K moři s roční? nebo 2letou?

258
17.6.13 20:52

K moři s roční? nebo 2letou?

Ahoj,

chtěla bych se Vás zeptat, popřípadě jestli má někdo osobní zkušenost..

Vahame jestli jet k moři s dcerou už teď bude mít 14 měsíců, nebo až za rok? to ji budou 2 roky?

My s manželem bychom chtěli jet už teď u moře jsme dlouho nebyli.. a tak se těšíme.. jeli bychom moc ráádi už tento rok.. jenže příští rok už nebudou penízky..
takže pojedeme buď teď nebo příští rok..

Děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5345
17.6.13 20:54

My jsme letěli prvně v 11měs…úplně v pohodě…:-) i jsme to měli naordinovaný doktorkou, kvůli ekzému :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515
17.6.13 20:55

@agulka ja pojedu s 11mesicnim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
17.6.13 20:56

@agulka my máme 15ti měsíční a zatím si k moři netroufám. Ale u nás je to spíš proto, že malá je strašnej živel, chvilku neposedí, slovíčko „ne“ v ní probudí ještě větší zájem, u ničeho nevydrží dýl jak 5 minut, takže pro mě by to asi nebyla dovolená, tak si to šetříme až bude větší a zatím objíždíme ČR :) Ale pokud se na to cítíš, tak proč ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
17.6.13 20:56

Těžko říct, ale řekla bych, že s roční to bude paradoxně o dost jednodušší, než s dvouleťákem. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
17.6.13 20:57

Mně to přijde s dvouletým dítětem jednodušší cestovat než s ročním, dvouletý už má plínky třeba jen na noc, už mu povolím dospělácký jídlo (ročnímu jen když vařím já a upravuju), podle mě si to víc užije, líp se zabaví samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10468
17.6.13 21:03

Tak my jedeme už letos, bude mu 16 měsíců, je vodomil a bude tam spokojený. Skáču kolem něj tady, tam na něj budeme 2, bude to příjemná změna, už se těším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
17.6.13 21:04
@Clarkia píše:
Těžko říct, ale řekla bych, že s roční to bude paradoxně o dost jednodušší, než s dvouleťákem. 8)

Myslim si to same. Byli jsme se 13ti mesicnim a v pohode. Dost jsme chodili na bazen, hlavne rano a odpoledne k mori. Rezim se mu rozhodil, to je pravda, chodil s nama spat v 11 :lol:, ale po navratu domu byl hned ve starych kolejich a to jsme tam byli pres dva tydny.
Ja bych nevahala a jela :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
17.6.13 21:08

Jedeme s 13 měsíční s 3 letou a 10 to bude v letadle cvrkot :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
17.6.13 21:09

Dělej, jak cítíš ;) Já byla s půlročákem a osmiměsíčním a bez problémů. Omezila bych se teda na země v Evropě a rozhodně bych s nima necestovala celej den v autě, páč by to byl očistec jak pro nás, tak pro ně :lol: Letadlo zvládli oba v pohodě, dokonce jsem s nima letěla sama(jednomu byly 2, druhýmu 8 měsíců). Nechodila bych na sluníčko přes ty největší horka, nebo jeďte třeba koncem srpna či v září. Pokud si myslíš, že to zvládnete, jeďte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6265
17.6.13 21:10

Tak s jidlem problem nebyl. Ke snidani jogurt od svedskeho stolu, ke svace ovoce, na obed sklenicku (ty fakt koupis vsude) a k veceri instatni kase, na to stacila rychlovarka na pokoji.
To spis ten dvouletak uz sklenicku chtit nebude, takze resit, co mu v Recku, Italii, Bulharsku… dat v restauracce k obedu a veceri? A pliny prave ze rocak ma, tak nemusim resit vecne hledani zachoda… Me to prislo s rocnim ditetem uplne v pohode, pres poledne jsem ho davala spat, takze nebyl na tom nejvetsim slunci, vsechno to tak nejak vychazelo. My jsme si to uzili dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8081
17.6.13 21:13

Řešili jsme úplně stejný problém, ale už jsme se rozhodli, že pojedeme letos, pokud do toho nic nevleze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
17.6.13 21:27

Jedeme letos s 13m :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MCH
175
17.6.13 21:30

Já sama jsem byla u moře ve svých 1,5 roce. Tenhle rok to v podobném věku dopřeju svý malý (bude jí rok a půl) a nemám s tím žádný stres. Akorát by mě zajímaly ty praktické věci okolo, a to pohledám v jiných diskuzích tady nebo na netu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
17.6.13 21:33

My taky jedeme s 13mes. Snad to bude v pohode.
Doporucila nam to dr. kvuli ekzemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat