K jakému gynekologovi chodíte, doporučení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Suzzzy09
Povídálka 11 příspěvků 05.03.18 10:53
BRNO: K jakému gynekologovi chodite, nějaké doporučení?

Ahoj, poraďte prosím, kam chodite v Brně ke gynekologovi? Byla mi doporučena gyn Gynfit, ale paní MUDr. Svojanovska nepribira pry nove pacientky, chodi tam kamaradka a je spokojena. Kam v Brně chodite Vy?
Z důvodu plánování mimi chci k odborníkovi, který mi pomůže vyřešit současné, dlouhodobější potíže… Díky za reakce

Reklama

Reakce:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 05.03.18 11:45

MUDr. Petr Zlamal, chodim k nemu pres 10 let, zkušenosti zatim jen kladne.
Je to peclivy a hodně primy clovek.

I kdyz uz v Brně par let nebydlim a mam to trochu dal, nemenila bych.

Martis83
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 05.03.18 11:47

Já chodím do Heliosu a spokojenost.

Kikulele
Kecalka 497 příspěvků 05.03.18 11:52

@Suzzzy09 ja bych ti doporucila Mudr. Gogela, pracuje v klinice reprodukcni mediciny UNICA.Ja jsem k nemu presla na doporuceni kamaradky. Nakonec to u nas skoncilo IVF, ale az po me vlastni zadosti o to se uz nekam pohnout. Myslim ze nove pacientky nabira.Jsou tam fajn sestricky. A kdyby byl nejaky problem da se resit rovnou u nich.Ale to je ciste muj nazor, jsem statna ze se me u nich zadarilo na 1.pokus a tedka cekame holcicku Tak to mozna nemuzu zhodnotit dostatecne obektivne.Ale muzu porovnat s jinou klinikou v brne, kde ten pristup byl hozny.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelý výstup Skripalové: Mluvila jako robot, Britové ji prý drží v zajetí!

Utekla hrobníkovi z lopaty a úspěšně se zotavuje z útoku nervově paralytickou... číst dále >

Řepka a jeho skandály neunikly ani zahraničím novinářům, řeší se v Británii

Tomáš Řepka se znovu dostal do britských médií. Tentokrát ale ne kvůli svému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama