Jste hrušky, nebo jablka?

26171
18.5.17 10:37

Jste hrušky, nebo jablka?

Dotaz jasný :mrgreen: Máte postavu hruška, nebo jablko? S kamarádkou jsme řešily, co je „horší“. Nemyslím zdravotně, tam jasně že jablko je horší, ale esteticky.

Já jsem jablko a štve mě to. Mám dojem, že hrušky si mohou dovolit pár kilo navíc. Jde jim to do zadku a to je ženštější, než mít bříško brr.

Kamarádka-hruška se zase vztekala, že má malá prsa a ještě je hubne jako první. A že nikdy nevycvičí nohy do mini. To já mám hned, ale zase nemám ten její útlý pas, i když jsem relativně štíhlá.

A pak jsou tu ty genetické anomálie, kterým se říká „přesýpací hodiny“. Tuk mají uložený v prsou a na bocích. Je jich extrémně málo, já znám jednu. Většinou ty holky, co to o sobě říkají jsou stejně buď hruška, nebo jablko a tuk na tom břiše mají. Ale skutečné „přesýpací hodiny“, ty se mají.

Mně jako první hubnou a vyrýsují se stehna a zadek, pak břicho, pak prsa a aby my propadly tváře, to bych musela mít tak 40 kilo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19080
18.5.17 10:39

Jsem hruška a jsem za to ráda. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22559

Jako bych to psala já. Naprosto přesně. Taky jsem jasný jablko a myslím si, že hrušky to mají lepší. ALE… jablko je zdravotně horší, to je jasný. Ale zase se podle mě líp hubne a tvaruje, jak hruška :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Tykev by na výběr nebyla? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 10:40

Jsem Hruška. A závidím ženským, co si mezi stehny můžou i zatleskat. Od základky jsem nesnášela sukně, věčně jsem se dřela. Domů chodila s vydřenými stehny a v očích slzy, jak to štípalo. A mám to dodnes. Sukni si vemu málokdy, a když už, tak do kabelky plno niveakrému, který si pokaždé vtírám na wc, kdekoliv.
Ale prsa mám trojky, co hubnu, tak většinou v pase, v bocích to jde pomalu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
18.5.17 10:41
@Aries6 píše:
Jako bych to psala já. Naprosto přesně. Taky jsem jasný jablko a myslím si, že hrušky to mají lepší. ALE… jablko je zdravotně horší, to je jasný. Ale zase se podle mě líp hubne a tvaruje, jak hruška :think:

To jo. My jablka hubneme snáz, ale jinak je hruška taková ženštější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
18.5.17 10:41
@Paralenka červená píše:
Tykev by na výběr nebyla? :)

Jako dýně? Mno, dýně je to tak od 100 kg výš, tam už je to jedno, jestli byla na začátku jablko nebo hruška :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.17 10:43

Jsem hruška a jsem za to ráda. I když mě štve, že nikdy nebudu mít super štíhlé dlouhé nohy..ale zadek a štíhlý pas mi to vynahradí ;) Jinak teď v těhotenství jsem jablková hruška :mavam: a opravdu radši hubené bříško a větší stehna, než naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
26171
18.5.17 10:43
@hudečice píše:
Jsem Hruška. A závidím ženským, co si mezi stehny můžou i zatleskat. Od základky jsem nesnášela sukně, věčně jsem se dřela. Domů chodila s vydřenými stehny a v očích slzy, jak to štípalo. A mám to dodnes. Sukni si vemu málokdy, a když už, tak do kabelky plno niveakrému, který si pokaždé vtírám na wc, kdekoliv.
Ale prsa mám trojky, co hubnu, tak většinou v pase, v bocích to jde pomalu.

Tak to jsi můj přesný opak. Stehna má jako proutek, ale jak přiberu, tak do prsou (ok, beru) a do břišního špeku :pocitac:. Proto se musím držet v lati, neb břišní špek je :poblion: Na rozdíl od velké zadele, která může být i sexy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
18.5.17 10:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22559
18.5.17 10:44
@Bábrdl píše:
To jo. My jablka hubneme snáz, ale jinak je hruška taková ženštější.

To je pravda, no…
Já třeba nemám pas ani boky. Jsem prostě rovná. Hodně to bylo vidět, když jsme si ve škole dělaly střih kalhot na míru.
Když jsem byla těhotná, tak jsem měla víceméně jen to břicho, ale tem můj žádný pas se ještě víc ztratil a když jsem stála v koupelně nahá a chlap mě viděl ze zadu, tak říkal, že vypadám jako parkovací automat :pocitac: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
18.5.17 10:45

Nejhorší jsou holky jablka, které podlehnou iluzi, že hezké nohy stačí na mini. Takže lýtka a stehýnka vysoustružená, ale nahoře kuličky. Jsou jak jablka na špejli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 10:45

@Bábrdl kdyby tak šlo přibírat jen do prsou, ale ta potvora TUK se ukládá zrovna tam, kde nechci :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22559
18.5.17 10:46
@Bábrdl píše:
Tak to jsi můj přesný opak. Stehna má jako proutek, ale jak přiberu, tak do prsou (ok, beru) a do břišního špeku :pocitac:. Proto se musím držet v lati, neb břišní špek je :poblion: Na rozdíl od velké zadele, která může být i sexy.

Každé zboží má svého kupce. Bývalý i současný byly nadšení z toho, že mají prsatou s malým zadkem. To jsem teda neměla tak šílený to břicho. Teď bych potřebovala zpevňovat (což dělám - cvičím) a shodit asi 5 Kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26171
18.5.17 10:48
@hudečice píše:
@Bábrdl kdyby tak šlo přibírat jen do prsou, ale ta potvora TUK se ukládá zrovna tam, kde nechci :cert:

To si zase nepřej. Moje příbuzná byla na redukci a modelaci už dvakrát! Oboje na pojišťovnu, protože krční páteř komplet v háji.

A mně by taky nevadilo, mít menší (protože to táhne krk, esteticky je to ok, to zase nebudu zastírat). Ale to bych musela mít fakt těch 40 kg, protože prsa mi hubnou až jako poslední.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama