Jsou tu nějaké maminky z Ostravy a okolí?

271
22.1.20 15:22

Jsou tu nějaké maminky z Ostravy a okolí?

Ahoj, sice jsem tady už našla podobné téma, ale je skoro 4 roky staré, tak asi nemá moc smysl tam psát. No, k věci :D Hledám mamči z OV a okolí, čekám 2.prcka a jelikož tady nemám žádné přátele(jsme přistěhovaní kousíček od Ostravy celkem nedávno ) tak jsem pořád sama. Nemám s kým pokecat, synovi (6let) chybí kamarádi..No, tak bych to ráda změnila. Najde se tu někdo?? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.1.20 18:38

Ahoj

My jsme z Ostravy Výškovic ale syn má teprve 4,5 a taky po školce a hlavně o víkendu nevíme co s časem :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 08:24

Ahoj, jsem z Poruby, mám syna 4,5 let a čekám druhé. Kdy máš termín?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
4.2.20 10:13
@Verka.. 91 píše:
Ahoj, jsem z Poruby, mám syna 4,5 let a čekám druhé. Kdy máš termín?

Ahoj, jestli to mělo byt pro mě, tak 9.7.:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 10:40

@Lucylla1 ahoj, ano tak to jsme na tom celkem podobně. Já mám termín 22.7. ;) už víš co to bude? Psala jsi ze jste se přestěhovali kousek k Ostravě, kde poblíž?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
4.2.20 12:01

Tak to je fajn :potlesk: Bydlíme v Jistebniku, takže Porubu mám do 15 min autem. Dojíždím sem i do práce. Jinak zatím nevíme, máme nějakého stydlínka asi, nechce se nám ukázat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
včera v 22:14

Ahoj holky, tak já mam 5,5 mesičního chlapečka. Jsem z Poruby a nemam žádně kamarádky s mimčem, dětmi na pokec, procházky. Kamarádky z práce nemají moc čas, nemají děti a tak kdyby jste chtěly pokecat, zajít ven, tak pisněte.2 mimčo také planujeme, ale až tam za 2 roky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama