Jsou // u dvojčat silnější než u jednoho miminka?

wasean
12.8.13 12:46

.

Příspěvek upraven 08.01.15 v 12:48

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3403
12.8.13 12:52

@wasean Tak to těžko říct, ale hlavně pokud bys byla ve 2tt tak to bys snad ani nebyla ještě těhotná, ne? Teda aspoň pokud vím, tak se těhotenství počítá od prvního dne poslední ms. Ale já jsem v den očekávané ms měla taky dálnice jako prase a čekáme jedno mimčo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
12.8.13 12:53

Kamaradka mela stejne silne // taky v den ms a ma jedno miminko. Ja mela 3× slabou carku v den ms a po 4. jsem mela den pred ocekavanou ms dalnice. A cekam taky jedno.
Takze muzou tam byt dve, ale taky nemusi. Podle carek to poznat nejde. Leda mozna podle vysky hcg. Vis kolik jednotek mas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50142
12.8.13 12:55

2.tt nejspíš myslíš 4.tt (2 týdny od oplodnění, 4 od poslední MS) - no, ono u dvojčat je sice hCG vyšší, ale ty rozdíly se začínají zřetelně projevovat až později, takže jen dle síly čárek se to fakt soudit nedá. Hlavně ony i rozdíly mezi jednotlivými ženami a těhotenstvími jsou značné, někdo má v nějaké fázi 20 a jiný třeba 200, takhle zpočátku se dle síly čárek nedá posoudit nic víc, než že jsi těhotná ;) Určitě se tu najdou matky dvojčat, co v téhle fázi měly nádherné // stejně jako ty, co je takové měly jen u jednoho. Ale těžkoříct, vyčkej ultrazvuku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
12.8.13 12:56

Já měla u obou dětí dálnice jako blázen, u druhého to bylo dokonce „jen“ 14DPO, den před příchodem MS, u prvního jsem poprvé testovala „až“ 17DPO a obě děti mám po jednom. Nevím, jak je to u dvojčat, nicméně není pravidlo, že když jsou dvě stejně silné, že to budou dvojčata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12262
12.8.13 12:58

Nesmysl. já to měla naopak, u dcery dálnice stejně silné už 13 dpo takové jako má jiná 20 dpo a to na 25 jednotkových testech! dokonce ta druhá testovací byla silnější, teď u dalšího těhu jsem měla 13 dpo na desítkových slabé dušíky (obě těhu jsem měla ovulaci potvrzenou lékařem) takže jsem naopak šílela že je něco špatně že mám moc slabé čárky oproti dceři a čárky jako u dcery jsem měla až opravdu 20-22 dpo.
teď jsem skoro ve 12 tt a vše v pořádku prozatím a dcera byla jedna i toto mimi bude jen jedno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4109
12.8.13 13:00

Ne ne mě stoupala síla ob 2dny trvalo tak týden od prvního ducha, než byly stejně široké ;) a jsou to dvojky jak vyšité :mrgreen: dokonce ani podle hodnoty hcg v krvi to nebylo jasné mělijsme horní hranici jednoho dítěte a dolní hranici dvojčat, takže nám stejně řekli, že musím počkat. Na první utz ale byly 2 bubliny vedle sebe a nešlo se splést :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
12.8.13 13:03
@wasean píše:
Při dvojkách je hcg dvákrát takové tak proto nás to v souvislosti s čárkama na testech napadlo:). Máte někdo třeba podobnou zkušenost a možnost porovnat?

Ano, často u dvojčat bývají // mnohem dříve a silnější. Ale není to pravidlo.
Já mám dvojčata a v den MS naa testu bílo (duchy jsme nezkoumala, tak nevím, ale prostě na první pohled nbylo ni vidět) a až po týdnu //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
wasean
12.8.13 13:04

.

Příspěvek upraven 08.01.15 v 12:47

• Nahlásit
  • Citovat
12262
12.8.13 13:09

@wasean no hlavně testy jsou jiné, já měla u dcery mamáče a tam krásné čárky dálnice, teď jsem měla s mamáči problém že mi udělali dálnici úplně naposled ze všech testů které jsem zkusila. toto nesmíš porovnávat, ty se nervuješ s dvojčaty a mě slabší testy než u dcery vystrašili že je něco špatně. ale chápu to, já zase mám problémy se štítkou a taktéž musela být od 8 tt hlídána takže jsem plašila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
wasean
12.8.13 13:26

.

Příspěvek upraven 08.01.15 v 12:47

• Nahlásit
  • Citovat
12262
12.8.13 13:30

@wasean mě každý test ačkoli byl i stejné síly(jednotky) ukazoval jinak a to bylo z jednoho vzorku moče

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1702
12.8.13 13:54

Ahoj, já měla tušení 3 dny přes MS že to vyšlo a nevydržela to a udělala si test a měla sem taky dálnici :mrgreen: a dítko máme jen jedno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IamSherlocked
14.8.13 15:41

Já měla u obou dálnice už 10.DPO a první bylo jedno mimčo a druhé zatím nevím, ale snad taky bude jedno :)

• Nahlásit
  • Citovat
12194
17.6.18 21:33

Velmi vysoké hcg a silná čárka je u hydatiosní moly.)) Hele podle síly čárky se fakt nedá poznat, kolik dětí a jak roste hcg.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama