Jste nadšené, že se už nekouří?

4829
11.6.17 15:59

Jste nadšené, že se už nekouří?

Mně je to celkem fuk, tchyně zuří, přestala chodit s kamarádkami do Slávie ( bez cigarety to není ono), kolegyně o tom mluví denně, až je to protivné, neustále vychvaluje naší vládu, jak to skvěle zařídila. Co vy na to,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Saatine
11.6.17 16:01

Nikdy jsem nechodila do kuřáckých podniků a v blízkém okolí nemám hospodu, takže se mě to nedotklo ani kladně ani negativně. Ale je to omezení podnikání a to mi prostě vadí.

• Citovat
  • Upravit
8234
11.6.17 16:01

@Lenka002 Ono se kouří, sice na chodníkách ale kouří, někde i v hospodě, prostě to ignorují a otovo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
11.6.17 16:03
@arinecka píše:
@Lenka002 Ono se kouří, sice na chodníkách ale kouří, někde i v hospodě, prostě to ignorují a otovo. :nevim:

Lepší, než aby hulili lidem pod okny :roll:

• Citovat
  • Upravit
11.6.17 16:03

Ne, skutečně nejásám nad dalsi buzerací ze strany státu. Jsem nekuřák ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
11.6.17 16:04
@Lenka002 píše:
Mně je to celkem fuk, tchyně zuří, přestala chodit s kamarádkami do Slávie ( bez cigarety to není ono), kolegyně o tom mluví denně, až je to protivné, neustále vychvaluje naší vládu, jak to skvěle zařídila. Co vy na to,

Mě je to jedno, vhodný podnik jsem si uměla vybrat i předtím a pokud jsem někam šla s kuřáky, tak na tom se ani teď nic nezměnilo. Jdu tam s nima, takže pokud budou vyhozeni na zahrádku, tak logicky já taky ;) co mi rozhodně není fuk je, že si stát dovoluje po všech těch úletech schválit ještě další omezení „ve jménu dobra“ místo aby to nechal na trhu, aby si to zreguloval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
11.6.17 16:05

Tak jelikož já i muž kouříme příjemné to není. Vedle baráku máme pivnici, která se tu jako jedna z mála drží více než 20 let, každý den narváno a o víkendu je štěstí chytit místo a teď si tam manžel skočil po práci a říkal, že tam byli v pátek večer tři lidi. Být majitel takového podniku jsem naštvaná až na půdu. Nekuřáckých podniků bylo všude dost tak přece nekuřáci mohou navštěvovat je a ne chodit do kuřáckých. Navíc pokud má někdo podnik ve svém domě, což zde má hodně​ lidí tak mi to přijde jako omezování osobní svobody, aby mi někdo určoval co se tam může a nemůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19381
11.6.17 16:07

Je mi to celkem jedno, jako nekuřačce, ale je mi líto lidí, co bydlí nad hospodou, protože jim tam pod okny denně fajčí x lidí a vše jim jde domů, to bych zuřila..A taky hospodským klesla tržba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
11.6.17 16:15
@Tichošlápek píše:
Ne, skutečně nejásám nad dalsi buzerací ze strany státu. Jsem nekuřák ;)

Podepisuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.17 16:22

No je to super. Všichni kuřáci se přestěhovali na zahrádky a hulí nám tam pod nos. Jsem nekuřák, ale tohle je tak buzerativní zákon, že mě to fakt štve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16156
11.6.17 16:31

Jsem nekurak ale vadi mi to. Jeste aby nam diktovali v kolik hodin mame chodit spat a bude to vsechno :pocitac: buzerace od statu, donaseni od sousedu-tohle uz tu jednou bylo a kam to doslo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8234
11.6.17 16:38

@Saatine To určitě ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8234
11.6.17 16:40
@sunshine125 píše:
No je to super. Všichni kuřáci se přestěhovali na zahrádky a hulí nám tam pod nos. Jsem nekuřák, ale tohle je tak buzerativní zákon, že mě to fakt štve.

Ono tam byli i dřív, nikdy jsi v létě nepotkala kuřáka na zahrádce? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
11.6.17 16:50
@Nimie píše:
Mě je to jedno, vhodný podnik jsem si uměla vybrat i předtím a pokud jsem někam šla s kuřáky, tak na tom se ani teď nic nezměnilo. Jdu tam s nima, takže pokud budou vyhozeni na zahrádku, tak logicky já taky ;) co mi rozhodně není fuk je, že si stát dovoluje po všech těch úletech schválit ještě další omezení „ve jménu dobra“ místo aby to nechal na trhu, aby si to zreguloval.

Všichni máme něco, všem stát něco nařizuje, a zrovna u kouření to zní i docela logicky.
Pokud jsi dokázala najít nekuřáckou restauraci tak jsi dobrá, já na takovou nenarazil, ani nepamatuju. Ale ještě je to málo. Třeba chlastat je zakázáno na veřejnosti skoro v každém městě(a nikdo proti tomu neprotestuje), proč není zakázáno i kouření?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
11.6.17 16:54
@arinecka píše:
Ono tam byli i dřív, nikdy jsi v létě nepotkala kuřáka na zahrádce? :mrgreen:

Právě v létě jsme v dětma vždy využívali toho že všichni kuřáci jsou venku na zahrádce a mohli jsme se v klidu a bez toxického kouře najíst uvnitř. Teda jednou do prázdné restaurace dolezla servírka a zapálila si za barem.
To jsem jí upozornil že v práci za barem dle zákoníku práce prostě kouřit nesmí a pokud v tom míní pokračovat tak ruším objednávku a odcházíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama