Jste pro/proti, aby bary zavíraly nejpozději v půlnoci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 09.10.18 16:51
Jste pro/proti, aby bary zavíraly nejpozději v půlnoci?

Přibývá měst kde platí vyhláška, kde hospody, bary a restaurace musí ve všední den zavřít nejpozději v půlnoci a o víkendu ve dvě ráno.
Např. https://praha.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

Je to kvůli pořádku, rušení nočního klidu.

Souhlasíte s takovým nařízením? Já osobně ne. Bojím se, že to za chvíli bude všude.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.10.18 16:53

Bydlím v centru města a je mi úplně jedno, že kousek od nás je nonstop, nikdo mě neruší.

Jsem proti, já totiž z hospody odcházím nejdřív ráno :oops:

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 09.10.18 16:53

Je mi to uplne sumak ;)

Micaella22
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 09.10.18 16:54

Jedinej kdo dela problem sou prasata turisticky v centru Phy, co tam delaj bordel ve dne v noci. Tem bych tam zakazal vstup po pulnoci

kačka39
Kecalka 320 příspěvků 09.10.18 16:55

Nesouhlasím, když bude někdo rušit noční klid, ať to vyřeší policie

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 09.10.18 16:57

Proti. I když bar zavře nejdýl ve dvě, tak lidi pravděpodobně budou chtít pařit dál. A kam se přesunou když bude všude zavřeno? No k sobě do bytu, což mi příjde z hlediska nočního klidu mnohem horší.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 09.10.18 17:00

PROTI. :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 09.10.18 17:00

Je mi to jedno, do baru nechodím abych tam musela vysedavat po půlnoci.

berusa.m
Závislačka 2751 příspěvků 09.10.18 17:00

Nesouhlasím. Do barů už dávno nechodím, ale jsem proti takovému omezování svobodného podnikání stejně jako jsem proti zákazu kouření v hospodách, i když jsem nekuřák.

Příspěvek upraven 09.10.18 v 17:00

neila
Extra třída :D 10757 příspěvků 09.10.18 17:00

mě celkově jakákoliv regulace leze krkem :pocitac: Tohle je obzvlášť vytuněný nesmysl… Když jim bary vadí, nemají jim dát povolení k provozu v místech, kde můžou rušit něčí klid. A ne pak fušovat do podnikání kdejakými regulacemi :cert:

debra.morgan
Závislačka 4145 příspěvků 09.10.18 17:08

proti proboha, to už není možný, co jeste chteji ti idioti omezit :poblion: ???!!!!

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10852 příspěvků 09.10.18 17:20

Ne, dalsi buzerace. To by jim šlo :zed:

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 09.10.18 17:25

Za mych mladych let :mrgreen: se party rozjizdely v jedenact.. za mych lehce starsich let jsme ve ctvrtek v noci mnohdy koncily u jukeboxu ve tri rano a pak supito v sedum do prace..byly to hezky casy se spoustou vzpominek :lol: no a hlavne sem proti omezovani podnikani, cili at si hospody zaviraji podle rozhodnuti majitele!

Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 09.10.18 17:27

Na internetu je o tom spoustu článků.
Další třeba:
 https://pardubice.rozhlas.cz/…adek-6940514

https://ct24.ceskatelevize.cz/…azeji-o-zisk

Přijde mi, že se to rozrůstá docela rychle.

flicek18
Kecalka 278 příspěvků 09.10.18 17:46

Je to blbost, u nás to asi půl roku taky bylo ale prý to už zrušili… je to blbost, tak jako někdo chodí do práce pondělí až pátek jiný chodí krátký dlouhý týden, takže takové lidi by to rusilo i o víkendu… navíc je jednoduché, koupit si chlast v obchodě a po té půlnoci pít v parku/na ulici/ na zahradě… naprosté nesmysl ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >