakce:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 16.03.18 15:21

@GabinkaCh no me také začínají ovulační bolesti asi 11 den cyklu. To pak pár dnů trvá a bolest je intenzivnější. Pak najednou ihned ustoupí. Osobně si myslím že to ovulace je.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 8757 příspěvků 16.03.18 15:35

Mne na ovulaci taky prášky nefunguji. Řekla bych, ze je to ono. I casove - To jsi tak 15dc? U mne by to sedelo

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2098 příspěvků 16.03.18 17:56

Bolí to pořád. V kuse od rána :( a hodně

Nekoukej!
Kelišová 6093 příspěvků 17.03.18 14:26

@GabinkaCh ovulaci mam bolestivou, prasky nezabiraji boli me jedna strana podbrisek a jde mi to do nohy boli me to cca5 dni dost intenzivne, nahrivam si to a nadavam

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně?

Má to zapotřebí? Jako by nestačilo, že Lucie Vondráčková (38) má repertoár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama