Jsou to těhotenské příznaky?

45
6.8.20 12:08

Jsou to těhotenské příznaky ?

Ahoj :kytka:, už tři dny mám návaly, je mi na zvracení, ale ne hnedka po ránu, třeba až kolem 13h. Při pomyšlení na jídlo je mi špatně. Prso mě bolí jen jedno :). Jsou to všechno příznaky těhotenství, ale je to možné? Poslední MS jsem měla 15. 7.. Není to brzy na příznaky? Do další MS je ještě dost času, tak nevím. Na testu to ještě nepůjde poznat ani na ultrazvuku u Dr. Tak si říkám co to může byt. HA neberu, nemůžu že zdravotních důvodu. Pohlavní styk máme tak normálně jako každý jiný pár. Dáváme si pozor, ale co když? U prvního těhotenství jsem neměla žádný priznaky nic mi nebylo udělala jsem si dva dny po zpoždění test a byl pozitivní :srdce:
Je to asi prkotina, nezbyde mi nic jinýho než čekat na MS. Ale zajímají mě vaše názory, jsem z toho dost nervózní. I když by jsme si další ratolest přáli. Necítím se vůbec svá jako kdybych byla v jiným těle.
Díky za váš názor :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4854
6.8.20 12:11

Já jsem nikdy před vynechanim příznaky neměla, až tak 2 týdny po pozitivním testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4102
6.8.20 12:12

Pokud bys měla opravdové příznaky, tak už by to bylo vidět na testu. Takže ho zkus, buď a nebo. Ale spíš bych řekla psychika ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.8.20 12:14
@mackA159 píše:
Pokud bys měla opravdové příznaky, tak už by to bylo vidět na testu. Takže ho zkus, buď a nebo. Ale spíš bych řekla psychika ;)

Ta psychika mě taky napadla. Ještě budu nakonec cáklá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3893
6.8.20 12:17

Příznaky přímo souvisí s rostoucím hormonem HCG. Takže pokud jsou to těhotenské příznaky, byl by test pozitivní. Pokud není, je to jen ve tvé hlavě, případně ovulace, nebo nějaká nemoc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.8.20 12:19

Test jsem nezkoušela. Zkusím zítra ráno, když nic tak je to v hlavě. Snad to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.8.20 12:21

Právě jsem objevila podobnou diskuzi, a je to možné. Letím pro test :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16375
6.8.20 12:26

Já měla příznaky ještě před pozitivním testem. Díky nim jsem si byla naprosto jistá, že jsem v tom. Stát se fakt může, pokud jsi citlivá. Mohla jsi mít brzy ovulaci, tak si klidně test zkus udělat. Pokud bude negativní tak v den předpokládané menzes další. Taky se ti klidně mohlo stát, že jsi měla menzes i přes těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31225
6.8.20 12:43

@Verčaa.B. Měla jsem příznaky i před termínem MS, u některých těhotenství, ale i u toho, které nedopadlo a skončilo kolem 6tt spontánním potratem. Na druhou stranu jsem měla i těhotenství, kde příznaky před termínem MS nebyly. A dopadlo to dobře. Těžko říct :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
6.8.20 12:59

Zkusím hned ráno, uklidnilo mě to, že to je možné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu