Jste při mně nebo při něm?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 13:06
Jste při mě nebo při něm?

Ahoj. Před chvílí jsme se s přítelem pořádně rafli, on odjel. Důvod? Přítel chová už nějakou dobu dva králíky, nemá je doma ale u svého táty v králíkárně. Nejdřív říkal, že je zabije na maso.Pak že ještě ne.Jde o to, že jeho otec se rád napije, je rád že se postará sám o sebe. Králíci tam nemají ani seno! už dlouho ne.Jsou jen na ovesných vločkách, suchém chlebu a mrkvi ale to jen nárazově. Přítel tam nechodí už sjoro vůbec. Prý je dal otcovi, že je chtěl. Jenže já ho znám a vím že králíci nemají co jíst. Přiteli to vyčítám už dlouho, proč je sakra neklepne a nedá mu je ať si je sní. On že ať si je zabije sám, takže se nic neděje. Dnes už mi došla trpělivost. Jsem milovnice zvířat a nesnesu, když je někdo má a nestará se a oni trpí! to bych vraždila. Přítel je hodný člověk ale v tomhle mě zklamal.Dnes jsem na netu našla paní, co by si je vzala jako na chov, jako mazlíky a on, ze jí zadarmo nic nedá, prý za tisícovku 8o takže on na ně kašle a než by je dal někam, kde jim bude dobře, nechá je živořit, prý vyhublí nejsou. Zklamal mě, jak je necitlivý :( Jsem snad blázen nebo citlivka?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Cvrčínek
Kecalka 226 příspěvků 24.02.19 13:14

Jednoznacne pri Tobe! :srdce:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 24.02.19 13:16

Než by je někomu dal, radši je nechá chcípnout hlady. Tomu říkám formát

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 24.02.19 13:16

Klepla bych je sama. Nic na tom není. Přítel je blb a zvířata mu do ruky nepatří

iva077
Kecalka 128 příspěvků 24.02.19 13:17

Mas pravdu ty.

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 24.02.19 13:18

Klepla bych je sama a vzápětí i přítele s otcem :pocitac: nebo je dala té paní a mu řekla že samou péči zdechli :?

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 24.02.19 13:19

Takových chovatelů je hodně. Do televize to dávají, ale ne králiky. Krávy, koně, ovce atd. Pak je odvážejí do kafelírky, protože pochcípali hlady. Někdy zemře hlady i dítě. :hug:

Tunrida
Hvězda diskuse 49472 příspěvků 24.02.19 13:19

A viděla jsi ty králíky?

sucuba
Kecalka 306 příspěvků 24.02.19 13:20

Odpověď na otázku - při tobě. Taky bych je zabila sama, ale chápu že na tohle každý nemá. Určitě ale lepší, než je trápit hlady, tak z nich stejně moc masa nebude. Ať je přítel naštvaný jak chce, ale máš pravdu, a on to si to nedokáže přiznat.

Kosopemi
Kecalka 240 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 13:20

Me by asi ruply nervy a za tisicovku bych si je od nej koupila sama. Nesnasim trapeni zivych tvoru a to nejsem zadny velky ochrance zvirat. Pritel je blbec.

Jareach
Kecalka 125 příspěvků 24.02.19 13:20

Na Tvém místě bych je koupila, dala paní a jeho poslala do oběhu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.19 13:20

Asi se v tom moc pitvaš. U matky máme 10ti leteho psa. Dokud jsem tam bydlela chodila jsem s ním ven i na veterinu. Pak se nadzehovala do domu sestra s dětmi a psem. Psi se nesnesou porafali a našemu nezbilo nic jiného než jít do klece. Ted už tam par let nebydlim. Sestry pes umřel a na našeho nemá nikdo čas. Prostě ho nakmi, uklidi po něm a konec.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 24.02.19 13:30
@Anonymní píše:
Asi se v tom moc pitvaš. U matky máme 10ti leteho psa. Dokud jsem tam bydlela chodila jsem s ním ven i na veterinu. Pak se nadzehovala do domu sestra s dětmi a psem. Psi se nesnesou porafali a našemu nezbilo nic jiného než jít do klece. Ted už tam par let nebydlim. Sestry pes umřel a na našeho nemá nikdo čas. Prostě ho nakmi, uklidi po něm a konec.

Když pominu ty hrubasy, co si tímhle příspěvkem chtěla říct? Že z cizího krev neteče? No a co, tak někde trpí pes, no a co, tak někde hladoví králíci?

7.straka
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 1 inzerát 24.02.19 13:31

A co ti brání chodit se o ně starat sama, když jsi taková chytrá a útlocitná? Podle mě se v tom moc šťouraš :nevim: je to jejich věc

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2467 příspěvků 24.02.19 13:34
@7.straka píše:
A co ti brání chodit se o ně starat sama, když jsi taková chytrá a útlocitná? Podle mě se v tom moc šťouraš :nevim: je to jejich věc

Další hvězda

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama