Jsou tu maminky, jejichž děti jsou v péči otce?

Anonymní
27.4.17 18:15

Jsou tu maminky, jejichž děti jsou v péči otce?

Ahoj, ráda bych poznala maminku jejíž dítě nebo děti dostal od soudu k výchově otec dítěte. Mě se to stalo v roce 2013, starší dceři bylo 8 let a mladší 5 let. Soud je dal obě do výchovy otce. Děti vídám 1×14 dní, bydlíme 22km od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Doe_Jane
27.4.17 18:28

8o to fakt?

• Nahlásit
  • Citovat
14733
27.4.17 18:33
8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2416
27.4.17 18:38

Mám blízkou kamarádku, u které soud určil, dceru do jej péče a syna do péče otce. Synovi v době soudního jednání bylo tomu synovi 8let. sestra se na tom dohodla mimosoudně, kluk k otci chtěl a byl lehce nezvladatelný, do půl roku byl od otce zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 18:38

Ano, doopravdy, nevymýšlím si, jsem 3,5 roku bez dcer.

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
27.4.17 18:40
@Anonymní píše:

a co jsi udělala že nedovolili ani střídavou péči? já si to moc neumím představit a když už tak bych asi bydlela vedle ve vchodě

• Nahlásit
  • Citovat
3154
27.4.17 18:47
@Anonymní píše:

A to je dobrovolné? Nebo k tomu byl nějaký pádný důvod? Nedokážu si představit, že by soud jen tak svěřil děti do péče otci a matce vyměřil tu nejmenší možnou míru styku s dětmi, aniž by k tomu nebyl velice dobrý důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70146
27.4.17 18:48
@Doe_Jane píše:
a co jsi udělala že nedovolili ani střídavou péči? já si to moc neumím představit a když už tak bych asi bydlela vedle ve vchodě

Hele a co udělala ta spousta otců, že jim nedovolili střídavou péči :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
27.4.17 18:50
@j.a.n.i1 píše:
Hele a co udělala ta spousta otců, že jim nedovolili střídavou péči :think:

no musíš uznat že je v ČR hodně neobvyklé že děti nejsou svěřeny do péče matky, alespoň střídavé, nedávno jsem právě četla statistiku a hodně mě to překvapilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.4.17 18:52

Máme v rodině -ale tam si za to „maminka“mohla sama. Vyměnila děti za chlast.

• Nahlásit
  • Citovat
70146
27.4.17 18:58

@Doe_Jane Ano, to uznávám, ale to nic nemění na skutečnosti, že je dost smutné, že to každý řeší jen u matky a u otce to většině přijde naprosto normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
27.4.17 18:59

Pritel ma deti ve sve peci, ona je ma kazdy vikend a my pres tyden.my mame s nima ty povinnosti ohledne skoly a ona zabavu pres vikend takze ji to takhle urcite vyhovuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.17 19:00

Znám z okolí min. 4 případy, kdy jsou děti u otce místo u matky. Dva, kde jsou dokonce u babičky místo u matky. Ve všech jsou matky ženy, které by matkou být neměly.
Ani jeden případ není otec prachatý, podplacené soudy atd. vše čisté a matky pokud se k dětem hlásí jim jen škodí.

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
27.4.17 19:01
@j.a.n.i1 píše:
@Doe_Jane Ano, to uznávám, ale to nic nemění na skutečnosti, že je dost smutné, že to každý řeší jen u matky a u otce to většině přijde naprosto normální.

já se právě vždy zastávám i chlapů, pokud se někdy s manželem rozejdeme tak jsem smířená s tím, že budeme mít střídavou péči, on by bez dítěte nemohl být stejně jako já… nechápu některé ženské kterým dělá dobře odstřihnout chlapa od dítěte, mělo by to být naopak…
ale toto je extrém, neumím si představit že by tak malé dítě někdo svěřil otci jen tak, s tím jsem se nesetkala teda

• Nahlásit
  • Citovat
27.4.17 19:01

Znám jednu ženu, která nemá syna ve své péči a vida ho jen o víkendech 1×14 dní. Co vím, tak je to proto, že má z předešlého vztahu dvě děti kolem 10let, pak si našla nového chlapa, neplánovaně otěhotněla, dítě nechtěla, nový chlap ji přemluvil, aby si dítě nechala, protože on ještě žádné dítě nemel..no ona pak dítě porodila, když byl malému rok, rozešli se a ona defacto přišla s tím, že ho nechce do péče, že jí stačí vídat syna o víkendech, že už má děti větší a dvě ve své péči ji stačí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama