Jste se sebou po fyzické stránce spokojene?

Anonymní
12.5.21 11:30

Jste se sebou po fyzické stránce spokojene?

Ahoj. Otázka je v nadpisu. Za me: 38 let, 168 cm, 60 kg. Ne, nejsem. Sice nemám přímo nadváhu, ale mám povisle břicho, nepevne tělo a na pravidelné cvičení jsem moc líná. Aspon se teď chci nakou dobu omezit v sacharidech, aby zmizely špičky. Co vy? Jak jste se sebou spokojene? Když se porozhlednu kolem sebe, jsem takový průměr. Prosím anonym (osobní udaje).

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.5.21 11:39

31tt, 13kg nahoře, chce se mi brečet. Nejim sladké, hodně zeleniny, přílohy akorát a roste to pořád :mrgreen:
Pred těhotenstvím jsem spokojená byla.
157cm, 55kg, 32let, vysportovana, ale fakt jsem to neměla zadarmo, pohyb alespon 6×tydne na minimálně hodinu - běh nebo tabata, striktní lc, if 20/4.

• Citovat
  • Nahlásit
4123
12.5.21 11:40

Budes asi muset zacit cvicit. Ja 170 cm, 65 kilo. Cvicim jsem se sebou spokojena, jsem zpevnena, mam svaly. Je to rozdil cvici a necvicit. Jsem taky lenoch, ale kdyz vidim vysledky dokopu se k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 11:44

Nejsem spokojena, 170 a 60 kg, 35 let, dve deti, nejsem tlusta ale takova rozkydla. Z rousek a respiratoru se mi navic strasne zhorsila plet, takze jsem jak pubertak :?…omezila jsem sladke, ale vaha stejne dolu nejde. Na cviceni nemam bud cas nebo naladu.

• Citovat
  • Nahlásit
64243
12.5.21 11:45

Půl roku po porodu mám 66 kg na 175 cm.. Mívala jsem před těhotenstvím 78 kg.. Spokojená nejsem, nemám prostě fyzičku.. Fakt mě kolikrát zmaha i sebemenší zátěž.. Možná nedostatek spánku.. Ale dřív jsem měla víc síly.. Na cvičení není čas.. Jo a je mi taky 38..jrst3 chvilku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 11:47

Mam daleko vic nez ty, vysku stejnou. Jsem spokojena, citim se fajn, jsem ve forme. Takze to neresim. Ale treba kdybych nekoho hledala nebo mi bylo fyzicky zle, tak zhubnout muzu kdykoliv, ze jo.
Mozna to taky souvisi s tim, ze mam na starosti jine veci a tak nejak nezbyva cas resit kdejakou blbost.

• Citovat
  • Nahlásit
14944
12.5.21 11:48

Já mám 169 cm a 61 kg (schválně jsem po několika měsících vlezla na váhu :-) ) Ve svých 42 letech a po dvou dětech se mám ráda i s povoleným břichem a celulitidou na stehnech. Ano, až otevřou fitka, zase budu chodit k soukromé trenérce a tělo se zpevní. V jídle se omezovat nehodlám, to jsem s výjimkou těhotenství nedělala nikdy a i tehdy jen kvůli těhotenské cukrovce. Ale nuceně vynechávám sladké a tučné, dohnala mě genetika a zvýšený cholesterol 8) Takže já jsem spokojená a když se mi bude chtít, tak zde prostor na vylepšení ještě je. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12622
12.5.21 11:48

Po čtvrtém těhotenství cvičím, nezeru a váha se zasekla a nejde dolu. Je to příšerný.
Mam asi duastazu a musím to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 11:49

Posledni leta 165/ 70+, budto neco visi nebo prebývá, vysoke podpatky uz nenosim, moc se neodhaluju, neni co :roll: ale…interakce se svetem.muzu mnohem lepsi nez kdy driv, kdy jsem vypadala jako Sněhurka :nevim:

Asi neco jinak v hlave… :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 11:49

Mám 163cm a 55kg a spokojená nejsem. Po porodu mi zůstalo břicho, spíš divná volná kůže. Před dětmi jsem měla o 7 kg více, ale postavu pevnější.

• Citovat
  • Nahlásit
5531
12.5.21 11:50

160 cm, 48 kg, 42 let. Jsem spokojená a hodně pro to dělám. Manžel by mě zpustnout nenechal :lol: Dvě děti. Nicméně mohla bych být pevnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11552
12.5.21 11:50

Ve svych 41 letech jsem se sebou naprosto spokojena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2943
12.5.21 12:00

30 let, 165cm 60kg, spokojena jsem naprosto, postavove jsem nadprumer, ale zadarmo to nemam. Stravuju se zdrave a nekolikrat do tydne cvicim a beham. Nekomu se muze zdat moje vaha vysoka, ale mam dle Inbody jen minimum tuku a vyrysovane svaly. K dokonale spokojenosti mi chybi o cislo vetsi prsa, ale nez porodim a odkojim, tak se s tema dvojkama smirim a pak si je necham udelat nove :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8615
12.5.21 12:03

35 let, 164cm, 57kg. Po třech dětech jsem velmi spokojená. Sice bych byla spokojenější, kdybych měla o 5 kilo míň, tak jak jsem to měla ještě po druhém dítěti, ale tvarově mám postavu pěknou, nic povisĺého, žádné faldy a strie, takže si nestěžuju. Donedávna jsem ještě měla kvůli diastáze trochu vypouklé břicho, což mě teda dost štvalo, protože na své břicho jsem byla vždy pyšná. Pod vlivem internetové informační masáže, že na diastázu se nemají cvičit klasické cviky na břicho jsem jela speciální cviky na diastázu s naprosto nulovým efektem. Před měsícem jsem se na to vykašlala, kamarádky mě spolu s nimi uvrtaly do nějaké fit cvičicí výzvy mezi přáteli, začala jsem jet denně na tvrdo plank, sedleh a další a břicho je už téměř dokonalé. Takže doufám, že ještě tak měsíc a zase budu dělat parádu i v plavkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63190
12.5.21 12:07

Nejsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu