Jste naočkováni na prasečí chřipku?

24
19.5.21 15:01

Jste naočkováni na prasečí chřipku?

Krásný den milé maminky a tatínci,
v současné situaci spojené s očkováním (zejména teda s konspiracemi o škodlivosti) jsem i já začala pochybovat, jestli je to OK.
Dočetla jsem se, že kdo byl očkován na praseční chřipku, tak je neplodný. Proto se chci zeptat - víte konkrétně o někom takovém (myslím tím Vy osobně, ne,,slyšela jsem" :) ), nebo konkrérně jste to Vy, kdo se kdysi nechal naočkovat a má problémy s otěhotněním, nebo naopak vše v pohodě?
Případně není tu nějaká maminka, co se už očkovala na Covid a normálně otěhotněla?
Já sice konspiracím nevěřím, ale valí se to na mě ze všech stran, tak jsme trošku na vážkách :lol:
Jen prosím nechci tu rozvířit debatu na téma očkování, těch je všude plno a myslím, že toho všichni máme dost. Prosím jen o Vaše osobní zkušenosti :srdce:
Moc děkuji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9054
19.5.21 15:04

Škoda, že ještě není vakcína na rozum. Ale i tak by u některých měla nulovej účinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9642
19.5.21 15:04
@Vefka1986 píše:
v současné situaci spojené s očkováním (zejména teda s konspiracemi o škodlivosti) jsem i já začala pochybovat, jestli je to OK.
Dočetla jsem se, že kdo byl očkován na praseční chřipku, tak je neplodný. Proto se chci zeptat - víte konkrétně o někom takovém (myslím tím Vy osobně, ne,,slyšela jsem" :) ), nebo konkrérně jste to Vy, kdo se kdysi nechal naočkovat a má problémy s otěhotněním, nebo naopak vše v pohodě?
Případně není tu nějaká maminka, co se už očkovala na Covid a normálně otěhotněla?
Já sice konspiracím nevěřím, ale valí se to na mě ze všech stran, tak jsme trošku na vážkách :lol:
Jen prosím nechci tu rozvířit debatu na téma očkování, těch je všude plno a myslím, že toho všichni máme dost. Prosím jen o Vaše osobní zkušenosti :srdce:
Moc děkuji :mavam:

jj a ti co se nechali očkovat na Covid tak jim byly s očkováním vpraveny do těla čipy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22388
19.5.21 15:08

Ono to očkování způsobuje neplodnost jen těm, kteří mají nižší iq, aby se dál nemohli množit 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
19.5.21 15:08

@Cenarius @Pam12
Prosila jsem, aby se tady nerozjela,,očkovací" diskuze. Vidím, že opravdu prudiči jsou všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
19.5.21 15:10
@Kriss Tina píše:
Ono to očkování způsobuje neplodnost jen těm, kteří mají nižší iq, aby se dál nemohli množit 8)

Proč si své nesmysly nejdete řešit do nějaké očkovací skupinky? Tam je toho plno a můžete se vyřádit. Prosila jsem, aby se tu nerozjela očkovací diskuze, ale asi to některým nedá a musí si rýpnout, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7529
19.5.21 15:10
@Vefka1986 píše:

Jo jeden krásný kolega byl před lety na prasečí chřipku očkovaný a do roka se z něj stalo prase. Děti nemá, takže je asi neplodný. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
19.5.21 15:11
@Vefka1986 píše:
@Cenarius @Pam12
Prosila jsem, aby se tady nerozjela,,očkovací" diskuze. Vidím, že opravdu prudiči jsou všude.

Oni, ale nediskutuji o očkování, ale o tvým IQ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26020
19.5.21 15:11

Já osobně neznám nikoho, kdo by byl na tohle očkovaný. Podle mě, všechno může ovlivňovat plodnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
19.5.21 15:12
@JancaS84 píše:
Oni, ale nediskutuji o očkování, ale o tvým IQ.

Když jsi teď ponížila, udělalo se ti lépe? Snad ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
19.5.21 15:13

@Jančakecalka
Děkuji za tvou zkušenost. Zatím jsi jediná, kdo mi dal normální odpověď bez ponižování :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
19.5.21 15:14

Jako, že vše co ted bude či nebude, budeme dávat za vinu očkování?
Včera jsem tady podobné diskuze viděla min. 3 :pocitac: :pocitac: :zed:
A to jsem proti očkování, ale i tak nevěřím, že by za vše mohlo očkování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13301
19.5.21 15:15

Kam se ztratil zdravý rozum některých lidí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9600
19.5.21 15:17
@Vefka1986 píše:
Když jsi teď ponížila, udělalo se ti lépe? Snad ano

Já jsem se tě nesnažila ponizit. Jen jsem ti vysvětlila to co píší ostatní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32511
19.5.21 15:19
@Vefka1986 píše:

U nás se na prasečí chřipku neočkovalo - neočkuje.

Očkuje se jen na klasickou, to budou zase nějaké bludy… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat