K manželovi už nemám důvěru - co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.19 21:10
K manzelovi uz nemam duveru - co dal?

Uz jsme manzele skoro 3 roky. Pred svema lety sem mu koukla do mobilu a prisla sem na to, ze si psal s jinymi zenami, chtel po nich obnazene fotky a udal sve prave krestni jmeno a tel. A k tomu psl byvalce, ze byla v sexu odvaznejsi. Hodila sem po nem telefon kdyz spal a chtela rozvod. Ubraevel me omlouvsl se, tvrdil, ze by k nicemu nedoslo, jen si chtel dokazat, ze mu hned kazda da. Mame spolu ted uz petilete dite a tak sem mu dala jeste sanci. Nikdy mu ale uz nebudu verit, mobil ma v ruce porad a kdyz usne a ja se natahnunjen pro ovladac od TV, na kterem opet spi, hned se vydesene zbudi chytne mi ruky a klepe se. V tel pry nic nema, ale uz ma ze me “schizu”. Nevim, porad mu neverim, porad se hadame. V posledni dobe mam porad myslenky, ze lituju, ze sem ho vubec potkála. Byt je muj a financne bych vysla, ale dvera je na tatinkovi zavisla a ja nevim, co dal.

Reakce:
Uživatel je onlineAnny0694
Stálice 70 příspěvků 28.05.19 21:18

Ahoj, to mě mrzí…
Vidím jen dvě možnosti: buď si zvykneš a maximálně budeš doufat, že věkem ho roupy přejdou. Nebo druhá možnost, poslat ho k vodě dřív, než bude dcera ještě starší..čím starší, tím je to horší si myslím…
Držím palce, ať se správně rozhodneš, záleží, co opravdu chceš a s čím jsi ochotná se smířit a jaké máš priority

Lioness34
Závislačka 2665 příspěvků 28.05.19 21:22

Podle mě i kdyby tak už nebude tak blby aby něco v telefonu nechával…

PetrDOA
Kecalka 118 příspěvků 28.05.19 21:24

Presne tak, telefon bude cistej jako slovo bozi. Uz si bude davat pozor.

Lalelale
Závislačka 4785 příspěvků 28.05.19 21:26

Důvěra základ vztahu. U mě by skončil. Dítě o tátu nepřijde, jen bude taťka bydlet jinde

sediza
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 28.05.19 21:31

Zaplatila bych si alibinamiru, at ho nejaka zenska svede a budete mit přímý důkaz. Já bych ho ale nepotřebovala. Buď bych zkusila parovou terapii nebo se rozešla. Ale s neduverou se podle me fungovat v pohode nedá.

Lioness34
Závislačka 2665 příspěvků 28.05.19 21:33

Žádný peníze bych nevyhazovala - pockala bych až budu chodit do prave a dala tomu čas… nebo sla k rodičům. Proste pokud má být konec tak ať jsem dobre nachystana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 04:21

Ahoj, jsem na jedné seznamce. Spíš pro pobavení, ale to je jedno. Nevěřila jsem, kolik zadaných je ochotno hned poslat fotku svého penisu, hned virtuálně sexovat, kolik hledá milenku, ať jednorázovou nebo dlouhodobou.. Fakt docela síla. Myslím, že větší části fakt stačí ten virtuální vztah. Ale zkuste se někdy podívat, kolik zadaných " chudáků, kterým žena nerozumí a vyprchala vášeň" se tam nachází. Troufám si říct, že většina chlapů…

mersi45
Stálice 62 příspěvků 29.05.19 08:55

Zdravím, já jsem taky náhodou zjistila, že bývalý přítel si píše s ex a kamarádkami neustále. Nezvládla jsem to a po 3 letech jsem ho vyhodila z domu. Nevěřím mu a nikdy nebudu a pokud není ve vztahu důvěra nemá smysl aspoň z mé strany pokračovat. Nemáme děti spolu ani majetek tak se přeci nebudu trápit. Teď si může psát do aleluja a mně se ulevilo!

Váš příspěvek
Reklama