Jsou to příznaky raného těhotenství?

10.6.21 19:02

Jsou to příznaky raného těhotenství?

Ahoj, v úvodu bych ráda řekla, že vím, že na výsledek je ještě brzy. Snad tu hledám naději, názor… Jsem 11 den po styku a ovulaci, takže pokud jsem dobře diskuze pochopila, jsem 10 dpo. Test mám negativní bez ducha. Poslední tři dny jsem citlivá na pachy - nedělají mi zle, ale cítím i to, co ostatní ne, resp. to vnímám velmi intenzivně, jsem také velmi unavená a spavá, často chodím čurat, ale zánět to nebude (pálení ani řezání necítím). Prsa mě nebolí. Můžou to být rané příznaky? Předem děkuji za podělení se o vaše zkušenosti. Lara

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1517
10.6.21 19:03

Přestaň se pozorovat a příznaky odejdou, uvidíš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
10.6.21 19:04

Nesleduj se tolik :). Já jsem na pachy a takové citlivá před MS + po porodu chodím furt čůrat 🤣. Výdrž do zpoždění :). Unavená můžeš být z čehokoliv. Opravdu 10DPO je brzo na nějaké extra příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:05

@DandátkoP Děkuji za milou a naději dodávající reakci. 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
10.6.21 19:07
@LaraCroftRock píše:

Naději máš vždycky. Otázka je, jestli chceš upřímné, nebo neupřímné odpovědi. Upřímná odpověď je, že všechno to, co uvádíš, je s pravděpodobností větší než velkou buď vsugerované, nebo příznaky PMS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:07
@EvieK píše:
Nesleduj se tolik :). Já jsem na pachy a takové citlivá před MS + po porodu chodím furt čůrat 🤣. Výdrž do zpoždění :). Unavená můžeš být z čehokoliv. Opravdu 10DPO je brzo na nějaké extra příznaky.

Nic podobného nemívám, proto jsem se zde zkušenějších ptala na jejich zkušenosti. Ale asi jsem se ptát ani neměla. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
10.6.21 19:10

Hele já měla příznaky každý cyklus, po půl roce jsem to vzdala, žádný sledování, žádný testy… ten cyklus co jsem otěhotněla jsem nebyla unavená, nebylo mi špatně, nebolely prsa… proste nic!
Ale… cítila jsem se jinak, prostě intuitivně to žena asi vycítí. Jinak únava, bolest prsou a nevolnosti přišly až v 6tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:10

@SlečnaDahlia PMS jsem nikdy neměla, MS vždycky přišla bez varování. Nejsem odborník na měření bazální teploty atd. Ale třeba to jen PMS je. Vše je jednou poprvé. Ať už těhotenství, i když to by bylo v mém případě již druhé (první neúspěšné) nebo PMS. Nicméně děkuji za reakci, netušila jsem, že i takhle se PMS může projevovat. Představovala jsem si ho z vyprávění ostatních jen jako bouři emocí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:11

@Markéta188 Při prvním těhotenství mě prsa nesnesitelně bolela už od 5. dne po. Takže je to vážně asi dost individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
10.6.21 19:13
@LaraCroftRock píše:
Nic podobného nemívám, proto jsem se zde zkušenějších ptala na jejich zkušenosti. Ale asi jsem se ptát ani neměla. ;)

Klidně se ptej, ale je třeba se i mrknout jak probíhá nidace atd. Až nekde po 10 dnech začne tělo produkovat HCG, takže jak sama uznáš je brzo ;). My když jsme se snažili, tak jsem před negativním testem měla xx příznaků, které předtím ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
669
10.6.21 19:15
@LaraCroftRock píše:
Nic podobného nemívám, proto jsem se zde zkušenějších ptala na jejich zkušenosti. Ale asi jsem se ptát ani neměla. ;)

Chapu, ze chces slyset neco jineho, ale sakris, pises jako rozumna, racionalni zenska. Prece sama dobre vis, ze mit sedm dni po potencionalnim oplodneni pulku tehotenskych priznaku je asi blbost. To jeste vajicko neni ani uhnizdene. Vykasli se na to pozorovani, ver, ze kdyz se zacnes snazit, je normalni se pozorovat a co mesic mit jine zarucene, ale vsugerovane, priznaky. Psychika dovede vic, nez bychom si radi přiznali. Tak se tim zbytecne netyrej, ver, ze z niceho, ale opravdu z ničeho nevykoumas, jestli ses těhotná driv, nez z testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:17

@EvieK Je pravda, ze az takhle jsem to nejak nezkoumala, jen jsem projizdela nejake diskuze, kde uz holky psaly, ze po 8-10 dnech mely ducha nebo pozitivni testy. Ja pri prvnim tehotenstvi jsem mela po 11 dnech pozitivni digitalni clear blue, tak jsem se optala prave proto, ze je to asi opravdu “kus od kusu”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
10.6.21 19:18
@LaraCroftRock píše:

Nejsme tu od toho, abychom ti davali nadeje, ale abychom prispeli do diskuze svym nazorem. Vzhledem k tomu, ze je tady stejna diskuze kazdy den, kdy holky tvrdí, jak je to ted jiny a chteji v tom utvrzovat a pak stejne napisou, ze MS prisla, tak ti tady nebudu psat, ze ted to vyslo. Dle me je na priznaky brzo, uz jen priznak ze chodis casto na malou 8o precti si duvody, proc se chodi v tehotenstvi na malou a pochopis, ze tenhle priznak mit ani nemuzes :palec: samozrejme ti preji hodne stesti, ale zaroven rikam, abys byla realista.

Příspěvek upraven 10.06.21 v 19:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.6.21 19:19

@Villanelle Mas pravdu, asi spis zabijim cas a snazim se najit pravdu ve vestecke kouli. Omlouvam se 🙈 🙊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
196
10.6.21 19:19

Reakcím se nediv, je tu 1000 + 1 identických diskuzí ženských, co prostě nemůžou počkat pár dní a na dálku chtějí věštění z křišťálové koule.
Většinu příznaků těhotenství způsobuje růst HCG. Je strašně brzy, nezachytí ho ani test, takže si pravděpodobně něco vsugerováváš a jde o PMS.
Takže prostě počkat. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat