Jste po letech zamilovaný?

Anonymní
29.7.21 12:23

Jste po letech zamilovaný?

Ahoj, žiju s chlapem zhruba devět let. Byl můj první vážný vztah se vším všudy. Dříve jsem byla zamilovaná spíš virtuálně. Poslední dobou ale přemýšlím že vlastně už asi zamilovaná nejsem? Máme dvě maličký děti, jsme vzaty. Starší dům co teď budeme rekonstruovat. Mně asi dočista hráblo, ale já bych chtěla zase zažít pocit kdy se o Vás někdo snaží. Kdy Vam pise hezky věci, zároveň se stydite, snazite se na rande vypadat krasne. Máte motylky v brise… Tohle já už prostě nemám. Přijde mi že jsem o 30 let starsi, že mi ujel se vším vlak. Je mi smutno z těch zamilovaných nových párů co se kolem mě tvoří..Nevím co se to semnou děje. :( Taky se snažím vypadat pěkně, občas si s manželem něco napíšeme.. Ale už to není takové to těšení na neznámo.. Já nevím, jste pořád zamilovaný?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4395
29.7.21 12:30

Ty jsi jasná adeptka na nevěru po návratu z RD do práce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32482
29.7.21 12:35

Po 11 letech manželství? Ne :mrgreen: Jsme parťáci, máme se rádi, ale ta hezká první zamilovanost už to dávno není.
Mě to vyhovuje, známe se, jeden druhýho podepřem, když je třeba, a nikdo před tím druhým nemusí zatahovat břicho :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6321
29.7.21 12:35

Hele, tady se všichni milujánkují i po 50-ti letech :srdce: :srdce: :srdce:.
A ještě víc než na začátku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33963
29.7.21 12:36
@Anonymní píše:
Ahoj, žiju s chlapem zhruba devět let. Byl můj první vážný vztah se vším všudy. Dříve jsem byla zamilovaná spíš virtuálně. Poslední dobou ale přemýšlím že vlastně už asi zamilovaná nejsem? Máme dvě maličký děti, jsme vzaty. Starší dům co teď budeme rekonstruovat. Mně asi dočista hráblo, ale já bych chtěla zase zažít pocit kdy se o Vás někdo snaží. Kdy Vam pise hezky věci, zároveň se stydite, snazite se na rande vypadat krasne. Máte motylky v brise… Tohle já už prostě nemám. Přijde mi že jsem o 30 let starsi, že mi ujel se vším vlak. Je mi smutno z těch zamilovaných nových párů co se kolem mě tvoří..Nevím co se to semnou děje. :( Taky se snažím vypadat pěkně, občas si s manželem něco napíšeme.. Ale už to není takové to těšení na neznámo.. Já nevím, jste pořád zamilovaný?

Jasně, že ne. Ta chemie vydrží max dva roky. :nevim:

Namlouvání, hihňání, usilování, kecy, že jsi nej na světě, by chtěl někdy znova zažít asi každý. Ale holt člověk nemůže mít v životě vše. Když položím na druhou misku vah pevný vztah s férovým chlapem a rodinu, není co řešit. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1699
29.7.21 12:40

Jsem, ale do někoho jiného. Každopádně on mě nechce, takže největší tragédie zažehnána. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1446
29.7.21 12:41

Já teda po 26 letech zamilovaná jako doslova nejsem, ale proste manzela hluboce miluji. Myslím, ze jsme si za ty roky spolu vybudovali opravdu pekny vztah. Ne, ze by mě někdy nestval, tak jako já jeho, ale i na jasnem nebi jsou někdy mracky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:43
@jita22 píše:
Ty jsi jasná adeptka na nevěru po návratu z RD do práce :)

Nevěrná bych být nedokázala. Musela bych se nejdříve rozvést. Nechci ničit nas vztah, jen mě zajímá jak to vnímají ostatní.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:44
@JanaDaR píše:
Jsem, ale do někoho jiného. Každopádně on mě nechce, takže největší tragédie zažehnána. :lol:

Jakože máš manžela a jsi zamilovaná do někoho jiného?

• Citovat
  • Nahlásit
3865
29.7.21 12:46
@Fiducia píše:
nikdo před tím druhým nemusí zatahovat břicho :mrgreen:

presne moje rec, nemusim se namalovat kdyz nehci, prd ho nerozhodi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9213
29.7.21 12:54
@bigl píše:
Hele, tady se všichni milujánkují i po 50-ti letech :srdce: :srdce: :srdce:.
A ještě víc než na začátku. ;)
..a máš s tím nějaký problém? Můžu sem napsat, že to tak je, když to tak je? Pro mě je velice dojemné, když vidím vzájemnou lásku babiček a dědečků.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21349
29.7.21 12:57
@Fiducia píše:
Po 11 letech manželství? Ne :mrgreen: Jsme parťáci, máme se rádi, ale ta hezká první zamilovanost už to dávno není.
Mě to vyhovuje, známe se, jeden druhýho podepřem, když je třeba, a nikdo před tím druhým nemusí zatahovat břicho :mrgreen:

přesně tak a asi je to lepší než bezhlavá zamilovanost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6378
29.7.21 13:01

Po 13 letech už nejde o zamilovanost. Je to láska, respekt, úcta, tolerance… vím, že on je můj muž a já jeho žena..víc nepotřebuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4919
29.7.21 13:02

Někde jsem kdysi četla, že nelze být permanentně zamilovaný (stejně jako permanentně šťastný), protože by z toho člověku houklo. Ty zamilované nové páry na tom za čas budou stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
29.7.21 13:13

@Fiducia @Bábrdl Lépe bych to nenapsala. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu