Reklama

Jsou to příznaky, nebo mě jen zblbly?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bajule18
Povídálka 15 příspěvků 08.01.17 23:05
Jsou to příznaky, nebo mě jen zblbly?

Zdravím vespolek… Celé odpoledne přemýšlím, zda sem napsat, nakonec tedy píšu… Moje mamka a kamarádka mi totiž nasadily brouka do hlavy… A předem se omlouvám za sloh… :roll:

V pátek ráno jsem se vzbudila a bolelo mě v krku, říkám no super, chřipka, zachvíli to budu mít na hlasivkách. Šla jsem si udělat čaj na chřipku a nachlazení, k tomu dva rohlíky jako snídani, ale neměla jsem nějak ani moc sílu je sníst, ale snědla jsem je. Chvíli po snídani jsem si udělala Coldrex horkej nápoj, protože mi nebylo dobře, cítila jsem se utahaně a šla jsem si na hodinku lehnout. Když jsem vstala bylo to lepší, odstrojila jsem stromeček a začla jsem si balit věci. Jenže to mi začlo být divně, přišlo mi to, jako nižší tlak, ten občas mívám, změřila jsem si ho, řekla si že to není tak hrzoné a chystala jsem se vyrazit k příteli. Předtím jsem si dala ještě malej oběd. Když jsem byla na cestě, tak se mi v jednu chvíli udělalo fakt špatně, takže jsem hned zastavila, vylezla z auta a rozdýchávala to, bylo mi hrozně na omdlení, ale tyhle pocity se mi objevujou právě při nižším tlaku, tak jsem to neřešila. Dala jsem se do kupy a jela dál, za chvilku se mi teda rozbilo auto, takže jsem dojela do nejbližší vesnice a tam jsem si zavolala taťku, ten ale byl ještě v práci a tak jsem tam na něj musela hodinu čekat. Seděla jsem v autě a bylo mi chvílema dobře, chvílema tak nějak divně, ani mě snad nic nebolelo, ani vysloveně na omdlení jako předtím, prostě divně no. Jenže po hodině, kdy jsem byla i párkrát venku na vzduchu se mi najednou udělalo blbě, vylítla jsem z auta a snažila se sama sebe přesvědčit ať nezvracím, ale nepomohlo to. Pak mi bylo ale zase fajn, přijel taťka, hnul s autem na stranu a odvezl mě k příteli, což byla skoro další hodina. Celou dobu fajn, bála jsem se, ale nic mi nebylo. U přítele to po chvíli ale začlo, zas mi bylo divně, chvílemi na omdlení, na zvracení, začlo mě bolet břicho, ale nijak specifikovaně, honilo se to všude možně. Znovu jsem už nezvracela, teplotu jsem neměla, ale párkrát mě to prohnalo na záchod během noci, moc jsem toho nenaspala, hekala jsem a přišla jsem si jako když je to moje poslední hodinka, být doma, nebo mít sebou auto, klidně bych se nechala odvést do špitálu, ale přítel auto momentálně nemá a rychlou jsem si volat nechtěla, i když ji tam máme hned vedle baráku. K sobotnímu ránu už to celkem šlo, špatně mi nebylo, ale pro změnu jsem moc nemluvila, protože se mi nějakej bacil usadil na hlasivkách, ale rozmluvila jsem to nakonec. Byla jsem o rohlíkách, odpoledne jsem zkusila banán a k večeru i suchej rohlík se šunkou, všechno v pohodě. Dneska ráno jsem nemluvila ještě víc než včera, teplota ani rýma, bolest hlavy, nic takového se nedostavilo, akorát občas kašlu, jinak mi bylo dobře. Dala jsem si bagetu s troškou másla a šunky, banán pak, furt dobrý. K obědu jsem pak zkusila malou porci pečených brambor a vepřového masa na zelenině, celkem dobrý, nijak se mi nepřitížilo, až odpoledne/navečer (cca půl pátá-pátá) se mi pomalu zas rozjelo bolení břicha. Přijde mi to jako těsně pod pupkem, občas to vystřelí i do zad, nebo do prsou, ale nezvracím, na záchod ani neběhám, dala jsem si i chleba s máslem, šunkou a sýrem, pak jablko nakrájené na kousky a žádná změna k horšímu bych neřekla. Není to ani tak hrozné jako v tu páteční noc, ale pobolívá to no… A o co mi jde, proč to tu všechno píšu, když se mě dneska do telefonu mamka ptala jak mi je, tak se mě zeptala, jestli nejsem v tom… Mě to do té doby ani nenapadlo, přisuzovala jsem to střevní chřipce třeba. Jenže pak se mě zeptala i kamarádka co už má mimčo, jestli nejsem v tom… No a ve mě to trochu hlodá, vůbec bych se totiž nezlobila, kdyby to tak bylo, ale přijdou mi ty bolesti prapodivné. A tak se ptám na názor vás, zblbly mě jenom, nebo by to opravdu mohly být příznaky těhu? Je mi divný, že jeden den mi je zle, pak dobrý a pak se to zas ozvalo…

Reklama

Reakce:

tini
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 6 inzerátů 08.01.17 23:13

Hele to ti nikdo nevyvesti, muze to byt nachlazeni, rozhozeny streva, reakce na coldrex, cokoli. Udelej si test, at vis, ze uz nemas brat zadne leky

silvik.sk
Echt Kelišová 9817 příspěvků 08.01.17 23:15

:lol: Rychlesi by bylo udelat si test…
Po coldrexu mi bylo taky vzdy tezko od zaludku :nevim:

Bajule18
Povídálka 15 příspěvků 08.01.17 23:18

Na Coldrex jsem zvyklá, měla jsem ho už několikrát a nikdy mi tohle neudělal. Nic dalšího do sebe necpu. Test teď nemám a mamka ráno jede hned pryč, takže se do lékárny nedostanu dřív jak odpoledne, ale prostě mi to hlavou vrtá…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 08.01.17 23:37

Nejlepší bude si udělat test.. :palec:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 08.01.17 23:49

Spočítej si dle posledni ms a ovulace zda by to bylo více pravděpodobné než nějaká nemoc.
Těch testů si nakup více (nemusí hned vyjít pozitivní) a neber žádné léky :D

Bajule18
Povídálka 15 příspěvků 09.01.17 00:00

To asi nespočítám, nebo se v tom aspoň neorientuju… Beru antikoncepci normláně, ale v půlce listopadu jsem udělala kiks, kdy jsem na prášky úplně zapomněla skoro na tři dny, protože jsem měla velkou oslavu a prostě jsem toho měla nad hlavu… Jenže když jsem si vzpomněla, tak jsem se zhrozila a v první chvíli jsem si prostě vzala zapomenutej prášek… Za pár dní mi došlo, jaká to byla kravina, že jsem ho neměla brát, měla jsem udělat pauzu a začít nové plato… Což jsem nakonec udělala… A jelikož mi to pak blbě vycházelo na ms, tak jsem si spojila platíčka a jela jsem bez vynechání… Až teď ve čtvrtek jsem si vzala poslední, že udělám pauzu… No každopádně jsem počítala, že pokud by v tom měly prsty ty zapomenuté prášky, jako že bych se ani nedivila, spískala jsem tam pěknej maglajs, tak by početí bylo 9.-11.prosince nejspíš…

hihi22
Kecalka 211 příspěvků 09.01.17 03:07

Ja mela uplne to stejne az na to, ze jsem ten den nastesti byla doma…
Pokud jsi brala blbe prasky a do toho mela s pritelem styk, tak je to pravdepodobne… :-)

Udelej test a uvidis:) a prasky a podobne veci uz neber, pro jistotu…

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 2 inzeráty 09.01.17 07:29

Střevní chřipka myslím, udělej test

Levandulina
Kelišová 5214 příspěvků 8 inzerátů 09.01.17 07:51

Téda, takový dlouhý sloh a stačilo by si udělat test :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama