Jsou videt na všech negativních tt rysky?

Anonymní
6.5.21 12:23

Jsou videt na vsech negativnich tt rysky?

Ahoj, nadpis zni jasne, jsou na vsech negativnich tt od Dr. max videt rysky? Prosim anonym, nechci aby se zatim vedelo, ze se snazime..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
6.5.21 12:40

Nevím, jak Dr. Max, ale u mě ryska vždycky znamenala těhotenství. (Druhý den ráno už byl většinou duch.) Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64243
6.5.21 12:46

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 14:19

Diky, snazime se o druhe. Poprve jsem byla uplny restovaci maniak a rysky si prave nepamatuju, ale to co ted vidim pozitivni tt nejsou :(

• Citovat
  • Nahlásit
1098
6.5.21 15:49

Ne nejsou, rysky se dělají na testech, kde je ten výřez do testu hlubší, aby lépe proniklo barvivo. Ryska opravdu neznamená pozitivní test. (Jsem viděla dokument o výrobě :lol: )
Já kdysi měla rysky pořád a těhotná jsem fakt nebyla :lol:
Záleží na výrobě testů, každá ta šarže a výrobce má rysku jinak hlubokou :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 19:08

@Markéta188 Aha diky, takze ted Dr. max ma nejakou sarzi, kde ty rysky jsou videt? Protoze Kdyz jsem testovala v r. 2018 tak kdyz na testu neco bylo, tak byl pak pozitivni. Jinak snehobilo, s timhle jsem se nesetkala, proto se ptam, jestli se neco treba zmenilo a dela to tak i ostatnim

• Citovat
  • Nahlásit
1098
6.5.21 20:06
@Anonymní píše:
@Markéta188 Aha diky, takze ted Dr. max ma nejakou sarzi, kde ty rysky jsou videt? Protoze Kdyz jsem testovala v r. 2018 tak kdyz na testu neco bylo, tak byl pak pozitivni. Jinak snehobilo, s timhle jsem se nesetkala, proto se ptam, jestli se neco treba zmenilo a dela to tak i ostatnim

To fakt nevím jak je to teď, ale u mě rysky pozitivní test fakt neznamenaly, leda, že bych rok měla každý měsíc biochemický těhotenství. Samozřejmě, že někomu se z rysky stane pozitivní test, ale to je spíše o náhodě :dance:
Dokud tam nebude jasná druhá čárka, tak nic není jisté. Tak přeji ať se brzy zadaří :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat