Jsou v téhle době u děti i běžné virózy?

Anonymní
9.9.21 10:10

Jsou v tehle dobe u deti i bezne virozy?

Zajima me, zda mate nekdo doma dite skolou povinne s normalni virozou nebo je vse „covid“?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10917
9.9.21 10:13

Měli jsme zatím celou dobu jen normální vizory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70624
9.9.21 10:17

Jo, holka zrovna soplí. Kolegyne dítě bolest v krku. Ted to lítá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7506
9.9.21 10:19

Jo, soplíme všichni pořád, letos je to nekonečné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10086
9.9.21 10:24

Jasně že jsou, my Covid neměli, ale těch virozek už proběhlo hodně, zrovna teď jednu máme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32482
9.9.21 10:24

Samozřejmě :roll:
Nachlazení jsme byli za dobu kovidu všichni mockrát. Kovid nikdo neřešil, pravděpodobně jsme ho neprodělali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
9.9.21 10:26
@Anonymní píše:
Zajima me, zda mate nekdo doma dite skolou povinne s normalni virozou nebo je vse „covid“?

Ahoj, ta poslední dva měsíce jsme nemocní stále dokola, ale nikdy to nebyl covid :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 10:28

Dítě strávilo ve školce přesně první tři dny, měli jsme naplánovanou ještě jednu dovču v Alpách na 5 dní (letošní jedinou zahraniční). Přesně při překročení hranic začala kýchat a tam se jí rozjela slušná rýma. Dneska jde na test, kvůli tomu, že jí bylo už šest a včera jsme přijeli. Největší sranda na tom všem je, že nám říkala, že chlapeček, který s ní sedí u stolku říkal jinému chlapečkovi, že má rýmu, ale nesmí to ve školce nikomu říkat. Takže asi tak. Doufám, že v našem případě to bude běžná viróza.

• Citovat
  • Nahlásit
26354
9.9.21 10:29

Jo, děcka kašlou, já mám rýmu a bolí mě v krku. Covid to není.
Je fakt že víc jak rok jsme kromě covidu na jaře v podstatě nebylo nemocní. Teď už to vypadá jako jiné roky v době nástupu do školy, chladných rán, teplých odpolední..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 10:34

A to pri kazdem. nachlazeni chodite s detma na testy?

• Citovat
  • Nahlásit
32482
9.9.21 10:37
@Anonymní píše:

Ne :nevim: Míváme stejný rýmy jako před kovidem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78300
9.9.21 10:37
@Anonymní píše:

Ne. Necham je doma, test resime pouze pokud zacne prskat nekdo dospely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10917
9.9.21 10:38
@Anonymní píše:

Nebyli sme ani jednou, proč bych šla s nachlazením na testy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14142
9.9.21 10:40

Jo, uz jsme meli par viroz. S prvni jsme klusali na PCR a o zadanku museli doslova skemrat (to bylo nekdy v kvetnu). Ve skole je to celkem nezajimalo, mohl by se byl vratit i bez testu, mne to tehdy prislo dulezite ho otestovat, i jsme ostatni deti stahovali na ten den z kolektivu, nez jsme meli vysledek testu. Ted pres leto jsem to moc neresila. A celkove jsem se asi vyklidnila. Kdo chtel, mohl se nechat naockovat, na neustalou hrozbu karanteny clovek privykl.

Ta prvni viroza byla dost divna a navic byl syn tyden predtim na nejake oslave… zbytek klasika ze skolky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24554
9.9.21 10:59

Mam doma dite s rýmou, kašlem, z toho má zánět ucha, na covid testovan a negativní, kamarádka to samé, fakt každý zasmrkani není hned covid, normální nemoci jsou tu dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat