Reklama

Jste smířené se svojí váhou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 08:39
Jste smířené se svojí váhou?

Jak to máte se sebou vy co máte nadváhu? Bojujete s tím a nebo se některá z vás smířila s tím, že už prostě nezhubnete a zůstane taková. Jde o to, že já važím 92 kilo a už se přes tři roky od narození posledního Dítěte snažím zhubnout. Vždycky se do toho obuji, jenže nemám pevnou vůli vydržet, je to pořád dokola. Tak si řeknu že prostě budu taková, jenže mám dny kdy mě ty špeky štvou. Prosím anonym, nejsem na to hrdá.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 16.01.17 08:43

Mě kila navíc taky štvou, takže se neustále snažím dostat je dolů, teď se to konečně začalo trochu dařit. Ještě jsem neztratila naději.

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 16.01.17 08:43

Smířená nejsem, ale vůli nemám, bohužel

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 08:43

S 92 kg bych se urcite nesmirila.

verrys
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 16.01.17 08:46

Smířená jsem jen pro teď, protože jsem těhotná, ale po porodu se sebou budu muset začít něco dělat, protože je to fakt ostuda… :roll:

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 16.01.17 08:47

Asi se na to úplně neptáš, ale váha mi nevadí tak, jak to, jak vypadám. Kdybych začala hodně posilovat, tak mi možná váha zůstane, ale postava bude jiná.
Ale to se asi netýká 92 kg.

Příspěvek upraven 16.01.17 v 08:47

PinkGirl666
Závislačka 4727 příspěvků 16.01.17 08:47

Bojujem co to dá. Z původních 98 mám 75 a chcem mat 65.Teraz sa to zastavilo už asi tři měsíce som nezhubla nic, ale bojujem dalej :pankac:

svycarka
Echt Kelišová 7513 příspěvků 16.01.17 08:48

Tak ono dokud ti to nesepne v hlave, tak nezhubnes :nevim: to mezi tim jsou jen vykriky do tmy. byt tebou upravim stravu, pokud nerada cvicis, tak alespon svizne prochazky. Ono i vynechani hory bileho peciva ti do zacatku da az 5kg za Mesic, nejist po 5 ma taky neco do sebe. A ne, ja bych se s nadvahou treba jen 5 kil nesmirila ;) Pokud mas strach z pocitu hladu doporucim ti dietu dle dr.Haye(vygugli)­.jist temer vse :palec:

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 16.01.17 08:48
@PinkGirl666 píše:
Bojujem co to dá. Z původních 98 mám 75 a chcem mat 65.Teraz sa to zastavilo už asi tři měsíce som nezhubla nic, ale bojujem dalej :pankac:
:potlesk: :palec:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 16.01.17 08:51

Ono je to asi tak: Dokud to nebudes chtit, a tim myslim opravdu chtit, ne jen si rikat, ach jo, mohla bych nejaky to kilo shodit, tak se nestane nic. Svym zpusobem ti to vyhovuje, proto taky nazev diskuze jestli jsme smirene :)

JIVaJaH
Kecalka 395 příspěvků 16.01.17 08:51

Existují daleko horší věci, než je váha!! Myslím si, že když člověk chodí denně na procházky, občas si zacvičí, v létě plave, v zimě třeba běžkuje…ví, že není pecivál, nepřecpává se, dodržuje pitný režim a stejně má vyšší váhu, než by chtěl, musí si asi říct, že má podvýšku, jak to říká Mánička od Hurvínka. Totiž smířit se s tím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 08:55

@svycarka S pohybem si myslím není až takový problém, každý den vytírám panelák, bez výtahu, u toho se zapotím opravdu dost. Nevím jak získat pevnou vůli, hrozně ujíždím na sladkém, peču doma dětem a pak neodolám, já už jsem vážně asi beznadějný případ. A hlavně se jídlem uklidňuji.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 16.01.17 08:58

Abys dokázala zhubnout, tak musíš chtít. Musíš být na sebe zdravě naštvaná a ne smířená. Je to vlastně úplně jednoduché.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.17 08:59

Když při hubnutí váha stagnuje, chce to nový impuls pro metabolismus. Zařadit něco nového do jídelníčku, změnit množství nebo dobu jídla…Někoho znova nakopnou třeba posunuté snídaně. Já bych potřebovala shodit tak 3 posváteční kila. byla jsem nemocná a jedla co bylo, takže páté přes deváté a hned to na sobě cítím. A taky jsem pěkně zakrněla. :roll:

elen-ka
Extra třída :D 11893 příspěvků 9 inzerátů 16.01.17 08:59
@Aries6 píše:
Asi se na to úplně neptáš, ale váha mi nevadí tak, jak to, jak vypadám. Kdybych začala hodně posilovat, tak mi možná váha zůstane, ale postava bude jiná.
Ale to se asi netýká 92 kg.

Souhlasím, i když se taky snažím zhubnout. Ale nejvíce mi na mé postavě vadí to, že je taková rozkydlá. Snažím se zapojit do denního programu posilování.

Příspěvek upraven 16.01.17 v 09:00

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama