Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
ja ty dva (havlicek a ta pani jez nevim jmeno
) vidim nekdy jako uplne spasitele! ![]()
Ahoj holky,
včera na Prima Love dávali díl, kdy tam hubla maminka po porodu, nevíte náhodou některá, kde by se to dalo shlídnout znova?
Moc děkuju ![]()
A vzpomeneš si aspoň na jméno té účastnice? Na iprima.cz maj v archivu i „návraty“, tak třeba to tam je.
je to šestý díl, druhí série - Šárka, ale na netu, kde bych si to mohla pustit jsem to právě nenašla
Aha, koukám, že ty návraty jsou jenom reportáže, co se stalo s hubnoucíma.
Banny.J píše:
je to šestý díl, druhí série - Šárka, ale na netu, kde bych si to mohla pustit jsem to právě nenašla
holky nevite kde bych mohla jeste shlednout 16 dil? nikde uz ho nemuzu najit diky.
magdicka píše:
to byl dojak vcera co???co sunka zkousely jste nektera??
ahoj, šunku jsem zkoušela, dala jsem míň soli, příště asi trochu přidám… a možná i trochu víc dochutím (dělala jsem jen s tím medem)
Ahoj,
já tu šunku taky zkoušela,ale mě teda nechutnala,ta chuť byla „divná“ ![]()
Ale dělám ji dál,třeba k bramborové kaši,nebo tak se to hodí spíš jako maso,ukrojím větší kolečko a to je fajn ![]()
magdicka píše:
a do ceho jsi ji nacpala?
Ahoj, mám šunkovar. Dřív jsme u nás doma šunku dělali a byla moc dobrá. Je fakt, že tahle by byla asi lepší k té kaši… nebo to víc ochutit.
nevite kdy to zas zacneeee?
teda doufam ze bude pokracovani.. ![]()
maci dik za info
Holky vcera mel jit novy dil Jste to co jite
nevite proc to neni na prima stream a bude to tam ??? ![]()
Vim,ze minuly rok tam bylo video uz po skonceni vysilani v televizi ![]()