Jste někdo teď nemocný? Pojďte popovídat

147
15.9.21 20:18

Jste někdo teď nemocný? Pojďte popovídat

Hezký večer všem,
Tak už je to tady zase.. dítě přineslo domů ze školy virozu nějakou..a skočilo to na nás doma na všechny.
Teploty, rýma a kašel.
Taky někdo teď trpíte? Nesnáším být nemocná tak si chci trošku postěžovat a zjistit, že nejsem jediná a odvést pozornost trochu.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32611
15.9.21 20:21
@Sophia.888 píše:
Hezký večer všem,
Tak už je to tady zase.. dítě přineslo domů ze školy virozu nějakou..a skočilo to na nás doma na všechny.
Teploty, rýma a kašel.
Taky někdo teď trpíte? Nesnáším být nemocná tak si chci trošku postěžovat a zjistit, že nejsem jediná a odvést pozornost trochu.. :)

už je tu diskuse, děti po třech dnech doma s nemocí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
15.9.21 20:25

Dcera je už druhý týden doma, silná viróza ze školy (prý to má půl třídy a marodi vesele chodili do školy), od ní to chytil syn, tomu je už lépe a potom já. Do toho včera zkolabovala moje matka (bydlíme společně v domě), odvezla ji záchranka, je v dost špatném stavu a zatím lékaři neví proč, ale zřejmě něco s ledvinami. Když se to sype, tak pořádně.

Brzké uzdravení všem marodům!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
15.9.21 20:48

@vokishka to je možné, ale já se ptám dospělých jestli někdo marodi ;) děti jsou na kopici často

Příspěvek upraven 15.09.21 v 20:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
15.9.21 20:49

@Pimperelle tak to mě moc mrzí.. ať je mamince co nejdříve lépe. Proti tomu jsou ty naše virózy banalita. Držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
15.9.21 20:55

@Sophia.888 Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.9.21 20:56

Dcera přinesla domu rýmu.. Teď už ji nic není ale padlo to na mladšího a mě, migréna, bolest v krku a rýma.. Jo je to zábava že :zed: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
15.9.21 21:10

@Mish_Ellie taky me to moc bavi… me spis vadi ta teplota :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.9.21 21:18
@Sophia.888 píše:
@Mish_Ellie taky me to moc bavi… me spis vadi ta teplota :zed:

Já jen doufám že k té teplotě nedojdu i když už mám ty stavy zimnice..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7940
15.9.21 21:23
@Sophia.888 píše:
Hezký večer všem,
Teploty, rýma a kašel.
Taky někdo teď trpíte? Nesnáším být nemocná tak si chci trošku postěžovat a zjistit, že nejsem jediná a odvést pozornost trochu.. :)

Co na to říct. Zrušila bych podzim a tahle přechodná období. Protože nás to vždy skolí. Přitom se snažíme žít zdravě a stejně si bacil cestu najde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
147
15.9.21 21:24

@Mish_Ellie snad ne… me ted po paralenu slezla trosku.. zimnici sem nemela spis straaaasny horko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
15.9.21 21:31

Tak u nás to starší přitáhl ze školy..ten to zvládl výborně, den rýma, den kašel a je ready. Já umírám už 3 den. Sice bez teploty, ale šílená rýma a příšerný kašel :cert: ode mě to zjevně chytil nejmladší ( 7 měsícu ) dnes začala rýma, kašel a zvýšená teplota. :zed: jediný vysmátý je "zatím " manžel :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1267
15.9.21 21:32

Taky jsem nemocná. Mám pásový opar a děti prideti přinesli že školky virozu. Rýma, kašel, teplota. No hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
15.9.21 21:35

@Sophia.888 držte se :palec: :hug: tyhle stavy horká nebo zimnice nesnáším.. Ještě tu teď celý večer kycham což je fajn když hned vedle mě spí syn :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MaM
236
15.9.21 21:37

Tak se přidám do party. Syna nakazila ve stacionáři paní učitelka. Rýma, kašel. Od něj to chytla babi i děda (bydlíme společně v domě) a dneska začíná vypadat nakřápnutě i dcerka. Tak uvidíme, co dál… Všichni děsně unavení, ale zatím naštěstí bez teplot. Když jsem zamlada mívala čas i na sebe,) nebylo špatné vyležet dva tři dny nějakou menší virozu v posteli s čajem a knížkou. Teď na to už bohužel není čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat