Reklama

K čemu tu vlastně jsem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:13
K čemu tu vlastně jsem?

Přepadla mě depka.Jsem už nějaký ten pátek sama a připadám si na nic. Nemám žádné koníčky a život mě nebaví. Jen práce a televize. Kamarádů mám pár. Všichni jezdí jako parta někam pryč a nemají ani moc volného času, za to já ho mám mraky. Děsím se toho, až se budu chtít seznámit a chlap se mě zeptá jaké mám koníčky a řekne si, jak jsem nezajimavá. Motám se v začarovaném kruhu a nevím, jak z něho ven.Aby toho nebylo málo, jsem hodně stydlivá. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

GirlsNick
Kecalka 249 příspěvků 01.08.18 21:16

Děláš si legraci? Svobodná ženská bez závazků a ty čučíš doma na televizi?
Sakra, to já bych hned věděla co s časem :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:18
@GirlsNick píše:
Děláš si legraci? Svobodná ženská bez závazků a ty čučíš doma na televizi?
Sakra, to já bych hned věděla co s časem :palec:

Já vím,právě o tom mluvím.Nevím,co dělat.Sama se zabavit?Nemám moc kamarádů.

GirlsNick
Kecalka 249 příspěvků 01.08.18 21:20

Hned bych vyrazila někam k vodě, na zahrádku na pívo, cvičit, prostě hlavně něco :dance:
Nebuď taková cmunda a začni trochu žít :) to mají chlapi rádi živelnost :o)

Ani jednu známou nebo kamarádku nemáš co bys mohla vytáhnout na pivo? :zed:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 01.08.18 21:22

Začni se něčemu na plno věnovat,času máš dost. Sportuj,určitě se najde něco co máš ráda. Zajdi si do fitka,na brusle ,jen tak zaběhat. Je co bych za to dala,mít času na všechen sport co mám ráda. Mám tři děti a dá se to,ale už je to složitější. Kamarádky mám dobrý dvě a taky se zas tak často nevidíme,ale stačí mi to. Já raději sólo,ať už s dětma nebo bez nich. Nechápu tyhle unuděný lidi. 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:24
@Anonymní píše:
Přepadla mě depka.Jsem už nějaký ten pátek sama a připadám si na nic. Nemám žádné koníčky a život mě nebaví. Jen práce a televize. Kamarádů mám pár. Všichni jezdí jako parta někam pryč a nemají ani moc volného času, za to já ho mám mraky. Děsím se toho, až se budu chtít seznámit a chlap se mě zeptá jaké mám koníčky a řekne si, jak jsem nezajimavá. Motám se v začarovaném kruhu a nevím, jak z něho ven.Aby toho nebylo málo, jsem hodně stydlivá. :,(

Ahoj, jsem na tom dost podobně, taky nemám žádné koníčky. Akorát u mě je to jen práce a noťas. Kamarády nemám vůbec žádné. Vztah jsem nikdy neměla, taky jsem hodně stydlivá.

Malaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 01.08.18 21:25

tebe fakt nic nebaví? není nic, v čem by ses chtěla zlepšit?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:26
@jestericka34 píše:
Začni se něčemu na plno věnovat,času máš dost. Sportuj,určitě se najde něco co máš ráda. Zajdi si do fitka,na brusle ,jen tak zaběhat. Je co bych za to dala,mít času na všechen sport co mám ráda. Mám tři děti a dá se to,ale už je to složitější. Kamarádky mám dobrý dvě a taky se zas tak často nevidíme,ale stačí mi to. Já raději sólo,ať už s dětma nebo bez nich. Nechápu tyhle unuděný lidi. 8o

Já taky nechápu unuděný lidi,opravdu mě to trápí.Po rozchodu jsem se hrozně uzavřela do sebe a připadám si tady navíc.Já se třeba zajdu projít nebo tak,ale připadá mi,že musím být nezajímavá a nudná.Což teda v tuhle chvíli vlastně jsem.Je to začarovaný kruh.Jdu se projít,přemýš­lím,připadám si na nic,tak zalezu domu a radši čumim na telku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:28
@Malaga píše:
tebe fakt nic nebaví? není nic, v čem by ses chtěla zlepšit?

Baví,ale nevím jak to říct,přijde mi,že to je málo.Někdo se zeptá,co ráda dělám a já mu řeknu,že ráda plavu,čtu a koukam na filmy.Není to málo?Na kole nejezdim,brusle taky ne atd atd

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 21:30

jej volno bych brala taky, ale né vážně co se chodit koupat? na výlety? odkud jsi ?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.08.18 21:32
@ka2ka píše:
jej volno bych brala taky, ale né vážně co se chodit koupat? na výlety? odkud jsi ?

Ale s kým víš?Jako občas s kamarádkou se jdem projít,ale to je zase záležitost na jeden den měsíci.Holky mají rodinu a děti.Svůj život.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 01.08.18 21:35
@Anonymní píše:
Já taky nechápu unuděný lidi,opravdu mě to trápí.Po rozchodu jsem se hrozně uzavřela do sebe a připadám si tady navíc.Já se třeba zajdu projít nebo tak,ale připadá mi,že musím být nezajímavá a nudná.Což teda v tuhle chvíli vlastně jsem.Je to začarovaný kruh.Jdu se projít,přemýš­lím,připadám si na nic,tak zalezu domu a radši čumim na telku.

Když si tohle budeš o sobě myslet,tak to tak opravdu bude. Vytáhni kámošku,zajdi si na skleničku,poba­vit,kup si něco hezkého na sebe. Trošku radosti :) najdi si partačku třeba na ten sport. Já co mám kamarádku a dobrou,našla jsem ji na seznamce,dala jsem si inzerát a zadařilo se ;) zkus to taky,ikdyz je to velká náhoda. Ale trochu života do toho umírání sakra :lol:

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 21:35
@Anonymní píše:
Ale s kým víš?Jako občas s kamarádkou se jdem projít,ale to je zase záležitost na jeden den měsíci.Holky mají rodinu a děti.Svůj život.

sama vezmi si knížku a jdi , nebo si pořid psa to je dobrý společník

Malaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 01.08.18 21:36
@Anonymní píše:
Baví,ale nevím jak to říct,přijde mi,že to je málo.Někdo se zeptá,co ráda dělám a já mu řeknu,že ráda plavu,čtu a koukam na filmy.Není to málo?Na kole nejezdim,brusle taky ne atd atd

a co čteš a na jaké filmy koukáš?

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 01.08.18 21:37

napiš odkud jsi třeba se tu najde někdo podobný

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama