Jste s někým ze seznamky na internetu?

Anonymní
30.6.21 19:38

jste s někým ze seznamky na internetu?

Ženy, dá se vůbec někdo slušný najít??

Moje skore z těch, s kterými jsem se sešla víckrát:

pán, co utratil svoje peníze (prodal dům) za číčoviny typu nové auto (dnes je 15 let staré a bez hodnoty), drahý vysavač, drahé, ale nevkusné kabelky pro ex, 3 roky před důchodem, podprůměrný plat, pochopila jsem, že ho budu živit a zajistím bydlení (on bydlí v podnájmu)

pán, co má dluhy 3,5 milionu a nehodlá je nikdy splatit (naučím tě žít bez peněz mi řekl), jo a nespolehlivý, když chlastá, tak je arogantní (kdysi dávno vážený člověk ve velmi vysoké pozici)

pán, co je takový plachý, zpočátku zájem o vše, po měsících vjíždí do svých pohodlných staromládeneckých kolejí

a další experti:

pán s psychiatrickou diagnozou a koktající, o dceři se vyjadřoval jako o čurce

pán, co trénoval golf (od pohledu nesympatický) - jo ten si mě nevybral mě..

a tak dále

je tam i někdo normální???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9104
30.6.21 19:40

Určitě jo. Jen je to rybníček plnej hodně velkým bordelem. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 19:43
@Cenarius píše:
Určitě jo. Jen je to rybníček plnej hodně velkým bordelem. :D

Já teda často nevím, jestli mi odpovídá chlap nebo ženská.

Ale je na seznamce i sbírka takhle šílených žen?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 19:44

Jo, jednoho jsem si vzala :)

• Citovat
  • Nahlásit
30.6.21 19:49

Jo s jednim ziju a cekam dite, ale bylo to hodne dlouhy brodeni ve sra*ckach nez jsem capla tenhle super kousek. Brala jsem to s nadhledem-az ti bude nejhur mrkni na ty exoty tam a hned ti bude hej :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 19:53

Hele já jsem taky už deset let s manželem díky seznamce. Ale všichni ostatní co jsem tam poznala byli mega exoti… hodně jak píšeš, chlapy absolutně finančně negramotní, spoustě z nich jde jen o to si psát prasárny, případně po prvním sexu se přestanou ozývat. A pak je tam spousta těch co tam jsou pořád a pořád i několik let…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 19:53

Ano s jedním jsem už 13 let :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 19:58

Seznamili jsme se na amaterech. Eroseznamka. Dnes je to muj manzel. Doktor filozofie. Nejspolehlivejsi a nejlepsi clovek, co znam.

• Citovat
  • Nahlásit
13388
30.6.21 20:00

Ne. Nikdo normální tam není. Muži buď nemají rádi děti nebo kočky. Nemají kde bydlet a hledají ženu s bytem. Mají i dluhy. Chlap po věku 40 let bydlí s rodiči.

A kamarád říkal, že po něm zase chtěly peníze samoživitelky. Nebo aby živil jejich děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
30.6.21 20:05

Ano s jedním žiji, znám další dva páry přes seznamku, mají spolu děti. :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 20:06

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Já se se s přítelem seznámila přes online hru :lol: budeme spolu 4 rokem a jsme spřízněné duše

• Citovat
  • Nahlásit
1385
30.6.21 20:09
@Anonymní píše: …
Ale je na seznamce i sbírka takhle šílených žen?

Ještě šílenější :D :* :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2720
30.6.21 20:10

Před 13 lety jsem jednomu muži napsala, abych mu pochválila motorku, kterou měl na profilové fotce. O 14 dní později za mnou poprvé přijel a já hned další den jela k němu na víkend… máme 3 děti a už jsme skoro 8 let manželé :dance:

Vzpomínám si, že mi tam napsal jeden kluk, že jsem hezká, ale potřebovala bych trochu shodit na břiše a stehnech :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
30.6.21 20:14
@topazio píše:
Ne. Nikdo normální tam není. Muži buď nemají rádi děti nebo kočky. Nemají kde bydlet a hledají ženu s bytem. Mají i dluhy. Chlap po věku 40 let bydlí s rodiči.A kamarád říkal, že po něm zase chtěly peníze samoživitelky. Nebo aby živil jejich děti.

Tak to už jen zbývá to dát dohromady s tím kamarádem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13388
30.6.21 20:15
@Parninas píše:
Tak to už jen zbývá to dát dohromady s tím kamarádem. :mrgreen:

Ten má rád velmi štíhlé ženy. Líbí se mu typ modelek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat