Jste někdo v manželství s někým, koho asi nemilujete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 13:38
Jste někdo v manželství s někým, koho asi nemilujete?

Na tento přispevek nejsem pysna. ale asi nemiluji sveho manzela. je na nas s dcerou hodny, pozorny, dobre se o nas postara, zajisti rodinu, ale proste nejak mne to k nemu uz netahne. asi je to i tim, ze je o 15 let starsi. kdyz jsme se poznali, coz bylo mimochodem teprve pred 3 roky, byla to laska jako tram, stasne jsem ho chtela, ja 26 let, on 41. ted mu bude 45, prijde mi, ze proste za tu kratkou dobu dost zestarnul a uz mne nepritahuje. mozna je to i tim, ze mame rocni dite a jsem proste porad s dcerou a nemam az tolik prostoru, energie na nas vztah, ale nemuzu si pomoct… vecer si proste mnohem radeji sednu v klidu pred TVnez abych se s nim mazlila/milovala. pritom vim, ze mu to chybi, stale za mnou chodi, objima mne, liba. ale u mne to stagnuje. spise tyto fyzicke veci delam kvuli nemu, ne sobe. mne staci pomazlit se s dcerou a jsem stastna. zaroven ale rozhodne nepomyslim na odchod od nej. mame pekny zivot, pekny domov, nehadame se, on je velmi inteligentni, ma dobre postaveni, jako cloveka si jej velice vazim. jen proste ta jiskra odesla nejak strsne rychle… mozna se to zase vrati, treba az bude dcerka vetsi a my na sebe budeme mit vice casu… dalsi vec je ta, ze manzel je neplodny. miminko mame diky darovane spermii.. nevim, jestli to s tim nejak souvisi nebo ne, ale po narozeni dcery vim, ze chci mit vice deti a kolikrat, kdyz se se mnou chce manzel milovat si reknu, proc vlastne, kdyz z toho stejne nic nevzejde… vim, ze to zni strasne, ale dcera je pro mne naprosto zivotni naplneni a chci moc dalsi deti a proste, ac to zni absurdne, mne asi sex s neplodnym muzem prestava vzrusovat… o jeho problemu jsem samozrejme vedela, myslela jsem si, ze to nebude problem, ze proste vse bude v pohode a nebude vadit, ze on neni biologicky otec. on malou miluje nadevse, tam problem nevidim, ale nejak je to ve mne a tezko se s tim srovnavam… to uz jsem asi presla na uplne jine tema, ale nevadi, tak nejak to pisu, jak to zrovna citim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
xsaleen
Echt Kelišová 9252 příspěvků 04.04.19 13:47

Přijde mi, že tě pálí dobré bydlo… Vyprchala zamilovanost a je na čase na vztahu pracovat, než se vám úplně rozsype

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 04.04.19 13:47

Tohle by si měly přečíst všechny slečny, co si myslí, že věk je jen číslo

blumen
Hvězda diskuse 48633 příspěvků 04.04.19 13:51

Dle me to neni o veku, stejne by to mohlo dopadnout i s jinym mladsim, navic neplodnym muzem.

Adrasteia
Závislačka 3007 příspěvků 04.04.19 13:51
@xsaleen píše:
Přijde mi, že tě pálí dobré bydlo… Vyprchala zamilovanost a je na čase na vztahu pracovat, než se vám úplně rozsype

Souhlas. Jednou sis ho vybrala, tak se trošku snaž. Vůči němu a tvému dítěti je to pěkně nefér. Potřebovala bys jako lekci půlroční bydlení u svalnatého vzrušujícího frajera, kterej by tě občas pořádně propleskl, pak si odskočil za milenkou, seřval by tě, že nemáš uklizeno a přibralas a dával najevo, jak ho vaše dítě obtěžuje. Prober se, než si zničíš fungující rodinu a přijdeš o skvělého chlapa.

ANNYlis
Stálice 55 příspěvků 04.04.19 13:52

Já si myslím že by stálo za to si o tom nějak opatrně promluvit s partnerem…možná hraje roli to, že vás už tolik nepřitahuje a třeba by mu to pomohlo aby na sobě něco změnil, myslím si, že věkový rozdíl je to nejmenší…jen je trochu smutné, že vám přijde sex s ním zbytečný jen kvůli tomu, že je neplodný…já sex provozuji především kvůli tomu, že nám je to s partnerem příjemné a milujeme to, než za cílem toho plodit děti …Možná i tohle by chtělo maličko přehodnotit, ale nikoho nesoudím ..dokážu se vcítit, že je to pro vás nepřijemná situace ve které kličkujete…já jsem zastánce komunikace díky tomu jsme ve vztahu spokojeni, mluvíme o všech problémech spolu :)

Adrasteia
Závislačka 3007 příspěvků 04.04.19 13:53
@Kfětoslava píše:
Tohle by si měly přečíst všechny slečny, co si myslí, že věk je jen číslo

Po třech letech to vůbec není o věku. Kdyby to psala po deseti letech - budiž. Já svého o čtvrt století staršího manžela miluju i po sedmnácti letech pořád stejně.

Uživatel je onlineMs.Ragdoll
Závislačka 2889 příspěvků 04.04.19 13:53

Promin, ale je ti 26, jste spolu tri roky, hned dite a manzelstvi… kam jste spechali? Prijdes mi nevyzrala a on ve svym veku taky mohl mit rozum…

Zamilovanost vyprchala a ty uz nemas zajem. Tohle proste dobre dopadnout nemuze.

hopsalka
Kecalka 399 příspěvků 04.04.19 13:56

Myslím, že kromě jiných důvodů, by jednou z příčiny mohlo být, že vaším jediným naplněním je nyní dcera, což jste i zmínila (že je vaše největší naplnění), tak to samozřejmě pak člověk nemá důvod věnovat se vztahu, proč, když má všechny potřeby naplněny. Buď zkusit poradnu nebo o tom s manželem mluvit a začít na vztahu pracovat cíleně, samo se to totiž nespraví, naopak. Budete v tomhle vegetativním stavu ještě pár měsíců a už to nikdy nevrátíte zpět.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 04.04.19 13:56
@Adrasteia píše:
Po třech letech to vůbec není o věku. Kdyby to psala po deseti letech - budiž. Já svého o čtvrt století staršího manžela miluju i po sedmnácti letech pořád stejně.

Jo, ale ne každá si uvědomí, že rozdíl generace tu bude i nadále a není to první příspěvek, co čtu- manžel je sice o hodně starší, ale když jsem ho poznala tak… a teď… a to těch 15 let ještě jde, ale 20 a více let se musí ženská dobře rozmyslet, jestli ustojí v padesáti vedle sebe dědu

hopsalka
Kecalka 399 příspěvků 04.04.19 14:00

@Kfětoslava přesně tak, to byl taky důvod, proč jsem ve 25 couvla ze vztahu s o 18 let starším chlapem, byli jsme spolu dva roky a já naštěstí zavčasu utekla, protože on normálně začal „stárnout před očima“. Měl klid, zázemí, pohodlí tak to šlo do kopru (před tím sportovec, proto mě uhnal, že byl hodně aktivní člověk). První co mě napadlo bylo, jak to bude vypadat za dvacet let, až já budu na vrcholu a jemu bude táhnout pomalu na sedmdesát, a to mě tak vyděsilo, že jsem prostě šla o dům dál.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 04.04.19 14:03

@hopsalka Já jsem v tomhle ten konzervativec + - 2- 3 roky je pro mě ok. Nedovedu si představit mít vedle sebe muže starého nebo staršího než můj otec, jen z té představy je mi nevolno

hopsalka
Kecalka 399 příspěvků 04.04.19 14:08

@Kfětoslava takhle to jednoznačně nejde říct, já když toho svého ex poznala, tak mi imponoval, že byl skutečně daleko aktivnější, než-li mí vrstevníci (ti právě u svých žen začali podivně pupkovatět a lenivět), proto mě utáhl a rozhodně na svůj věk nevypadal. Kdo ho neznal, hádal mu kolem 31. Bohužel takový ten klidový, „rodinný“ režim asi z 90 % chlapů udělá bábovky, protože i on se po čase začal přetvářet a to už vzhledem k tomu věku bych já nedala.

J.O.V
Kecalka 188 příspěvků 04.04.19 14:09

Jsi nevyzrálá na svůj věk a nevážíš si toho co máš. A po třech letech? No promiň,kdyby jsi naspala aspoň 10let,tak tam nějaké pochopení z mé strany bude. Chudák chlap. Měla by jsi se nad sebou zamyslet a srovnat v hlavě,co je v životě důležité.

Akinorewa
Povídálka 36 příspěvků 04.04.19 14:17

Po 3 letech takový obrat? Buď tě pálí dobré bydlo nebo jsi zlatokopka, která to nevychytala. Jak z toho ven.. :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama