Jste čerstvě po rozchodu? Pojďte pokecat.

Anonymní
29.7.19 11:10

Jste čerstvě po rozchodu? Pojďte pokecat.

Ahoj, jsem čerstvě po rozchodu a moc to nedávám. Bolí mě duše i tělo. Mám pocit, že už nikoho nebudu milovat. Mám výčitky, že je to jen má vina.
Je to pár dní co jsme tu založila diskuzi, přítel chce při každé hádce rozchod. Teď utíkám sem, protože přítele už nemám.
Budu ráda když napíšete vy co si tím právě procházíte taky i ty co si tím prošly.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.7.19 11:34

Tak rozchodem si asi prošel každý… Já měla 2 hnusný. První byl z jeho sobectví a já po něm truchlila ještě hodn měsíců a říkala si, že bych s ním chtela dítě i kdyby se mnou nebyl… Druhy, byli jsme spolu půl roku, šílená zamilovanosta najednou začal být divný..no, bejvalce se narodilo jeho dítě a zapomněla mu o tom říct, že bude otcem. Byla jsem mladá, takže rozchod… Mamka mi na to řekla, že to není jedinej a poslední chlap na světě.. měsíc na to jsem potkala manžela, jsme spolu 13 let. Ani jeden z nich nebyl takovej hulvát jako tvůj ex, nikdy jsem na svou adresu neslyšela jediné sproste slovo. Chápu, že se ti stýská, ale nemělo by. Podle diskuze to byl pablb na entou

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 11:56
@Anonymní píše:
Tak rozchodem si asi prošel každý… Já měla 2 hnusný. První byl z jeho sobectví a já po něm truchlila ještě hodn měsíců a říkala si, že bych s ním chtela dítě i kdyby se mnou nebyl… Druhy, byli jsme spolu půl roku, šílená zamilovanosta najednou začal být divný..no, bejvalce se narodilo jeho dítě a zapomněla mu o tom říct, že bude otcem. Byla jsem mladá, takže rozchod… Mamka mi na to řekla, že to není jedinej a poslední chlap na světě.. měsíc na to jsem potkala manžela, jsme spolu 13 let. Ani jeden z nich nebyl takovej hulvát jako tvůj ex, nikdy jsem na svou adresu neslyšela jediné sproste slovo. Chápu, že se ti stýská, ale nemělo by. Podle diskuze to byl pablb na entou

Tak jak jsem psala v té předešlé diskuzi, tak ze začátku jsem byla já ta vznětlivější. Myslím, že častokrát jsem se k němu taky nechovala úplně fér, ale bylo to zaviněný ztrátou důvěry. Koukám na byty a hledám podnájem. Až přijde na stěhování, tak se bojím, že se úplně sesypu. V ten okamžik mi dojde, že je opravdu konec a že už nikdy víc..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 12:14
@Anonymní píše:
Tak jak jsem psala v té předešlé diskuzi, tak ze začátku jsem byla já ta vznětlivější. Myslím, že častokrát jsem se k němu taky nechovala úplně fér, ale bylo to zaviněný ztrátou důvěry. Koukám na byty a hledám podnájem. Až přijde na stěhování, tak se bojím, že se úplně sesypu. V ten okamžik mi dojde, že je opravdu konec a že už nikdy víc..

Pokud už od začátku nedůvěřuje jeden z partnerů, tak je to cesta do pekel. Nějaké výlevy a hádky to jen umocňují. Teď je ti to líto a emočně jsi zraněná. Rozhodně nemá smysl se vracet. Pokud by láska pouze vyšuměla časem, tak se nad tím ještě dá uvažovat, ale v tomhle případě je to blbost… a jo, rozchod bolí jako čert i ve chvíli, kdy se z partnerů stanou spíš kámoši a je to oboustranná klidná dohoda.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 12:44
@Anonymní píše:
Pokud už od začátku nedůvěřuje jeden z partnerů, tak je to cesta do pekel. Nějaké výlevy a hádky to jen umocňují. Teď je ti to líto a emočně jsi zraněná. Rozhodně nemá smysl se vracet. Pokud by láska pouze vyšuměla časem, tak se nad tím ještě dá uvažovat, ale v tomhle případě je to blbost… a jo, rozchod bolí jako čert i ve chvíli, kdy se z partnerů stanou spíš kámoši a je to oboustranná klidná dohoda.

Někde jsem četla, že rozchod je stejně bolestivý jako smrt blízké osoby. Podle mě je to pravda, protože ztratíte někoho koho milujete.
Já vím, že to tak musí být. Rozešli jsme se víckrát, vždy jsem ho prosila já abychom spolu zůstali, on byl vždy pevně rozhodnut, že už nikdy v životě. nakonec jsem to přemluvila a byli jsme spolu. Ty rozchody byli vždy dost dramatický, křičelo se, plakalo, uráželo.
Ale vždy když jsme se k sobě vrátili, tak jsme věděla podvědomě, že to není dobře. Ale ta závislost na něm byla větší, takže jsem byla ráda, že jsme spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 12:47
@Anonymní píše:
Tak rozchodem si asi prošel každý… Já měla 2 hnusný. První byl z jeho sobectví a já po něm truchlila ještě hodn měsíců a říkala si, že bych s ním chtela dítě i kdyby se mnou nebyl… Druhy, byli jsme spolu půl roku, šílená zamilovanosta najednou začal být divný..no, bejvalce se narodilo jeho dítě a zapomněla mu o tom říct, že bude otcem. Byla jsem mladá, takže rozchod… Mamka mi na to řekla, že to není jedinej a poslední chlap na světě.. měsíc na to jsem potkala manžela, jsme spolu 13 let. Ani jeden z nich nebyl takovej hulvát jako tvůj ex, nikdy jsem na svou adresu neslyšela jediné sproste slovo. Chápu, že se ti stýská, ale nemělo by. Podle diskuze to byl pablb na entou

To jsi se měsíc po rozchodu dokázala zamilovat? Já si to nedovedu představit. Je mi úplně blbě, kdyby na mě měl sáhnout cizí chlap.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 12:55
@Anonymní píše:
To jsi se měsíc po rozchodu dokázala zamilovat? Já si to nedovedu představit. Je mi úplně blbě, kdyby na mě měl sáhnout cizí chlap.

Byla tam taková chemie že jo. Sama jsem to nečekala a ani nehledala. Hlavně tím, že tam bylo to dítě, tak bylo jasné, že se k sobě ani nevrátíme

• Citovat
  • Nahlásit
169
29.7.19 20:12

Musím Ti zakladatelko napsat, že tu bude určitě spousta žen, které Ti teď závidí. Závidí a obdivují, že jsi dokázala odejít. Přeju hodně sil, neboj vše už bude jenom lepší :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.19 20:24
@Hanyžka1 píše:
Musím Ti zakladatelko napsat, že tu bude určitě spousta žen, které Ti teď závidí. Závidí a obdivují, že jsi dokázala odejít. Přeju hodně sil, neboj vše už bude jenom lepší :hug:

Děkuju, já mám ted pocit jak kdyby skončil život, ze jsem si to posr.ala sama a už navždy taky sama zustanu. Mám takovou chuť ho obejmout a říct vždyť se milujeme, tak proč se takhle k sobě chováme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 08:48

Ahoj, nekončí :( začíná :D Bude to ještě mockrát bolet, ještě si pobrecis, ale nejlepší je si přiznat tu pravdu. Člověk má tendenci vzpomínat jen na to hezké a příjemné. Přitom Ty nejlíp víš, co Ti dokázal říct hnusneho, nepříjemného. Asi mne to taky čeká, tím psaním tady si víceméně dodávám odvahu, že to musím zvládnout. Ty rozchody jsou těžké, protože člověk stále naivně věří, že ten druhý na sobě zapracuje, že mu za to stojíš, že se máte natolik rádi, že to zvládnete. A k tomu se přidá strach, co na to rodina, kamarádi, kteří si s ním rozumí, mají ho rádi a kteří vůbec netuší, co máte za problémy. Pak co s volným časem, pak kde najdu nového partnera, prostě strachy a pochybnosti. Upřímně, chtěla by sis takového chlapa vzít a mít s ním děti? Ano, kdyby byl jiný. Hodný, vyrovnaný, spokojený, pak by byl milovaný a milující. Vydrž, zvládneme to :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 10:18
@Anonymní píše:
Ahoj, nekončí :( začíná :D Bude to ještě mockrát bolet, ještě si pobrecis, ale nejlepší je si přiznat tu pravdu. Člověk má tendenci vzpomínat jen na to hezké a příjemné. Přitom Ty nejlíp víš, co Ti dokázal říct hnusneho, nepříjemného. Asi mne to taky čeká, tím psaním tady si víceméně dodávám odvahu, že to musím zvládnout. Ty rozchody jsou těžké, protože člověk stále naivně věří, že ten druhý na sobě zapracuje, že mu za to stojíš, že se máte natolik rádi, že to zvládnete. A k tomu se přidá strach, co na to rodina, kamarádi, kteří si s ním rozumí, mají ho rádi a kteří vůbec netuší, co máte za problémy. Pak co s volným časem, pak kde najdu nového partnera, prostě strachy a pochybnosti. Upřímně, chtěla by sis takového chlapa vzít a mít s ním děti? Ano, kdyby byl jiný. Hodný, vyrovnaný, spokojený, pak by byl milovaný a milující. Vydrž, zvládneme to :hug:

Ano, ale já mám strach, že jsem si to štěstí pošlapala sama, kdybych třeba nebyla tak vznětlivá a tak nedůvěřivá není třeba na mě sprostý a nevrlý. Prostě jsem se mu tím znechutila. Navíc jak píšeš, moje rodina ho má ráda a já mám ráda jeho. Teď jen myslím na to jak se mnou plánoval budoucnost, baráček (ale je pravda, že k hypotéce se neměl nebo nesnažil se makat tak, aby mu ji dali). Je pravda, že často když ho něco štvalo nebo trápilo, tak se mnou nemluvil, neříkal mi co mu je. Já jsem byla zmatená a nevěděla jsem co se děje a hlodalo mě co mu je, takže jsem to z něj tahala i když se o tom bavit nechtěl. Držel to v sobě a já pak nevěděla zda mu vadím já nebo někoho má, když mi neříkal problémy v práci, vyhazov. Častokrát mi neříkal pravdu, jak to v práci má a mě to štvalo.
Seznámili jsme se když jsem dokončovala VŠ a jakmile jsem hned měla práci, chtěl abych se k němu nastěhovala. Zhruba za měsíc přišla majitelka a povídá mi, že jak dluží nájem za minulý měsíc, tak ať to neřeší, že má velký přeplatek a že si to teda nechá a že se pak ještě staví a ukáže mu to. Takže mě hned hlodalo, zda jen nechtěl pomoct finančně s nájmem že o lásku třeba možná ani hned nešlo z jeho strany.
Nevím co dál, nejvíc mě trápí ta budoucnost o které mluvil i když z té já měla strach, strach zda by mě a dítě uživil kdybych byla na mateřské, strach aby se nezadlužil.
A proč ty plánuješ rozchod? Jak dlouho jste spolu?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 10:57

Jsme spolu tři roky, oba rozvedení, velké děti. On je vznetlivy, výbušný, cholerik jak vyšitý, což jsem zpočátku vůbec netušila. Zároveň vtipný, společenský, vše zařídí, romantik od kytek po sex. Těžko se to popisuje, to pochopí jen ten kdo má stejného partnera doma. A právě to, že žiješ v podstatě se dvěma lidmi v jedné osobě, to jak se střídá neuvěřitelná pohoda s křikem, nervama, i rozchody z jeho strany, tak jako u vás, to přestávám dávat. On je schopný dělat, že nic, já mám potřebu si to vyrikat, jeho to vytoci k hádce a furt dokola. No a ty důvody, proč to neuekončím jsem psala. Popravdě nerozumím sama sobě, proč nedokážu uvažovat rozumně, celý život jsem si dokázala poradit, hned. A neboj, taky hledám vinu i v sobě, možná kdybych se v prob :think: lémech nerypala, bylo by vše jinak. Nevím. Byla to láska jako trám, jestli je to proto?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 11:06

Skoro měsíc po rozchodu, a neuvěřitelně mě mrzí a bolí, že se to stalo a defakto kvůli kravině, kterou jsme si zavinili sami. Sice je to otřepané klišé, ale ona byla láska mého života.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 11:29
@Anonymní píše:
Skoro měsíc po rozchodu, a neuvěřitelně mě mrzí a bolí, že se to stalo a defakto kvůli kravině, kterou jsme si zavinili sami. Sice je to otřepané klišé, ale ona byla láska mého života.
:hug: Je mi to líto, mám to úplně stejně. Hodně holek píše, že to zažívali i rok, tak jestli tohle budu zažívat rok, tak mi asi bouchne srdce, protože tluče jak o závod.
proč jste se rozešli, jestli se můžu zeptat? Žili jste spolu?
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.19 11:32
@Anonymní píše:
Jsme spolu tři roky, oba rozvedení, velké děti. On je vznetlivy, výbušný, cholerik jak vyšitý, což jsem zpočátku vůbec netušila. Zároveň vtipný, společenský, vše zařídí, romantik od kytek po sex. Těžko se to popisuje, to pochopí jen ten kdo má stejného partnera doma. A právě to, že žiješ v podstatě se dvěma lidmi v jedné osobě, to jak se střídá neuvěřitelná pohoda s křikem, nervama, i rozchody z jeho strany, tak jako u vás, to přestávám dávat. On je schopný dělat, že nic, já mám potřebu si to vyrikat, jeho to vytoci k hádce a furt dokola. No a ty důvody, proč to neuekončím jsem psala. Popravdě nerozumím sama sobě, proč nedokážu uvažovat rozumně, celý život jsem si dokázala poradit, hned. A neboj, taky hledám vinu i v sobě, možná kdybych se v prob :think: lémech nerypala, bylo by vše jinak. Nevím. Byla to láska jako trám, jestli je to proto?

Měla jsem to stejně, proto je to tak těžký. Kdyby byl jen cholerika a despota, ale když člověk ví jak umí být neuvěřitelně pozorný a milující, bolí to o to víc. Jenže jak mi někdo psal „převažují ty dobré vlastnosti nad těma špatnýma?“ „Jedna dobrá věc na něm se nemůže rovnat 10 špatným“. A bohužel je to pravda.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama