Jsou tu děvčata které nakupovali od 13 týdne těhotenství?

93
9.3.21 14:00

Jsou tu děvčata které nakupovali od 13 týdne těhotenství?

Ahojky děvčata, jsem 13+4 a pořídila jsem si dudlíky a mám objednaný jeden set pro miminko. Mám ještě pro sebe objednaný těhotenské oblečení dnes mi přišel polštář :D chci se jen zeptat, kdy jste začali nakupovat? Říkám si jestli není brzy :lol: ale mám objednaný jen ten set a doma dudlíky. Nejradši bych už nakupovala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7578
9.3.21 14:04

Většinu jsem nakoupila až po 20tt kdy jsem věděla jistě pohlaví. Kočárek jsem měla koupený ještě dřív, protože sme ho jeli koupit do Polska a nechtěli sme tam jet až bude zima a sníh a nebo těsně před porodem z pupkem.

Příspěvek upraven 09.03.21 v 14:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
9.3.21 14:04

Az po druhym screeningu. Kvuli vysledkum i kvuli pohlavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
9.3.21 14:06

Děkuji za odpovědi ;) s velikým nakupováním chci taky počkat až po 2 screeningu jen teď jsem nemohla odolat :D nám řekli pohlaví už na 1 screeningu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
9.3.21 14:06

Brzy je, může se ještě ledasco stát a co s tím všįm pak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
388
9.3.21 14:07

U obou tehu az asi v 7.mesici.. bala jsem se ze by se treba neco pokazilo. ani treba na fb jsem nic o tehotenstvi nedavala, to az po porodu. ve 13tt je to fakt brzo, ale je hezke ze se tesis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
9.3.21 14:09

Začala jsem nakupovat od 23 tt až po druhým screeningu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3968
9.3.21 14:10
@toma0105 píše:
Brzy je, může se ještě ledasco stát a co s tím všįm pak?

To bys mohla rovnou nakupovat az po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
9.3.21 14:13

@toma0105 A kdo řekl že toho mám plnou skříň? Psala jsem jen dudlíky a jeden set :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7370
9.3.21 14:17

Neco po cca 25tt, vetsinu po 30tt. Ale hodne to ovlivnilo to, ze jsem si v 17tt prosla ZT. Nechteli jsme nakupovat moc napred a pak resit, co s tim, kdyby neco…ted budu za chvili 30tt a nemam jeste nic :mrgreen: a potrebujeme toho dokoupit dost, protoze deti budou dve :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
9.3.21 14:20
@Simča12 píše:
@toma0105 A kdo řekl že toho mám plnou skříň? Psala jsem jen dudlíky a jeden set :zed:

Ale já jsem nepsala, že máš plné skřįně…nauč se číst. Se neptej, když neumíš přijmout cizí názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
9.3.21 14:25

Napsala jsi co s tím vše pak. To znělo jako bych toho měla hodně. Tak se uklidni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
9.3.21 14:26

Tak já jsem teď v 14tt a už taky pomalu nakupuju :lol: ale snažím se brát věci zatím z bazarku za dobrou cenu :) takže už mam postylku, zimní fusak a tašku plnou oblečení :lol: když jsem viděla jak jsou ty věci mrnave, tak jsem z toho byla úplně hotová :mrgreen: :srdce:
Možná je to dost brzy, ale venku je hnusně a já se nudím, až bude tepleji, tak se radši budu prochazet a dělat něco venku, než být na mobilu.
A taky se snažím udělat si seznam co budu potrebovat nakoupit a jake značky jsou nejlepší, ať to pak jen narychlo objednam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
9.3.21 14:30

@Alca1212 Tak aspoň nejsem sama :D ségra co má děti sama říkala že ať pomalu něco nakupuji. ;) Zatím mám 2 věci. Taky koukám na net co kde mají :) něco přiveze i ségra po dětech tak si něco vyberu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25085
9.3.21 14:30

@Simča12 U prvního syna jsem 90% věcí dostala od kamarádky, takže jsem akorát cestou z UTZ ve 20 týdnu koupila jedno bodýčko pro radost, v neutrálních barvách, protože jsme si nenechali říct pohlaví.
U druhého jsem měla akorát velmi s předstihem koupený kočár, protože to byl můj vysněný a byl zrovna za super cenu. JInak jsem měla vše po starším a co bylo potřeba koupit jsem nakoupila až s nástupem na mateřskou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat