Reklama

Jste v tomto počasí taky tak unavené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janoma
Kecalka 444 příspěvků 02.08.18 18:15
Jste v tomto počasí taky tak unavené?

Řekněte mi, že v tom nejsem sama. Jste unavené z toho horka? V práci bez klimatizace nedychatelno. Doma 32 stupňů. Pořád někde poposedam, nebo ležím :roll: (děti nejsou doma)
Byt uklízím s přestávkami, o vaření nemluvím. :think:.
Vyvinout nějakou aktivitu, mě stojí šílené úsilí.
Mám nízký tlak a v tomhle počasí jsem stále jak ve snu. Už mě nebaví ani koupaliště či bazén.
Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Nattx
Stálice 64 příspěvků 02.08.18 18:19

Jsem na tom úplně stejně. Nemůžu ani číst, ani se koukat na televizi, i z toho jsem vyčerpaná. Ať už to skončí

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 02.08.18 18:22

Úplně stejně, dělám jen to nejnutnější, doma většinu času binec, vařit bych nevařila nemít doma dítě, stejně není ani na nic chuť v takovém teple si dám max salát nebo zmrzlinu. Dělat něco navíc, jít na procházku nebo dokonce sportovat je pro mě nemyslitelné. K vodě daleko, představa že se mačkám v přeplněném autobuse k rybníku, tak je mi úplně zle… Jsem ráda že si dojdu do krámu, s malým na zmrzku a jinak se plácame úplně líní doma, kde je aspoň trochu k žití.

Luca82
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 02.08.18 18:23

A to nemas doma deti. Ja mam 2 skolkove - momentalne maji prazdniny, co chteji porad nejakou zabavu.
V praci 33 stupnu. Prilezu domu a hned decka a porad neco chteji.
Navic dcerka porad chovat, v noci lezet na me, u me....... jsem z toho uplne hotova.

janoma
Kecalka 444 příspěvků 02.08.18 18:23

To jsem rada :lol: ,že nejsem sama
Mě se už nechce ani nakupovat.

Jindriska88
Kecalka 211 příspěvků 02.08.18 18:24

Jo, zrovna se valím půl dne v posteli bez žádné činnosti. Aspoň se nepotim :lol:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33619 příspěvků 02.08.18 18:25

@janoma já z toho vyvázla dobře nechala jsem si spravit leaserem vyrustky na zadku takže jenom ležím a nemusím nic chlap to chudák vzal všechno za mě :mrgreen:

janoma
Kecalka 444 příspěvků 02.08.18 18:25

@Luca82 však jo. Já jsem utahaná a to je doma ani nemám. :roll:

janoma
Kecalka 444 příspěvků 02.08.18 18:26

@Denisa76 taky dobrý :D

Uživatel je onlineladucha
Generální žvanilka 21505 příspěvků 02.08.18 18:26

Já se taky jen tak povaluju, v noci pořádně nespím, usnula jsem až okolo půl 5 8o Ale spát přes den mi kvůli horku nejde.
Zítra jedu na výlet, ale zašijeme se na bowling a do hospody 8)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9642 příspěvků 02.08.18 18:27

Mne je docela fajn :mrgreen: akorát teda nevarim - žijeme z kupovaneho - a piju víc kafe, protože v noci nemůžu spát. Ale mam tu dva male kluky, štěně a manžela pryč, tak na nějakou únavu není čas. Jen tech propocenych věcí. Všude kupy prádla :lol:

maaarkeeet
Kecalka 248 příspěvků 02.08.18 18:29

I ja jsem na tom stejne. Spat se neda v 29 stupnich, v praci sice klima, ale taky des. Ted jsem 2 hodiny uklizela a budu z toho hotova do soboty. V sobotu ma dorazit navsteva, budu pekne splavena.
Dnes jsem zahajila 28tt, koupat se radeji moc nechodim a kdyz, tak aby v miste bylo aspon zazemi (WC a sprcha) a tyhle mista jsou totalne prervana :roll:

Kriss Tina
Závislačka 4722 příspěvků 02.08.18 18:30

@Tichošlápek zrovna prádlo je to jediné co mi doma netrapi, hodím klidně dvě pračky denně (a to jinak peru tak 2× týdně) a rozvěsim to po bytě, aspoň mi to trochu zvlhčuje vzduch :mrgreen:

debra.morgan
Závislačka 3266 příspěvků 02.08.18 18:30

se přiznám, že na mě to teplo nepůsobí, pokud teda zrovna nejedu MHD :-D

levandule23
Kecalka 481 příspěvků 02.08.18 18:31

Jsem na tom podobně. Dneska odpoledne jsem místo plánovaného vaření, uklízení a třídění oblečení spala a koukala do mobilu. Ani číst knížku nebo háčkovat, což je jindy moje oblíbená činnost, se mi nechce. Akorát mám kvůli tomu pocit, že mi dny utíkají mezi prsty a já se jen flakam :(

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama