jste si jista ze partner je ten pravy?

Anonymni
26.6.08 15:15

jste si jista ze partner je ten pravy?

ahoj holky,
chtela bych se zeptat, jestli jste si po celou dobu vztahu byly jiste, ze partner je ten pravy a jediny na cely zivot? jsem s pritelem 3 roky, mame pekny vztah, ale nekdy mam pocit, ze uz vyšumela ta zamilovanost a ze nekdy premyslim jaky by to bylo s nekym jinym…pritom vim, ze lepsiho chlapa bych nenasla:(
snazime se ted o miminko, ktere oba chceme, ale nekdy me prepadnou takovy myslenky, ze si nejsem jista, jestli s partnerem vydrzim cely zivot:(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5449
26.6.08 15:28

Já za sebe si myslím, že asi existuje ten pan pravý, ovšem nikoliv pan ideální!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
26.6.08 15:34

Souhlasím s Pavličkou. :-) Vím, že můj muž je ten pravý, ale taky vím, že rozhodně není ideální (ostatně - kdo je? ;-)).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
26.6.08 15:37

Taky se přidávám. Ano, můj muž je ten pravý pro mě (někdo jinej by mi už utrhnul hlavu nebo při nejlepším by se mnou vydržel pár měsíců :lol: :lol: ), ale k dokonalosti má hodně daleko 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5255
26.6.08 15:57

Ahoj,tak myslím,že s každým to je stejné,mám namysli tu zamilovanost,přece už ti u někoho s kým si pár let nebude bušit srdíčko pokaždé když ho uvidíš,je už to o něčem jiném,o vzájemné důvěře,pomoci,kamarádství,neřeš to.Když ho miluješ není co řešit :wink: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
26.6.08 16:35

Jo, jo, jsme s přítelem už 10let a taky mě párkrát přepadly myšlenky „coby kdyby“. Ale jak píšou holky: vím, že bych si pro sebe ( a pro malou) nikoho lepšího přát snad ani nemohla.

A jestli si nejsi jistá, jestli s partnerem vydržíš celý život - tak tu jistotu nemá snad nikdo. Navíc nikdo neřiká, že kdyby vám to jednou přestalo fungovat,tak že musíte zůstat ve zkrachovalém vztahu do smrti. 8) ( to samo nepřeju tobě ani nikomu jinému, ale statistiky jsou neúprosné: téměř každé druhé manželství se rozvádí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
26.6.08 16:54

Muj muž je taky pravý,ale zdaleka ne ideální,jak on mě dokáže někdy rozčílit,to by ale nedovedl žádnej :lol: a miluju ho i s chybama jako on mě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2558
26.6.08 18:36

Ahojky holky.

Ve všem bych tak souhlasila s holkama. Já jsem se v 17 letech zamilovala do prvního chlapa, prožili jsme spolu vojnu, prac. cestu na 6 měsíců do Číny, neschody s tchýní (což trvá už 10 let), a dnes? Prošli jsme si s manželem hodně situací, ale vždy jsme se nějak dokázali ztmelit a držet při sobě a to si myslím že je hlavní a tam člověk pozná, pro koho má cenu žít. Mimochodem jsem mu taky řekla den před svatbou, že možná mu nebudu moct dát děti a přece jsme si řekli ano. No a máme toho našeho prcka - vzládli jsme to. Toho prvního chlapa jsem si taky vzala, máme skoro 3 letého syna, snažíme se o druhé a to víte že bych někdy měmila, (nevím co to je porovnávat přítele), ale jednu věc vím, v klidu si můžu říct, že ho miluju a milovat pořád budu. Možná jsme se naučili oba dva toleranci a pochopení z obou stran a vždy mít mezi sebou jasno, ať je to špatné nebo dobré. Začínáme 11 rok a zatím to klape jako za svobodna. Mám takový názor - že užívat si života s tím koho miluješ je v dnešním světě to hlavní.

Přeju krááááásný den.http://bestpage.cz/gif/G190098.gif

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
26.6.08 18:41

odpověď: nevím, je-li to ten pravý, ale doufám, že ano :lol: Jistotu snad nemá nikdo, nebo ano?

Teoreticky jsem po zkušenostech došla k názoru, že na světě je velký balík mužů, se kterými lze prožít něco fajn, menší balík mužů, se kterými lze prožít kousek života, a malý balík těch, se kterými lze prožít spokojený celý život. Důležité je, vybrat si na světě jednoho z toho malého balíku 8)
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
26.6.08 19:57

Nevím, jestli to, co máme je na celý život, nevím, jestli spolu prožijeme důchod…

Ale vím, že je ten pravý. A s tím žiju, užívám si každý den, často myslíme na stejnou věc, prostě řekne něco, o čem přemýšlím… Nebo já jemu. Líbí se nám stejné věci a knížky a hudba a oba jsme mírně ulítlí… Oba máme chyby a máme jich moc a zvládáme si své chyby ne snad milovat, ale se smíchem je přijímat…

Nejsme ideální. Ale jsme svoji. A věděli jsme to hned… I když jsme se brali až po víc než roce, termín svatby jsme si domluvili po pár týdnech vztahu… Zatím jsme toho nelitovali.

Měli jsme kliku.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
26.6.08 20:03

Pavlička to naprosto vystihla, po dvanácti letech vztahu vím, že je ten pravý, ale zdaleka ne ideální, stejně jako já, zamilovanost vyprchá vždycky, pak je to asi na rovině - nejlepší přátele + milenci + rodiče, myslím, že když tohle funguje, pak je to OK :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
26.6.08 21:47

Taky souhlasím :wink:
Je pro mě ten pravý, ale není ideální, jako nikdo nejsme. Zpočátku zamilovanost, teď (kopíruju od Oguly-promiň) nejlepší přátele + milenci + rodiče :D
Ale jestli spolu manželé/partneři prožijí celý život, to nevíme nikdo :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
26.6.08 22:42

Já můžu napsat tolik - s býv přítelem jsem byla 5 let, pominuli poslední rok … předtím jsem ho myslím milovala nebo aspoň měla hodně ráda a chtěla jsem mimčo, jenže jsem tak nějak cítila že on není ten kterého bych chtěla jako otce svého dítěte … váhala jsem a dobře udělala protože vztah skončil. Přišel nový, a byl úplně jiný od počátku … všechno šlo tak nějak hopem a mě to vůbec nevadilo, byť bych dřív takovou rychlost ve vztahu „odsoudila“. Po roce a kousek jsme zapracovali na miminku a teď jsme 3. I když je to chlap lenoch, kolikrát bych ho kopla, miluju ho tak jak miluju, a i když vím že vše se může jednou obrátit, i když nevím co nás potká, teď v tuhle chvíli vím že bych neměnila, že bych s ním chtěla zestárnout, vychovat děti, pak vnoučata … a co bude za x let neřeším.

mmch .. ta prvotní zamilovanost vyprchá pokaždé … vztah pak dostane zas jiný ráz … a není to jen ta slepá zamilovanost, ale i důvěra, partnerství, kamarádství … je toho mnohem víc než jen to chvění při pohledu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
1503
26.6.08 22:46

možná trošku pesimisticky..
manžela jsem milovala, hrozně moc, brýle holt fungovaly..a myslela jsem si, že je to ten pravý.
Nebyl, zasvědcené vědí své..po pěti letech - na den jsem se s ulevou odstěhovala..nyní po šesti letech dochází k rozvodu..zkušenosti, sice spíše negativní, ale nelituju - poučena, vyučena..
Nyní mám „kolegu“ a ač náš vztah byl a je zvláštní, láska, víra, zamilování i problémy..cítím, že on by mohl být „pravý“..naprostý opak mého stále ještě muže. Konečně poznávám, co to je moci se opřít, spolehnout, sledovat moje dítě, jak je štastné s „cizím“ chlapem..
Kdybych měla psát vše, bylo by to na román..možná ne s růžovým koncem..
Ale opravdu mám pocit (tuky tuky tuk), že on JE ten pravý. Zamilování proběhlo i přes obrovské trable a trápení nejen mé..není zcela vyjasněno, ale svým způsobem jsem ráda, že na spoustu věcí koukáme jinak a on tu je a já taky..jeho zvířátko a moje zvířátko..
a jen moje rada..moje zkušenost..láska, zamilování je nádhera, člověk lítá, člověk je štastný, člověk spoustu věcí přehlíží a vše je tak krásně jednoduché..
Ale nyní si vážím i těch „problémů“, protože se na vše dokážu podívat z jiné stránky. Vidím „nedostatky“, vidím „zlozvyky“…ale vím, že to jsou malichernosti. Na druhou stranu vidím i to, co bych u mého snad brzy skoro ex nenašla…a za tím jdu.
Sleduju, porovnávám (holt roky které mám za sebou nevymažu), ale už stavím vztah nejen na tom nádherném zamilování…pevnost svazku mi přijde naprosto jinde. Láska, víra, důvěra..rozhodně ano..ale brýle jsem pro jistotu odhodila téměř z počátku..

Možná za čas budu psát jinak, ale nyní jsem vděčná, že „kolega“ tu je a že mi i Kátě je tím, čím je..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
27.6.08 17:26
Pavlička píše:
Já za sebe si myslím, že asi existuje ten pan pravý, ovšem nikoliv pan ideální!!!!

Souhlas:)

Dále - stav zamilovanosti taky vyprchal (a vrací se v nepravidelných intervalech na různě dlouhou dobu:D )

Jsme spolu 10 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama