Jumbo pack Pampers vs. normální balení - je to tak všude??

2857
5.2.07 17:57

Jumbo pack Pampers vs. normální balení - je to tak všude??

Ahoj

včera jsme byli nakoupit v Globusu. A jelikož jsme měli víc času než obvykle, zastavili jsme se u plínek a nestačili jsme se divit…
Jumbo pack Pampersek stojí 486 Kč +- autobus - je tam 88 plínek - vychází 5,50/ ks
Normální pack Pampersek téže velikosti stojí 275 - je tam 64 ks - takže vychází 4,30/ks

Ty ceny nejsou korunově úplně přesně, ale každopádně pokud koupíte Jumbo pack, zaplatíte za každou plínku o 1,20 víc........aspoň v globusu..

Věděly jste to, nebo jen my jsme mimo obraz a už dva roky kupujeme dražší Jumbáče?????

Zkoumali jsme to pro velikost 5 a 3 který momentálně kupuje a v obou případech vyšlo normální balení levněji......

U ceny mají takto nastavené už delší dobu a nešlo o nějakou krátkodobou slevu.....

Je to tak všude - myslím i v jiných obchodech???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5798
5.2.07 19:37

Maka nejsem si úplně jistá, ale myslim, že v Jumbo packu je 98 ks… A to normální balení - 64 ks - za 275 +/- je podle mě akční cena. Myslím, že jinak stojí kolem 360 (+/-).

Ale co jsem vypozorovala, tak pokud jedno z toho neni v akci, tak ty ceny jsou opravdu skoro stejné. Globus nemá na cenovkách uváděnou cenu za 1 ks?? Měl by… já se podle toho docela orientuju… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
5.2.07 19:41

pAvli, nenene
u Jumbo je c2 80ks
a pak to jde dolu.........

A kdyz je na Jumbo pak akce tak vetsinou je to 399, obc. balik v akci je i za 269

Ja kupuji normalni baleni 5 a tech je 54KS naposled jsem koupila za 489KC dva baliky v akci v DM

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5798
5.2.07 19:42

Tak beru zpět ty množství… Já se zatím v nákupech dopracovala jen k velikosti 2 :lol: :lol: Tam je to balené jinak… Ale nic to nemění na tom, že to fakt vychází stejně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5798
5.2.07 19:45

Kačko téměř na minutu stejně :lol: :lol: :lol:
No já musela doma kouknout na to balení pod skříň :lol: Už to nějak nemam kam dávat 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
5.2.07 20:55

Protože akčním cenám nevěřím, chodím pokaždé jak blbec s kalkulačkou (mobilem) a počítám cenu za kus.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
5.2.07 22:33

275Kc u normalnich Pampersek je akcni cena. Ted jsem na to koukala v letaku. My kupujeme podle ceny za kus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.07 23:09

Ahoj,
my nakupujeme pouze v akcích a třeba i 4 jumba,
dobrá akce je 799 za 2 jumba pro všechny velikosti, ale my vždycky čekáme na cenu 699 za 2 jumba , tj. 350 Kč za 1 jumbo balík.

U obyčejného balení jsou akční ceny dobré jen 269 Kč, a to se nám vyplatí jenom u některých velikostí, taky ne vždycky.

Já nosím v peněžence lístek s přepočtem, abych nemusela vždycky na telefonu přepočítávat. Kupujeme velikosti 3 a 4, případně někdy 4+, takže si to z hlavy všechno nepamatuju. A v obchodech je vždy u ceny uvedena i cena za 1 ks.

Míša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama