Rostou zuby?

3
24.6.20 21:52

Jsou to zuby nebo něco jinyho

Zdravím všechny. Dcera 10 měsíců byla předevčírem šíleně protivná a vůbec nechtěla spát. V noci se pak vzbudila s brekem a úplně hořela. Brečela v kuse 3 hodiny a nesla utěšit. Dopoledne byla protiva, nechce jíst že lžičky, kaši odmítá úplně. Odpo jsme naměřili 39 a jeli k doktorovi. Napadlo nás jestli to nejsou zuby (dva dole už má a ty byly bez horeček) ale po zubech ani stopy ???? měřil ji crp ale v pohodě. Doma pak celé odpoledne brečela a jen chtěla nosit, vždycky na chvíli usnula a pak znova. Večer spala hezky celou noc, ráno bez teplot, kontrola u Dr v pohodě odpoledne 39,3 a stejný scénář ???? co to může být? Je mi jí tak líto :,( navíc jsem ve 30tt a nemám sílu ji cely den nosit a přítel musí do práce ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6509
24.6.20 21:55

@Siis muzou to byt zuby, nebo treba sesta nemoc - mela? tezko rict…3 dny horecky (dceri teda sly spatne srazit) a pak se vysype…drzte se :hug:

Jinak k nekterym zubum dcera nemela nic a k nekterym 40 horecky :? :roll: jeste ji polezou petky, tak jsem zvedava :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
189
24.6.20 21:57

Taky mě napadla šestá nemoc. Někde jsem četla, že u zubů nejsou tak vysoké horečky, ale nevím, co je na tom pravdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3230
24.6.20 22:45
@LD1 píše:
Taky mě napadla šestá nemoc. Někde jsem četla, že u zubů nejsou tak vysoké horečky, ale nevím, co je na tom pravdy.

Neteř má u zubů 40tky a průjem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
384
25.6.20 11:48

Zuby nebo šestá nemoc. Dcerka jí měla teď minulý týden. Tři dny střídavě vysoká teplota, kterou jsme sráželi sirupem. Čtvrtý den vyskočila vyrážka, která za dva dny zmizela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama