Jste ochotni se testovat nebo očkovat, abyste někam mohli?

Anonymní
25.4.21 19:29

Jste ochotni se testovat nebo očkovat,abyste nekam mohli?

Jak se díváte na chystaná opatření při otevírání např. sluzeb, bazénů, restaurací…jste ochotni se kvůli tomu naočkovat? Případně testovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8344
25.4.21 19:31

Ne. Očkovat se teda nemůžu kvůli těhotenství, ale ani kdybych mohla tak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25155
25.4.21 19:32

Mám možnost nechat se očkovat přednostně(sociální služby) a nenechám se. Stejně bych byla očkovaná jenom já - děti a manžel ne, takže mi to přijde zbytečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62278
25.4.21 19:33
@Anonymní píše:
Jak se díváte na chystaná opatření při otevírání např. sluzeb, bazénů, restaurací…jste ochotni se kvůli tomu naočkovat? Případně testovat?

Je to jediný důvod, proč bych se nechala očkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18410
25.4.21 19:35

Testovat se kvůlit omu opravdu nenechám…testuju se v práci, to musí stačit…pokud ne, smůla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20160
25.4.21 19:35

Očkování mám v plánu, jak to půjde a testy mi nevadí. Já s tím problém nemám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
25.4.21 19:36

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
25.4.21 19:37

Ne, ale jsou to místa kam nechodim, takže se bez toho obejdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
25.4.21 19:37
@Anonymní píše:

Jdu na druhou davku a ano beru to jako jednodussi na navstevu cehokoliv i cestovani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9594
25.4.21 19:41

Testují mě v práci, takže se pokusím něco plánovat dle toho. Ale jen ty nezbytné věci, zbytné absolvovat nebudu, nemyslím si, že je to rozumné.
Očkovat se budu, pokud mi to zdravotní stav dovolí, ne kvůli nějakému sobeckému prospěchu, ale kvůli tomu, že by to mělo částečně pomoci zvládnout situaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985

Naočkovat určitě ne a testovat to záleží, kdo bude hradit testy, jaké budou muset být (antigen či PCR), jak dlouho staré atd, atd.

Ono upřímně, jít do restaurace a vypláznout 3000,– za testy nebo čekat někde s batoletem a novorozencem, než nám udělají testy… Radši si na zahradě udělám špekáček a nespustim bazén.

Co se týče těch domácích, tak za ně nevyhodim už ani korunu, tam je jistota snad 20%, jak to tak sleduji :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31400

Naočkovat se nechám hned jak to půjde a testy mi vůbec nevadí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6367
25.4.21 19:48

Očkovat ne, na testování chodíme jednou týdně v práci. Takže bych to holt naplánovala podle toho.Ale nemyslim si, že kvůli návštěvě restaurace budou nutné testy, to nikdo řešit nebude, ty ostatní služby si taky nedokážu představit, jak by se to praktikovalo. To jsou takové výkřiky, ze kterých stejně brzy sejde.Sami neví, kadeřnice se mají otvírat 3. května a nikdo z nich ještě ani nevyplodil myšlenku, jaké testy a jak by to mělo probíhat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14823
25.4.21 19:48

Já určitě ano. Očkování plánuju co nejdříve to půjde. Testování mi taky nevadí. V Praze jsou odběrová místa na každém rohu. Vadily by mi pouze PČR testy, které jsou drahé a při čtyřčlenné rodině bychom si ty atrakce fakt odpustili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1741
25.4.21 19:50

Jsem ochotná se naočkovat, abych nechytila covid. Kdyby mě pak i někam pustili, to by bylo příjemné.

Jenže na mě se asi jen tak nedostane :nevim:

Testy - tak je to otrava a vicenaklady, záleží, jak moc bych na dané místo chtěla. Kvůli nějakému speciálnímu zážitku asi jo, kvůli hospodě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat