Jste po rozvodu (rozchodu) kamarádi?

Anonymní
13.2.20 18:29

Jste po rozvodu (rozchodu) kamarádi??

Ahojky všem, zajímalo by mě, jak to máme po rozchodu vy s ex??
Myslím rozvod (rozchod) kde jsou děti a důvodem byla nevěra.
Dokáže spolu vyjít? Jste kamarádi?
Nebo se naopak nemůžete,, vystát,,

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

727
13.2.20 18:36

Tak my nekomunikujeme vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1967
13.2.20 18:36

Osobní zkušenost nemám, ale z případů kolem mě je to tak, že pokud byla příčinou nevěra, tak nikdy nejsou kamarádi. Spíše se nemůžou vystát a komunikují spolu jen z nutnosti kvůli dětem - organizační záležitosti typu předávání dětí, alimenty, nestandardní výdaje na děti apod. Někdy se to zklidní, až si oba najdou nového partnera a usadí se v nových vztazích, je jsou schopni spolu mluvit i trochu víc, ale kamarádstvím bych to nenazvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58891
13.2.20 18:40

Ale jo, dokážem spolu vycházet, dohodnout se, být společně na oslavách dětí a podobných příležitostech, bavit se i o něčem jiném, než děti. Porotže máme společnou partu, tak spolu i překlepem nějaký ten prodloužený víkend 2× ročně na chalupe s bandou dalších 30ti lidí. Ale kamarádstvím bych to nenazvala, že by jsme se cíleně vyhledávali na pokec, to ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
13.2.20 18:47

Mi jsme se nerozešli úplně kvůli nevěře neco tam bylo ale fyzickou nevěrou jsem si nebyla jistá ale celkově vztah nebyl funkční máme dva syny a vycházíme spolu dobře víceméně kamarádi jsme bývalý manžel teď nikoho nemá ale já partnera mám čekáme spolu v březnu miminko a bývalý manžel mi ze vším vychází vstříc když to jde dokonce jsem domluvená že až budu v porodnici a možná i pár dní potom si mladšího syna vezme k sobě ať to mám jednodušší takže mi spolu vycházíme dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
13.2.20 19:14

@lovean to je moc hezké :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5503
13.2.20 19:27

@35ja ano to je bohužel vím že hodně lidí to takhle nemá můj současný partner to s bývalou manželkou to má zase úplně na nic ona se mu jen mstí přitom přítel je strašně hodný člověk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 19:41

Třeba moji rodiče se kvůli nevěře z tatovy strany rozvedli. Nějakou dobu spolu nemluvili ale po 10ti letech se na bráchové svatbě dali zase dohromady. Popravdě nevím jak je to s nimi teď, už nebydlím doma ale zdá se, že je všechno v pořádku. Jsou spolu znova už 2 roky :)

• Nahlásit
  • Citovat
1275
13.2.20 19:44

@lovean já to nechápu že někdo dokáže tomu druhému zbytečně otravovat život, je to škoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 19:45

S otcem prvního dítěte jsme se dva roky nebavily. A teď jsme hodně dobrý kamarádi. Holce bude 7× párkrát do týdne si voláme, volá mu i dcera. Když mu vyjdou směny vezme si ji. Klape nám velmi dobrý kamarádský vztah ale 16lety věkový rozdíl nám nedělal vůbec dobře když jsme spolu bydleli.
S otcem druhého dítěte vůbec. Vše zuby nehty přez soudy a hrozný peklo. Nakonec dítě víc jak rok neviděl a ani mě nijak nekontaktoval. Nemůžeme se ani cítít.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.2.20 19:53
@Anonymní píše:
Ahojky všem, zajímalo by mě, jak to máme po rozchodu vy s ex??
Myslím rozvod (rozchod) kde jsou děti a důvodem byla nevěra.
Dokáže spolu vyjít? Jste kamarádi?
Nebo se naopak nemůžete,, vystát,,

Ahoj, mluvíme spolu normálně. Neřekla bych, že jsme kámoši na život a na smrt, ale vyjdeme si vždy vstříc. Hlavně tedy, že spolu máme dítě. Komunikace nevázne a i se zasmějeme. Sem tam si postěžuje. Rozchod byl proto, že mi byl nevěrný. Odešla jsem já po velmi bolestném rozhodnutí.

• Nahlásit
  • Citovat
5503
13.2.20 19:56

@35ja bohužel ano je to škoda rozumní lidé tohle nedělaji ale ona není rozumná a její manžel současný taky ne takže pak je to těžko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22369
13.2.20 20:04

Primárním důvodem rozvodu nebyla nevěra ( ale nového partnera jsem měla brzy po rozchodu). Vycházíme v pohodě. Mluvíme spolu kvůli dětem, normálně, slušně, vycházíme si vstříc. Ale nemít děti, tak bych neměla důvod a chuť se vídat a komunikovat. A to jsme spolu byli přes 10 let. Zvláštní.

Příspěvek upraven 13.02.20 v 20:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
13.2.20 20:05

Vycházíme spolu myslím dobře, kolem dětí si vycházíme vstříc, kdyby byla nějaká nouze, tak si pomůžeme, pracovně taky, normálně se běžně komunikačně i zasmějem. A jo, zezačátku mě to stál dost přemáhání, ale je to třeba, na co si držet nějaké bubáky furt, nastavila jsem nově hranice a je to. Kamarádit důvěrněji nemám zájem, já těch kamarádů zas tak moc nemám a jsou to jen ti, kterým můžu věřit, což už ex jaksi nesplňuje, holt si už dávám bacha a občas si prostě myslím svoje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.2.20 20:15
@Anonymní píše:
Třeba moji rodiče se kvůli nevěře z tatovy strany rozvedli. Nějakou dobu spolu nemluvili ale po 10ti letech se na bráchové svatbě dali zase dohromady. Popravdě nevím jak je to s nimi teď, už nebydlím doma ale zdá se, že je všechno v pořádku. Jsou spolu znova už 2 roky :)

To je úplně jak z filmu, takový příběhy miluju! :oops: A co se zlomilo, že se zrovna tam dali dohromady?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama