Reklama

Jsou to už deprese nebo nějaká jiná psychická porucha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 10:16
Jsou to už deprese nebo nějaká jiná psych.porucha?

Hezký den, chci se poradit, jestli máte zkušenosti s psychickými problémy. Uz 2.mesic mě jedna věc trápí (prostě něco, co už nezměním a půjde se mnou celý život). Připadám si hrozně a nedokážu v hlavě myslet na nic jiného. Furt se mi o tom i zdá, nemám chuť k jídlu, nic mě nebaví a nemám žádné sebevědomí. Mam 2 děti a nebýt jich tak sedím jen doma, nechce se mi mezi lidi a prostě nemám energii, protože v noci nespím. Zdaji se mi hrozné sny, furt o jednom a tom samém. Uz nevím co dělat a nemám nikoho komu to říct, manželovi se stydím to povědět, řekl by mi že řeším hlouposti.
Jsou to už deprese? Nevíte? Nikdy jsem nic podobného nezažila ale přijde mi že z toho už zcvoknu.
Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Ester13
Kelišová 5728 příspěvků 14.08.18 10:19

Hele, podle popisu už skoro je. Určitě je to na návštěvu lékaře a nebála bych se nasadit antidepresiva. Je to na Tvém lékaři, ale třeba Trittico by nebylo od věci. Je to AD a zároveň super na spaní.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 10:27
@Ester13 píše:
Hele, podle popisu už skoro je. Určitě je to na návštěvu lékaře a nebála bych se nasadit antidepresiva. Je to na Tvém lékaři, ale třeba Trittico by nebylo od věci. Je to AD a zároveň super na spaní.

Jo?Tak asi navštívím lékaře.Ja jako usnu, ale budí mě strašný sny a mám neklidný spánek.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8830 příspěvků 14.08.18 10:29

To by chtělo rozepsat. Podle tohodle toho moc nepoznám. Jako problém to je, ale nemusí to být vyloženě porucha.

misle
Povídálka 35 příspěvků 14.08.18 10:35
@Anonymní píše:
Hezký den, chci se poradit, jestli máte zkušenosti s psychickými problémy. Uz 2.mesic mě jedna věc trápí (prostě něco, co už nezměním a půjde se mnou celý život). Připadám si hrozně a nedokážu v hlavě myslet na nic jiného. Furt se mi o tom i zdá, nemám chuť k jídlu, nic mě nebaví a nemám žádné sebevědomí. Mam 2 děti a nebýt jich tak sedím jen doma, nechce se mi mezi lidi a prostě nemám energii, protože v noci nespím. Zdaji se mi hrozné sny, furt o jednom a tom samém. Uz nevím co dělat a nemám nikoho komu to říct, manželovi se stydím to povědět, řekl by mi že řeším hlouposti.
Jsou to už deprese? Nevíte? Nikdy jsem nic podobného nezažila ale přijde mi že z toho už zcvoknu.
Děkuji za rady.

Taky doporučuju zajít k psychiatrovi, takhle se trápíš sama a nikam to nevede. Uleví ti třeba už jen to, že se budeš moct někomu svěřit a dostaneš to ze sebe ven. Držím palce, aby ti bylo brzy líp :kytka:

Blankaspl
Kecalka 209 příspěvků 14.08.18 10:35

Nemusí to být deprese, může to být klidně frustrace. Ale řešit by to chtělo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 10:47
@Blankaspl píše:
Nemusí to být deprese, může to být klidně frustrace. Ale řešit by to chtělo…

Děkuji.Ja jsem si asi moc vzala do hlavy jednu věc a furt jsem nad ní přemýšlela tak moc až to nedokážu vyhnat.Furt nad tím dokolečka přemýšlím a nedokážu vyhnat z hlavy.Kdybych to hodila za hlavu bude mi zas dobře.Ale to právě nedokážu a spíš je to den ode dne horší.Uz mě bolí i týden žaludek.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 2 inzeráty 14.08.18 11:10

Taky záleží co tě trápí

Veveruska66
Nováček 9 příspěvků 14.08.18 11:40

Mohou to být také spíše uzkostne stavy, než ještě deprese. Zkus zajít za psychologem, třeba ti pomůže pouze se někomu vypovídat a kdyby to nezabralo, pak teprve zkusit nejake léky. ;) ale určitě bude lepší to začít nějak resit :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >