Jsou to už zoubky

14
5.5.17 21:18

jsou to už zoubky

Prosím maminky o radu… klubou se nam uz zoubky? mala ma 3 mesice je plactiva, slinta, kouse si rucicku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2447
5.5.17 21:22

Z fotky to nepoznám. Přejeď prstem po dásni jestli ucítíš nějaké hrbolky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
5.5.17 21:23

Já bych řekla, že to budou zoubky :) Podle chování, slintání a i podle fotky to vypadá, že prosvítají dvě dolní jedničky. I podle pohmatu, když prstem přejedete po dásničkách byste měla cítit, že jsou tam už zoubečky, že je to tvrdší než ostatní dásně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
5.5.17 21:24

Ještě to může být nateklejší než ostatní dásně, zepředu jakoby bouličky :) Už bych mazala Calgel a dala chladítko na kousání :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
5.5.17 21:24

@adela25 to je dobrý že se nechala takhle vyfotit :), to ten náš by se nenechal :mrgreen:… Taky od 3mesice slinta a do pusy si cpe snad úplně všechno, ale zub ani jeden (6,5m).mozna to má trošku natekly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
5.5.17 21:33

@adela25 zkus kovovou lžičku, pokud jsou venku, bude to cinkat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
5.5.17 21:33

Mě obě děti začali také okolo 3 měsíce slintat hodně a pořád si cpat něco do pusy a i takhle dole na dásni měli ty jedničky vidět, oboum ale vylezly až na 8 měsících. Těžko se to určí takhle podle fotky, navíc každý to má fakt jinak. Nám na těch 8 měsících ani dásně nenatekly ani nezrudly, jen se nahoře objevil bílý proužek, jak už se zoubek tlačil a za 14 dní druhý bílý proužek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
5.5.17 21:53

Ona uz takhle tyden o dnes jsem si vsimla ze tam ma dve bile tecky. Kdyz po tom prejedu prstem tak je to o trosku vystouplejsi… nevim jestli je to na tech fotkach dobre videt nebo ne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
5.5.17 21:55

Jinak necinkame na lzicku to vim ze se to tak ma zkusit tak to jeste ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca08
5.5.17 23:30

To nejsou jeste zuby, ty vypadaj jak tmavsi carka pod dasni, zadny tecky, slintat muze dlouho pred zubama, na ty fotce je dasen jeste klidna

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama