K moři přes slevový portál?

14.6.15 13:04

K moři přes slevový portál?

Dobrý den,
byl jste někdo u moře, Chorvatsko nebo Itálie, přes nějaký slevový portál? Moc se v tom nevyznám, fakt to vyjde o něco levnějí? Nebo to ve výsledku vyjde stejně, a jaký portál by jste doporučili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
14.6.15 13:07

Já byla párkrát v Chorvatsku přes slevový portál-… většinou jsem našla na skrz.cz, vždy super, úspora peněz velká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
14.6.15 13:14

Tak já byla přes slevomat předloni letecky s polopenzí týden na Sicílii a platili jsme něco málo před deset tisíc za dva dospělé a dvě děti dohromady. Bylo to naprosto super, parádní hotel, parádní místo…cestovka tři týdny po našem návratu zkrachovala, zůstali jí lidi v Praze, co neodletěli, ale i lidi v palermu, co tam uvízli na letišti a nepřiletěli, plus všichni lidi, co měli nakoupeno přes celé prázdniny až do září…my letěli naštěstí v červnu…slevomat se k tomu postavil čelem a vrátil peníze, což bylo nesmírné štěstí pro lidi, co si to koupili přes slevomat, ti co to kupovali přímo u cestovky zůstali bez peněz…takže nevím, jestli bych podruhé riskovala, přestože my díky tomu měli fakt luxusní dovolenou zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 13:20
@terinka4444 píše:
Tak já byla přes slevomat předloni letecky s polopenzí týden na Sicílii a platili jsme něco málo před deset tisíc za dva dospělé a dvě děti dohromady. Bylo to naprosto super, parádní hotel, parádní místo…cestovka tři týdny po našem návratu zkrachovala, zůstali jí lidi v Praze, co neodletěli, ale i lidi v palermu, co tam uvízli na letišti a nepřiletěli, plus všichni lidi, co měli nakoupeno přes celé prázdniny až do září…my letěli naštěstí v červnu…slevomat se k tomu postavil čelem a vrátil peníze, což bylo nesmírné štěstí pro lidi, co si to koupili přes slevomat, ti co to kupovali přímo u cestovky zůstali bez peněz…takže nevím, jestli bych podruhé riskovala, přestože my díky tomu měli fakt luxusní dovolenou zadarmo.

Děkují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 13:21
@JaneDoe píše:
Já byla párkrát v Chorvatsku přes slevový portál-… většinou jsem našla na skrz.cz, vždy super, úspora peněz velká

Děkují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48786
14.6.15 22:26

Teta byla přes slev. server 2× v Chorvatsku a dost si to pochvalovala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 17:12
@MUFICE píše:
Teta byla přes slev. server 2× v Chorvatsku a dost si to pochvalovala ;)

Super, děkují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6564
15.6.15 17:24

Rodiče jeli na slovensko a slověna jim chodila zhasínat světlo když měli zapnutou televizi. Prý že když to měli levný tak že jim musí stačit tv, nebo světlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.15 18:01
@jakanas píše:
Rodiče jeli na slovensko a slověna jim chodila zhasínat světlo když měli zapnutou televizi. Prý že když to měli levný tak že jim musí stačit tv, nebo světlo.

tak to je drsné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama