Maminky z okolí Rajhradic nebo Opatovic?

8.2.20 14:21

Jsou tu maminky z okolí Rajhradic nebo Opatovic??

Ahojky holky, hledám jen tak na pokec ženský okolí Rajhradu, Rajhradic a Opatovic. Mám dvě děti holčicka 3 roky a chlapeček 8 let. Manžel je často služebně pryč nebo dlouho v práci někdy mám pocit, že jsem na to sama, pokecáte občas některá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8.2.20 14:40

Sice tam přímo nebydlím a žiji směr Šlapanice ale kdyby si chtěla pokecat, jsem tu. Mám v Rajhradicích švagrovou a taky její manža bývá dost pryč a cítí se sama, ale zase ví, že donese domů peníze a hodně cestují. A v Opatkách znám pár, kde ženská je taky pořad s dětmi sama doma a chlap pracuje. tam je to, ale teda trošku jinak.ten tu ženu podvádí :roll: služebky po republice, nejlépe přes noc, když to jde, do večera v práci a tak, divím se, že mu to toleruje, ale je to nějakej pracovně schopnej člověk tak asi skrze peníze no. :zed:

Můžeme se domluvit a třeba vyrazit ven? Jak máš staré děti?

Příspěvek upraven 08.02.20 v 15:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 14:47

Tak to je dobré, to zase není tak daleko. No upřímně doufám, že u nás jde opravdu jen o pracovní vytíženost :lol: každopadně někdy bych vyměnila ten konfort za to aby byl s námi.

Věk dětí jsem psala v prvním příspěvku :mrgreen: 3 a 8 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 15:37

Promiň jsem to nějak přešla a věku si nevšimla :)
Ne kazdý musí byt seladon a ženu povádět. Tvůj muž třeba vnímá povinnost postarat se a proto hodně pracuje, aby vam bylo fajn!!. :nevim: tohle je jiný přiběh. Řídí v práci převážně ženský a nejspíš si přijde neodolatelný :nevim: čekáme kdy ho některá z milenek zdolá :cert: chlapy jsou někdy fakt ubohý, ale myslím, že ta není hloupá a ví to, navíc už se mu jedna nevěra provalila, ale nějak to ukecal a radeji si pořídili dalsi dítě.

A kde tedy přesně bydlíte? Jezdíš třeba k olympii na hřiště?

Příspěvek upraven 08.02.20 v 15:58

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 15:51

Na hřiště u Olympie už se moc těšíme, je to tam fajn, jen teď to počasí. A ty máš děti?
Můj muž není asi typ nevěrňáka, v práci má spíš kolegy jak kolegyně. Ale člověk nikdy neví že, proč si takový člověk pořizuje děti když chce žít život bohema? To mi hlava nebere :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.2.20 15:56

To je otázka no. On se třeba tomu synkovi věnuje dost, má sportovní dny, kdy ho vozí sem a tam. Ale to pro partnerský život úplně nestačí no.

Já děti bohužel zatím nemám. Miminko se nám zatím nedaří. Tak až bude hezky tak můžeme vyrazit ven. :) Nebo třeba do olympie na kafe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.2.20 16:01

Zakladatelko, taky bylo období kdy manžel hodně pracoval a já to špatně zvládala a hledala kolem, kdo by mi v samotě pomohl, u nás to tedy dopadlo malinko jinak, já si našla milence :oops: a partnera opustila, je to můj život a chci ho žit ne jen přežít. A když mu byla prace přednější, tak to tak i dopadlo. Nelituji ničeho, s milencem už nejsem ale pomohl mi.

• Nahlásit
  • Citovat
8.2.20 16:06
@Nevermind_Q píše:
To je otázka no. On se třeba tomu synkovi věnuje dost, má sportovní dny, kdy ho vozí sem a tam. Ale to pro partnerský život úplně nestačí no.Já děti bohužel zatím nemám. Miminko se nám zatím nedaří. Tak až bude hezky tak můžeme vyrazit ven. :) Nebo třeba do olympie na kafe?

Taky nám trvalo než se zadařilo, ale neboj to přijde a pak se budete radovat! Můžeme třeba v týdnu na kafe, napíšeme si SZ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama