Jsou tohle fakt roupy?

Anonymní
16.12.19 22:45

Jsou tohle fakt roupy?

Už cca 3tydny mám svedeni konečníku. Brala jsem 2 ATB a nebrala jsem laktobacily. Koupila jsem si je potom i mast na svědění konečníku. Neupravilo se to. Není to nějak strašné ale občas nepříjemné jo. Občas se mi střídá průjem a normální stolice. Mám dvě děti 6(školák) +1r miminko.
Dnes jsem na WC objevila toto. :nevim: jsem v šoku. Zítra naklušu k praktikovi. Jde mi jen o to zda jsou to fakt roupy. Myslela jsem si, že mám jen špatnou střevní mikroflóru.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

480
16.12.19 22:49

Já myslím že bohužel ano, je to roup. Takže honem k doktorovi pro vermox a hlavně přeléčit celou rodinu, vyprat lůžkoviny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.12.19 22:53

Tak není to smrtelná nemoc, roupy jsme jako děti měli úplně všichni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.12.19 22:58
@evulinda79 píše:

Budete se divit ale mám je poprvé v zivote :nevim: jako dítě jsem je neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
13389
16.12.19 23:06

Hlavně z toho nezešílet ;). Víš o tom, že je to pro imunitní systém zdravý? Nejspíš je máš už roky a jen díky tomu, že jsi brala antibiotika se přemnožili a ty jsi to zjistila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7506
16.12.19 23:35

Asi bych byla raději za roupy, než za hemoroidy. Ty se bohužel tak rychle léčit nedají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11225
17.12.19 00:03
@evulinda79 píše:

já teda ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.12.19 00:07

Ja teda nevim, ale syn je mel a byly tenky jak nitka a uplne bily

• Nahlásit
  • Citovat
17.12.19 19:19
@Lekninka91 píše:
já teda ne :mrgreen:

tož o tom ani nemusíte vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 18:40

Holky, prosím o radu. Včera se na mě obrátila učitelka ze školky s tím, že má pocit, jestli naše malá ( 5 let) nemá roupy. Že se stále drbe. Celé odpoledne jsem malou pozorovala a drbani jsem si nevšimla. V noci spí v klidu, nebudí se, nepláče a ani si nestěžuje, že by ji něco bolelo. Všimla jsem si teda, že má na prdelce nějakou vyrážku, takové nateklé puchyřky. Je možné, že je tohle přiznak roupů. Díky za vaše zkušenosti a radu, jak to mám teda vůbec poznat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama